Ką galima tikėtis iš hatha jogos klasės

Home » Review » Yoga Basic » Ką galima tikėtis iš hatha jogos klasės

Sužinokite hatha jogos istoriją ir ką dabartiniai užsiėmimai kaip

Ką galima tikėtis iš hatha jogos klasės
Hatha yra labai plati sąvoka, kuri apima visas fizines praktika joga. Jis gali būti naudojamas apibūdinti kiekvieną jogos praktikos nuo Iyengar į Aštanga ir viskas, kad patenka tarp ir už natūra. Iš tiesų, nors iš daugelio šiuolaikinių tipų fizinio joga, kurie yra populiarūs ir šiandien gali būti tiksliai aprašyta, kaip hatha joga.

Iš Hatha istorija

Hatha reiškia valingas sanskrito, senovės Indijos kalba, kuri dauguma Joga terminologija šaltinis. Pasak Ellen Stansell, iš jogos literatūros mokslininkas, terminas gali būti atgabentas į naudojimo anksčiau kaip 12 amžiuje. Nors Hatha laikomas ant švelniai spektro gale šių dienų, Stansell postuluoja, kad ji turi atrodė stiprus lyginant su subtilesnių praktikos (meditacijos, pavyzdžiui), kurias buvo galima tuo metu.

Pirmieji Indijos guru, kuris atnešė joga Vakarų auditorijai vidurio 19-ojo amžiaus stengėsi atsiriboti nuo Hatha joga, kurią jie susijęs su klajojo gatvės elgetos vadinamus yogins. Savo knygoje “Joga Kūnas: Šiuolaikinio Posture praktikos Origins” Markas Singletonas sako, kad ji buvo ne tik tarptautinės populiarumo fizinės kultūros judėjimas vėliau 19 amžiuje, kad Hatha joga buvo integruota į mokymus, kurie eksportuojami į Vakarus.

Šiuolaikinės hatha jogos užsiėmimai

Atsižvelgiant į tai, kad žodis turi tokią atvirą prasmę, ką reikia tikėtis, jei dalyvaus hatha jogos klasę? Šiandien Hatha dažniausiai naudojamas apibūdinti švelnus, pagrindines jogos užsiėmimus, pabrėžiančius statinius pozos, palyginti su stilių su daugiau judesio ar srautą. Tikėtis lėtesnis tempas tempimo orientuota klasę su kai kurių pagrindinių kvėpavimo pratimai (pranajama) ir galbūt sėdi meditacijos pabaigoje. Hatha klasės yra gera vieta dirbti savo derinimą, mokytis atsipalaidavimo metodai, ir tapti patogiai daro jogą, o pastatas stiprumą ir lankstumą.

Hatha Srauto Klasės

Tiesiog painioja dalykus, kai studijos mesti kažką vadinama hatha srautą į mišinį. Klasės, kurioje jūs judėti iš kelia kelia į seka be ilsisi taip pat gali teisingai apibūdinti kaip vinyasa. Toliau įtraukti į painiavą, jūs galite pamatyti tiek Hatha srautą ir vinyasa apie grafiką savo vietos studijoje. Tokiu atveju, tikimės, kad vinyasa galimybė būti šiek tiek aktyvesnė, bet tiek daug priklauso nuo kiekvieno atskiro mokytojo, kad tai neįmanoma būti galutinis dėl šio klausimo, neatsižvelgiant konkrečias klases stiliaus. Jei jums reikia daugiau paaiškinimų, kreipkitės į studiją, kaip klases skiriasi arba pabandyti patys išsiaiškinti.

Ar Hatha joga jums tinka?

Pabandykite Hatha klasę, jei švelniai jogos kreipiasi į jus idėja ar atrodo tinka jūsų kūno. Tai gali būti puikus įvadas į jogą, bet neturėtų būti klaidingai lengvai joga, nes jis vis dar gali būti sudėtinga tiek fiziškai, tiek psichiškai.

Hatha klasės suteiks galimybę ruožas, pailsėti ir išlaisvinti įtampą, suteikiantis gerą kontrapunkto tiek užimtas gyvenimo būdo ir kardio treniruotes. Jeigu jūs einate į hatha klasės ir ji jaučiasi pernelyg lėtai arba nepakankamai aktyvi, nereikia pasiduoti jogos visiškai. Yra greitesnis tempas, daugiau atletiškas būdų tai padaryti jogą. Pabandykite vinyasa ar galios jogos klasę, ir pamatyti, jei tai daugiau jūsų greitis.