Kā to darīt Chakrasana un kādas ir tās priekšrocības

Home » Review » Yoga Basic » Kā to darīt Chakrasana un kādas ir tās priekšrocības

Kā to darīt Chakrasana un kādas ir tās priekšrocības

Chakrasana, ko sauc arī Urdva Dhanurasana ir asana. Sanskrits: ऊर्ध्वधनुरासन, Urdhva – augšu, Dhanur – Bow, Asana – Pose; Izrunā kā – OORD-vah don-your-AHS-Anna

Urdhva Dhanurasana, ir backbend un arī asana, kas veido daļu no trailing off vingrinājumus ar Ashtanga jogas režīmā. To sauc arī par Chakrasana vai Wheel Pose papildus tiek saukta augšu Facing Bow poza. Kad pozā tiek pieņemts, tas atgādina riteni vai augšupejošu apšuvuma priekšgalā. Šī asana ir zināms, lai sniegtu mugurkaula lielu elastību. Kad izdarīts kā daļu no akrobātiskiem vai vingrošanas rutīnas, to sauc atpakaļ tiltu.

Kas Jums jāzina, pirms jūs Asana

Šī asana ir jāveic tikai tad, ja jūsu kuņģī un zarnu ir tukšas. Tas ir labākais, lai ieturēt maltīti vismaz četras līdz sešas stundas pirms jūsu praksē tā, ka pārtikas šķeļ pietiekami labi, un jūs barošanās uz treniņu.

Tas ir labākais, lai nodarbotos ar jogu rīta. Bet, ja jūs nevarat pārvaldīt izņemt laiku no rīta, jūs varat darīt to vakarā, kā arī.

Līmenis: Pamata
Stils: Ashtanga Yoga
ilgums: 1 līdz 5 minūtēm
atkārtojumu: Neviens
stiepjas: vēdera, Krūškurvja, Lung
stiprina: Atpakaļ, kājas, rokas, mugurkaulu, vēdera, sēžamvieta, plaukstu locītavās

Kā to darīt Urdhva Dhanurasana (Chakrasana)

 1. Lie dzīvoklis uz muguras uz grīdas. Jums var saliekt jūsu ceļgaliem, tā, ka jūsu pēdām ir uz grīdas un tuvāk jūsu sēžamvietu. Pārliecinieties, ka jūsu kājas ir hip-platums intervālu.
 2. Jūsu rokās ir jānovieto aiz saviem pleciem, nodrošinot jūsu pirksti ir atvērti, un norādīja uz jūsu pleciem.
 3. Kad jūs jūtaties komfortabli šajā nostāju, sabalansēt savu svaru uz jūsu ekstremitātēm. Pēc tam nospiediet kājas un palmas, un paceliet visu savu ķermeni pie mat. Ļaujiet jūsu galvu pakārt maigi. Jūsu kakls ir garš.
 4. Pārliecinieties, ka jūs elpot ērti. Veikt lēni, dziļi breaths.
 5. Turiet pozēt minūti vai tik ilgi, cik jūs esat apmierināti. Tad atlaidiet saliecot rokas un kājas, un maigi pazemina muguru uz zemes. Atgulties Shavasana dažas minūtes pirms atsākt normālu darbību, vai turpināt ar savu treniņu.

Piesardzības pasākumi un Kontrindikācijas

Šie ir daži punkti, par piesardzību, jums ir jāpatur prātā, pirms tam šo asana.

 1. Tas ir labākais, lai izvairītos no šo asana, ja jums ir tendinīts tādās plaukstas vai karpālā kanāla sindroms.
 2. Ja jūsu zemāks atpakaļ sāk sāp dēļ pagarināšanu, uzreiz nāk ārā no pozā.
 3. Jums ir izvairīties no šī asana, ja jums ir plecu skartā.
 4. Nedariet šo asana, ja jūs cieš no galvassāpēm un augstu asinsspiedienu.

Iesācējiem padomi

Kā iesācējs, kad jūs šo pozu, jūs atradīsiet jūsu kājām un ceļgaliem splaying kā jūs pacelt savu ķermeni uzņemties šo pozā. Tas mēdz saspiest jūsu zemāks atpakaļ. Tātad, jūs varat izmantot siksniņu uz augšstilbiem, lai saglabātu tos hip-platums intervālu visā asana.

Ja jums ir nepieciešams, lai saglabātu jūsu kājas vietā, izmantojiet kvartālu starp tām, piemēram, ka malas lielo pirkstu piespiediet malām bloku.

Advanced Pose Izmaiņas

Intensificēt pozu, jūs varat darīt Eka Pada Urdhva Dhanurasana. Lai to izdarītu, kad jūs nokļūt Wheel Pose, pārvietot savu svaru uz vienas kājas. Tad, kā jūs izelpot, saliekt otru kāju pie ceļa, un velciet to uz savu ķermeni. Exhale un stiept to uz augšu. Turiet pozēt uz dažām sekundēm, un pēc tam dot savu celi pie grīdas, kā jūs izelpot. Atkārtojiet izmantojot otru kāju.

Ieguvumi kāpuma Facing Bow Pose

Šīs ir dažas apbrīnojamo priekšrocības čakru asana.

 • Tas dod jūsu plaušas un krūtis labs stiept. Tas arī paplašina plecus un krūtis.
 • Šī asana arī dod spēku kājām, vēdera, sēžamvieta, mugurkaula, plecu lāpstiņas, glutes, hamstrings, muguras, plaukstas, un ieroču.
 • Ir zināms, lai stimulētu hipofīzes un vairogdziedzera dziedzeri.
 • Praktizē šo asana arī dod labu stiept jūsu gūžas saliecēja, jūsu kodols, un jūsu rokas saliecēja.
 • Ir zināms, lai sniegtu atvieglojumus dažiem muguras sāpēm.
 • Tā ārstē neauglību, astmu, un osteoporoze.
 • Tas arī mazina stresu un mazina depresiju, un liek jums justies enerģisks un pilns dzīves.

Zinātni aiz Chakrasana (Urdhva Dhanurasana)

Tāpat kā lielākā daļa citu jogas asanas, tas viens strādā arī uz mūsu prātu, ķermeni un emociju. Šī asana apkopo visu būtību muguras liekšanas un pārvietojas jūs uz prieku un drosmi.

Ir zināms, lai uzlabotu vitālo spēku, kas ieskauj sirdi un Sadales spēks, kas ir pa visu ķermeni (Pran un vyana), tādējādi palīdzot labāk apzināties lietas, kā arī ēkas drosmi cīnīties jebkuru izaicinājumu, kas nāk savu ceļu.

Šī asana ir vērsta uz nekustīgi priekšējais ķermeņa daļu, kas ietver pleciem, starpribu muskuļus, plaukstas, gūžas saliecēja un četrgalvu. Tas arī piešķir spēku uz pleciem, krustos, plaukstas locītavu un rokām, un padara tās stabilāks. Ja izdarīts pareizi, tas arī palīdz, lai pagrieztu ciskas un rokas, kā arī iesaistīt hamstrings.

Šī asana, lai gan uzskata pamata vienu, ir ļoti grūti. Bet, ja tas tiek darīts pareizi un regulāri, tas var ne tikai padarīt jūs spēcīgāku, bet arī vairāk līdzjūtīgi, bezbailīgs un laimīgi