Kā to darīt Padmasana un kādas ir tās priekšrocības

Home » Review » Yoga Basic » Kā to darīt Padmasana un kādas ir tās priekšrocības

Kā to darīt Padmasana un kādas ir tās priekšrocības

Sanskrits: पद्मासन; Padma – Lotus, Asana – Pose; Izrunā kā – pad-Reģistrācijas apliecības īpašniekiem-Anna

Lotosa vai Padma, ir viens no spēcīgākajiem simboliem, kas ir zināms, ir pārpasaulīgu gan reliģija un laiku. Gadsimtu gaitā lotosa ir sinonīms atslāņošanos, atdzimšanu, skaistumu, tīrību, garīgumu, apgaismību, materiālās bagātības, un kosmisko atjaunošanu. Jau no Ēģiptes uz Indiju, lotoss ir daļa no daudzu sāgas. Hindu ikonogrāfijas, Dieviete Lakšmi dievišķi sēdekļi sevi par atklātu lotosa. Pat Lord Ganesha un Kungs Višnu reizēm parādīts sēž uz lotosa. Kad mēs runājam par budisma, ir teikts, ka visur, kur Buda kāju, lotosa ziedēja.

Šī asana izriet no šādu jaudīgu fabulām no pagātnes.

Kas Jums jāzina, pirms jūs Asana

Šī asana ir meditatīva poza, tāpēc tas ir labākais, ja jūs praksē šo pozu no rīta. Bet kam teica, ka nav nekādu noteikumu, ka jūs nevarat meditēt vakarā.

Tas nav obligāti, ka šī asana jāveic tukšā dūšā. Bet, ja jums ir pirms vai pēc to ar jogas asanas, tas ir labākais, jums ir jūsu maltītes vismaz četras līdz sešas stundas pirms jūs šo asana. Tāpat pārliecinieties, ka jūsu zarnas ir tīras.

 

 

Līmenis: Intermediate / Advanced
Style: Hatha joga
ilgums: 1 līdz 5 minūtes (Ilgāks ja meditācija)
Atkārtošana: Pēc tam, kad ar katru kāju uz augšu
stiepjas: ceļgaliem, potītēm
Stiprina: Mugurkaula, vēdera, iegurņa, urīnpūšļa

Kā Do Padmasana

 1. Apsēdieties uz plakanas virsmas, uz zemes ar savu mugurkaula uzcelt un kājas izstieptas.
 2. Uzmanīgi saliekt labo celi, un izmantot jūsu rokas, lai novietotu to uz kreiso augšstilbu. Jūsu zoles jānorāda uz augšu, un papēži jābūt tuvu vēdera.
 3. Vai to pašu ar otru kāju.
 4. Tagad, kad abas kājas tiek šķērsotas, un jūsu kājas ir ērti novietoti pretējās augšstilbiem, modelis rokas uz Mudra pēc Jūsu izvēles un ievieto to savā vietā. Raksturīgi, ka rokas ir novietoti uz ceļgaliem.
 5. Atcerieties, ka jūsu galva ir taisni un mugurkaula uzcelt visu laiku.
 6. Elpojiet gari un dziļi. Turiet pozīciju dažām minūtēm. Atlaidiet.
 7. Atkārtojiet pozu ar otru kāju uz augšu.

Piezīme: Mudras ir zināms, lai aktivizētu enerģijas plūsmu, un to ietekme reizina ja praktizē kopā ar Padmasana. Katrs Mudra ir atšķirīga, un tā ir viņu priekšrocības. Tie ir daži mudras, kas strādā brīnumus ar Padmasana – Chinmaya mudra, Chin mudra, Brahma mudra, un Adi mudra. Sajūtiet enerģijas plūsmu, kā jūs praktizēt šo asana ar Mudra.

Piesardzības pasākumi un Kontrindikācijas

Šie ir daži no piesardzību, kas jums ir paturēt prātā, kad jūs praksē šo asana punkti.

 • Izvairieties darot šo asana, ja jums ir ceļgala vai potītes traumas.
 • Šī asana ir praktizē vadībā pieredzējuša skolotāja, it īpaši, ja esat iesācējs šajā pozā. Tas varētu izskatīties vienkārši, bet tā nav.

Iesācējiem Padoms

Kā iesācējs, jūs varētu pārmērīgām jūsu potītes, kā jūs nokļūt pozā. Lai no tā izvairītos, jums ir push iekšpusi pēdas pret augšējā daļa no jūsu rokas, lai jūsu potītes ir stiept ir balstīts. Arī tad, kad jūs dot savu kāju pie pretējā cirkšņos, pārliecinieties stiept iekšējā un ārējā potītes paliek tāds pats.

