Kā sākt jogas Kad esi Lielāks Bodied

Home » Review » Yoga Basic » Kā sākt jogas Kad esi Lielāks Bodied

 Kā sākt jogas Kad esi Lielāks Bodied
Sākot jogas prakse var iebiedēt ikvienam: jūs esat gatavs baudīt jogas, bet kā jūs padarīt lēciens faktiski dara to? Jogas studijas var šķist privātiem klubiem, kur jums ir jāzina slepeno rokasspiediena un paroli pirms jums tiks atļauts pievienoties. Pievienot šo scenāriju populāro attēlu joga: jauns, lokans un savīti uz augšu, piemēram, kliņģera ar ādas necaurlaidīgiem spandekss. Ko darīt, ja tas attēls ir maz līdzības ar sevi? Ja Jums ir lielāks veselajiem, pārvarot garīgās un fiziskās šķēršļiem mēģina joga pirmo reizi, var būt vēl grūtāks.

Kāpēc joga?

Jebkura fiziskā aktivitāte uzlabos jūsu mobilitāti un vispārējo veselību. Doing joga samazina stresu, uzlabo elastību un palielina muskuļu tonusu un spēku. Cilvēki ar lielākiem iestādēm bieži ir problēmas ar locītavu sāpēm; joga var palīdzēt, uzlabojot organisma saskaņošanu, lai samazinātu slodzi uz locītavām, ļaujot rāmi segt vairāk organisma svara. Joga arī attīsta savu bilanci, kas palīdz jums justies pamatots un palielina ilgmūžību. Joga palīdz celt prāta-ķermeņa savienojums uz priekšu, kas var uzlabot paštēlu un pieņemšanu par savu ķermeni. Vissvarīgākais, joga var palīdzēt jums justies labāk, gan uzlabojot savu fizisko sagatavotību un paaugstinātu garastāvokli.

Kā sākt

Labākais veids, kā uzzināt joga ir no kvalificēta skolotāja jogas klasi. Specializētās klases lielākām veselajiem skolēniem kļūst arvien populārāka, bet nevar atrast visur. Kā joga uzņēmums atzīst nepieciešamību vairāk skolotāji tiek apmācīti pielāgojumus lielākiem studentiem. Ja šīs opcijas nav pieejamas, lai jums, jūs, iespējams, ir visvairāk pozitīvo pieredzi no savām pirmajām jogas nodarbībām iesācēja līmeņa maiga Hatha praksē. Kripalu, Viniyoga, un Integral arī ir laba izvēle, ja pieejami, jo skolotāji ir apmācīti darbam ar atšķirīgām spējām un ķermeņa tipiem. Krēsls joga ir arī iespēja personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām.

Abby Lentz, dibinātājs smagiem Joga Ostinā, Teksasā, iesaka runājot skolotājam pirms savu pirmo jogas klasi, lai nodrošinātu, ka jums ir ērti un skolotājs būs gatava piedāvāt izmaiņas un aksesuārus, kā nepieciešams. Ja jūs nejūtaties gatavi grupas klasē, privātās jogas sesijas var būt veids, kā iet. Tas var būt lielisks veids, kā mācīties pamata pozas un iegūt pārliecību izmantot butaforijas efektīvā veidā pirms pievienošanās grupas praksi. Kļūstot zinoši par jogu, ir labākais veids, lai nodrošinātu, ka jūs sajutīsiet vieglumu.

Tie, kuriem nav piekļuves jogas nodarbības joprojām var sākt ar DVD mājās. Lentz s Heavyweight Joga DVD (skatīt zemāk), ir lieliska izvēle, jo tas ved jūs caur pamata vingrinājumi un piedāvā izmaiņas cilvēkiem dažāda lieluma un mobilitātēm.

Tiešsaistes kopienas

Joga un Body Image koalīcija  ir bijusi priekšgalā veicināt e-iekļaušanu un daudzveidību, kā joga ir attēlota plašsaziņas līdzekļos un praktizē reālajā pasaulē. Jaunās paaudzes jauniešu yoginis, ieskaitot Jessamyn Stanley un Dana Falsetti izmanto Instagram, lai veicinātu ķermeņa pozitīvismu un parādīt savus sekotājus, kas uzlabota prakse ar lielāku ķermeni izskatās. Ja Jums ir tikai sākot no, paturiet prātā, ka, jo vairāk akrobātiskiem rada tie pierāda nav norma par jogiem jebkura izmēra.

Joga un Svara zudums

Lai zaudēt svaru, jums ir ierobežot kaloriju uzņemšanu, bet arī nodarbojas ar regulāru fizisko slodzi, kas rada sirdsdarbību. Ja svara zudums ir jūsu galvenais mērķis ir efektīvākas metodes, kā joga. Tas ir teikt, joga ir brīnišķīgs veids, kā palielināt iekšējo mieru un pašcieņu, kā jūs uzsākt braucienu uz savu labāko sevi (pie neatkarīgi no lieluma jūtaties veselīgāko).

Word Par Props

Butaforijas tiek būs jūsu labākais joga draugs. Izmantojot butaforijas nenozīmē, ka jūs esat zemāka: tas nozīmē, ka jūs esat gudri. Ja jūs mēģināt veida joga, kas nav Prop draudzīgas, atrast citu klasi. Tas pats attiecas uz jebkuru skolotājam, kas attur, ka aksesuārus lietošanu.