Ką reikia žinoti prieš pirkdami jogos kilimėlis – Visi Kilimėliai nėra lygūs

Home » Review » Yoga Basic » Ką reikia žinoti prieš pirkdami jogos kilimėlis – Visi Kilimėliai nėra lygūs

Ką reikia žinoti prieš pirkdami jogos kilimėlis - Visi Kilimėliai nėra lygūs

Kodėl verta pirkti motina

Jogos kilimėliai (taip pat vadinamas lipnūs kilimėliai) yra naudojami daugelyje jogos užsiėmimai teikti pagalvėle ir trauką. Nors paprastai galima išsinuomoti kilimėlį jogos studijoje, tai gera idėja pirkti savo. Tai atsipirks gana greitai, todėl jūs neturite laukti ir pamatyti, jei tai joga dalykas lazdos, prieš pradėdami pasinerti į matinis nuosavybė. Nors jūsų įsipareigojimas joga nereikia daryti įtaką savo sprendimą, savo jausmus apie kitų žmonių prakaito ir kūno skysčių turėtų. Bendri kilimėliai gali Harbor bakterijas, įskaitant Staph ir grybelis. Jūs taip pat turite kilimėlį, jei jūs planuojate padaryti bet jogos namuose.

Joga motina pagrindai

Standartinis dydžio jogos kilimėlis yra 24 x 68 “, nors ilgiau kilimėliai yra prieinami ūgio žmonėms. Dėl žemos kainos spektro, galite gauti pagrindinę kilimėlį už maždaug $ 25. Iš ten, kainos svyruoja iki maždaug $ 140 už deluxe motina. Šie brangesni kilimėliai paprastai būna jų kainų etiketes sąžiningai siūlydami aplinkai atsakingos gamybos metodus ir medžiagas. Jie taip pat paprastai trunka daug ilgiau nei biudžeto motina.

Nors atrodo, kad yra daug įvairių rūšių jogos kilimėliai daug galima, arčiau paaiškėjo, kad dauguma jų skirtumai yra gana paviršutiniškas. Kilimėlis gali pasiūlyti gana dizainą arba ateiti su cute tote bag, tačiau tikroji problema yra tai, ką motina yra pagamintas iš. Yra trys medžiagos, dominuoja jogos kilimėlis rinka: PVC, gumos, ir TPE.

  • PVC (polivinilchloridas) yra žmogaus sukeltų medžiaga, kuri yra ne biologiškai skaidomas. Tai pasirinkimo žemos klasės kilimėlius kaip į komunalinių tie medžiaga savo vietos studijoje. Tačiau, PVC, ne visada reiškia pigius kilimėlį. Jis taip pat naudojamas labai populiarus high-end Manduka PRO serijos, kurie yra daug storesni nei jūsų vidutinis motina ir praktiškai nesunaikinami. PVC kilimėliai gali užtrukti šiek tiek laiko nešioti. Kai jie tai padarys, jie suteikia gerą trauką.
  • Guma yra gana paprasta medžiaga. Tai natūrali, atsinaujinanti ir biologiškai. Guma suteikia labai grippy jei šiek tiek sunku kilimėlis paviršių. Jade Joga padarė populiariausius guminius kilimėlius daugelį metų. Gamtinis kaučiukas daro sunkesni motina ir gali turėti pastebimą kvapas ne pirmas. Abi šios problemos yra mažinama naujų gumos / poliuretano hibridinių kilimėliai padarytų Liforme ir Lululemon, kurie taip pat yra labai sugeriančios ir pasiūlyti kokybišką praktikos paviršių. Kamštiena ir džiuto kilimėliai taip pat yra galimybės žmonėms, kurie nori gamtos motina, tačiau jie daug mažiau plačiai naudojami.
  • Kai TPE (termoplastinio elastomero) kilimėliai atėjo į rinką, jie atrodė išspręsti keletą problemų su kitomis medžiagomis daug. Nors žmogaus sukeltų TPE nėra irti. Tai bekvapis, nepaprastai lengvas, ir labai minkštas praktikuotis, o taip pat užkirsti kelią slydimo. Visi šie dalykai, kad stiprios plius skiltyje. Dėl minuso pusę, tai nėra labai patvarus.

Slip nenuslystų

Priklausomai nuo medžiagos (PVC yra didžiausias kaltininkas) Naujos kilimėliai gali būti šiek tiek slidus. Po kelių klasių, problema paprastai nueina kaip jums dėvėti kilimėlio. Jei ne, pabandykite plaunant ją švelniai, nes tai gali pagreitinti šį procesą. Pereiti į muilą ir pakabinti džiūti. Jei jūsų delnai linkę gauti suprakaitavęs, panašus į Yogitoes Skidless Rankšluostis produktas, kuris sugeria drėgmę, gali padėti. Šie kilimėlis rankšluosčiai tapo visur karšto jogos užsiėmimai, kur gausu prakaito gali sukelti kilimėliai gauti labai slidus.

Kur apsipirkti

Dauguma jogos studijos vykdyti kilimėliai įsigyti. Be remti savo vietos studiją, šis nustatymas taip pat suteikia jums galimybę pajusti skirtingų rūšių kilimėliai ir išgirsti keletą nuomonių, kokio tipo yra geriausia daug. Kaip joga tampa vis populiaresnė, joga produktai taip pat tapo kasdienybe ne sporto prekių parduotuvėse ir universalinės parduotuvės, pavyzdžiui Target. Jei turite motina pasirinko jau galite rasti geriausias kainas apsipirkti internete.

Kai perkate jogos kilimėlis, mano medžiaga jis pagamintas iš, storio, ir ilgaamžiškumą. Visi turės įtakos kainai.

Nešiojimo Jūsų motina

Kai jogos studijos bus saugoti savo kilimėlį už jus. Jei jūsų nėra, tai patogu turėti jogos kilimėlis maišelį, ar bent dirželis, todėl jūs galite mesti jį per petį. Kokios maišą geriausia priklauso nuo to, kaip jūs gaunate į klasę ir kaip daug dalykų, jūs turite atlikti. Paprastas dirželis gali pakakti tiems, kurie vairuoti klasės, o viešojo transporto priemiesčių ir žmonės, kurie yra pozicijoje į darbą norės kažką ampler.