Advanced Pose variantu

Matsyasana dos jums dziļāku stiept, ja jūs vēlaties, lai pastiprinātu Padmasana. Kad jūs nokļūt Padmasana, turiet kājas, paceliet krūtīs, un liesās atpakaļ, tā, ka kronis galvu skar grīdu. Šeit ir soli pa solim vērā to, kā jūs varat darīt šo asana.

 1. Lie dzīvoklis uz muguras, pārliecinoties, ka jūsu kājas ir kopā, un jūsu rokas ir novietoti ērti blakus jūsu organismā.
 2. Novietojiet savas rokas zem gurniem, piemēram, ka viņi saskaras ar zemi. Tagad celt elkoņi tuvāk viens otram, novietojot tos tuvu savam viduklim.
 3. Šķērsot savas kājas tā, ka jūsu kājas šķērso viens otru jūsu vidū, un jūsu augšstilbi un ceļi ir novietoti uz grīdas.
 4. Elpot. Paceliet krūtīs augšu tā, ka jūsu galva ir arī atcelts, un jūsu kronis pieskaras grīdai.
 5. Pārliecinieties, ka jūsu ķermeņa svars ir uz jūsu līkumiem, bet ne uz savu galvu. Kā jūsu krūtis ir atcelts, viegli saspiešanai jūsu plecu lāpstiņas.
 6. Turiet pozīciju tikai līdz brīdim, kad ir ērti. Elpojiet normāli.
 7. Izelpot un atbrīvot vietu, paceļot savu galvu vispirms, un pēc tam krītot jūsu krūtīs uz zemes. Atritināt savas kājas un atpūsties. Atkārtojiet ar otru kāju uz augšu.

Ieguvumi The Lotus Pose

Šīs ir dažas apbrīnojamo priekšrocības Padmasana.

 • Šī asana atslābina prātu un nomierina smadzenes.
 • Tas aktivizē mugurkaulu, iegurni, vēderu, un urīnpūsli.
 • Ceļgaliem un potītēm iegūt labu stiept.
 • Menstruālā jautājumi un išiass tiek izskatīti, ja šī asana tiek regulāri praktizēta.
 • Ja šī asana tiek praktizēta ar grūtniecību, tas padara dzimšana vieglāk.
 • Šī asana paver gurniem, padarot tos elastīgākus.
 • Šī asana palīdz modināt čakrām, un arī padara jūs apzināties lietām.
 • Jūsu poza ir pārliecināts uzlabot ar regulāru praksi Padmasana.
 • Enerģijas līmenis ir atjaunotas ar praksi šī asana.

Zinātni aiz Padmasana

Ikreiz, kad jums justies nemierīgi un pārliecināts, bez sajūtu vilcināšanās nokļūt Padmasana. Tas ir pārliecināts, ka uz zemes jums. Viņi saka, ka jūs uzreiz sajutīsiet sakņu jūsu augšstilbiem un nosēšanās jūsu cirksnis. Jūs sajutīsiet enerģijas iet uz augšu, un kā tas notiek, jūs sajutīsiet gaismas iet caur jūsu viduslīnijai gandrīz uzskrējis jums. Šī asana ir jauda iepakotu gurnu un sirds nazis, ar daudzām fiziskām un garīgām priekšrocības. Tas ir viens no labākajiem meditācijas pozās.

Šajā asana, izkārtojums jūsu kājām atgādina ziedlapiņas skaisto lotosa. Tas ir metaforiskā jo tāpat kā lotosa ziedu no dubļiem, savu ikdienišķa dzīve pārstāv netīrumus un dubļus. Bet kā jūs praktizēt jogu, un konkrēti šo asana, jums ir potenciāls uzziedēt skaistu ziedu – dzīvs, lai ik brīdi. Šī asana darbojas skaisti daudzos čakrām, palīdzot viņiem izlīdzināties un modināt.

Sagatavošanas pozas

Ardha Matsyendrāsana
Baddha Koṇāsana
Virasana
Janu Sirsasana

Follow-Up Pozas

Adho Mukha Svanasana
Supta Padangusthasana

Kaut arī šī asana ir dažas apbrīnojamo fiziskās priekšrocības, tas ir vairāk garīga, meditatīvā rada šo kanālu mūsu dzīves spēks. Tiklīdz jūsu dzīvības spēks ir channelized, jūs noteikti jūtas daudz stingrs un pilnu dzīvi. Nav nekas labāks, nekā izmantojot savu enerģiju gudri, un tas asana palīdz jums darīt tieši to.