Kā to darīt Parivrtta Trikonasana un kādas ir tās priekšrocības

Home » Review » Yoga Basic » Kā to darīt Parivrtta Trikonasana un kādas ir tās priekšrocības

Kā to darīt Parivrtta Trikonasana un kādas ir tās priekšrocības

Parivrtta Trikonasana pazīstams arī kā riņķo Triangle Pose ir asana. Parivrtta – riņķo, Trikona – Triangle, Asana – Pose; Izrunā kā – nominālvērtība-ee-vrit-TAH TRIK-konusa AHS-anna

Šī asana ir būtībā skaitītājs nodarīt Utthita Trikonasana un noteikti ir sarežģītāka. Šī asana ir uz priekšu līkumu un dziļu vērpjot kombinācija. Tā ir nepieciešama laba līdzsvara izjūtu un sajūtu atvērtību, lai panāktu stabilitāti pozā. Šis ir viens no pirmajiem pastāvīgo pozas, ka jūs uzzināt, kad jūs uzņemt sevi jogas kursā. Tā māca jums, kā strādāt katru daļu no jūsu ķermeņa unisonā viens ar otru.

Kas Jums jāzina, pirms jūs Asana

Tāpat kā ar visiem asanas, kas jogu, ir svarīgi, lai jūsu zarnu un kuņģa tīrs. Pārliecinieties, ka jums ir jūsu maltītes vismaz četras līdz sešas stundas pirms treniņa, lai jūs dotu savu sistēmai pietiekami daudz laika, lai sagremot pārtiku un dot ārā nepieciešamo enerģiju treniņa.

Labākais laiks, lai nodarbotos ar jogu, parasti rītausmā vai krēslā.

Līmenis: Pamata
Stils: Hatha joga
ilgums: 30 sekundes
Atkārtošana: Kad katrā pusē
Stiepjas: ceļgaliem, gurniem, pleciem, augšstilbi, mugurkaulāja, krūškurvja, potītēm, hamstrings, teļi, cirksnī
stiprina: ceļi, ciskas, potītes

Kā to darīt Parivrtta Trikonasana (griezās Triangle Pose)

 1. Iztaisnoties uz paklāja, vēlams Tadasana.
 2. Tad paiet trīs pēdas soli atpakaļ ar savu labo kāju, un pagrieziet to aptuveni 25 grādiem uz sāniem. Jūsu atstāti pirkstu jānorāda uz priekšu. Šajā posmā, jūsu gūžas punkts ir sejas pusi paklāja. Arī ātri pārbaudīt saskaņošanu jūsu kājām. Tiem jābūt hip-platums intervālu, ar abiem papēžiem saskaņoti ar otru. Papēdi un arch jānostāda arī.
 3. Novietojiet kreiso roku uz vidukļa, un ieelpojiet un paaugstināt savu labo roku virs galvas, kā jūs izstiept savu mugurkaulu.
 4. Stingri saknes ārpusi muguras kājām, un velciet apakšējā daļa no jūsu vēdera, lai jūsu mugura tiek atbalstīts. Izelpot un viru uz priekšu pie jostasvietas. Pārliecinieties, ka jūsu mugurkauls ir izstiepts, kā jūs aizsniegt ar labo roku.
 5. Atkarībā no jūsu elastību un kustību, lai jūsu labā roka, lai sasniegtu savu apakšstilba vai uz grīdas ārpus jūsu kājām. Ieelpot un turpināt paplašināt ar vainagu galvā, pārliecinoties, ka jūsu mugurkauls ir garš.
 6. Ātri pārbaudīt, vai ārpus labo kāju ir stingri sakņojas zemē. Tad, izelpot un pagrieziet pa kreisi. Stretch kreiso roku pret debesīm, kā jūs skatiens pie tā.
 7. Elpojiet lēni un dziļi, kā jūs turēt pozēt dažām sekundēm.
 8. Lai izietu no pozu, apskatīt savu kreiso kāju, un velciet jūsu vēderu. Tad ieelpot un maigi pieaugt. Novietojiet rokas uz vidukļa un lai kājas kopā. Atkārtojiet asanu pretējā pusē.

Piesardzības pasākumi un Kontrindikācijas

Šie ir daži punkti, par piesardzību, jums ir jāpatur prātā, pirms jūs darīt Asana:

 1. Ja jums ir atpakaļ vai mugurkaula traumas, jums ir darīt Asana tikai ar eksperta uzraudzībā. Ja tā nav, tas ir labākais, lai izvairītos no praktizē šo asana.
 1. Tāpat, lai izvairītos šo asana, ja jums ir šādi nosacījumi:

a. Zems asinsspiediens
b. Migrēna
c. Caureja
d. Galvassāpes
e. bezmiegs

Iesācējiem Padoms

Ja jūs uzņemties šauru nostāju, šī asana kļūst vieglāk. Tāpēc, kā iesācējs, padara prakse, lai rokas tuvāk iekšējo kājām.

Advanced Pose Variantu

Padziļināt pozu celt apakšējo roku ārpusē kāju novieto priekšā, un tad, cieši piespiediet apakšdelmus pret ārējām apakšstilbiem. No rokas uz kājas spiediens padziļinās rotāciju rumpja.

Sniegtās priekšrocības riņķo Triangle Pose

Šīs ir dažas apbrīnojamo priekšrocības Parivrtta Trikonasana.

 • Tas dod Kājas labu stiept un padara tos spēcīgi.
 • Gūžas un mugurkaula iegūt labu stiept.
 • Praktizē šo asana atver krūtis, un tāpēc, elpošana ir uzlabota.
 • Muguras sāpes ir atbrīvots.
 • Vēdera orgāni tiek stimulēti, tādēļ gremošanu uzlabojas.
 • Balance, uzmanība un koncentrēšanās tiek uzlabota.

Zinātni aiz Parivrtta Trikonasana

Ir divi dažādi dinamiskas enerģijas, kas saistītas ar riņķo Triangle radīt. Pirmais ir sakņu kājas uz zemes, un otrais sūta enerģiju uz augšu, izmantojot paplašināto rokām. Šī asana ir ideāls savienība sthira un sukha, vai pūles un vieglumu. Ar šo, citi pretstati, piemēram, mīksto un cieto, kontrakcijas un paplašināšanu, dilstošā un augošā, un saules un mēness ir arī jārisina šajā asana.

Kaut arī šī asana šķiet vērpjot, kad jūs sasniegsiet grīdu, jūs apzināties, ka ir vairāk par līdzsvarošanu. Bet jūs jutīsieties stabila un ērti, ja jūs zināt, kā izmantot savu galveno un kāju muskuļus, lai atbalstītu sevi. Kad jūs saņemsiet līdzināšanas tiesības, jums būs sasniegt elastību un izturību, kā jūs līdzsvaru sevi no enerģētiski, kā arī fiziski. Praktizēt šo asana, ne tikai padara jūsu prātā stabila, bet tas arī dod jums sajūta ir bezmaksas. Tad, kā vienu roku sasniedz zemi, un otra paceļas pret debesīm, jūs atradīsiet stabilitāti, kas ļaus jums nodot šodienai un nākotnei.

Tagad, ka jūs zināt, kā to izdarīt riņķo trīsstūri rada, ko jūs gaida? Šī asana ir par līdzsvarošanu pretstati. Tas ir dažas lielas stundas piedāvāt, svarīgākais ir darīšana ar konfliktējošām enerģiju. Ļaujieties diženumu šo vienkāršo, bet grūts asana, lai atrastu sev patiesi brīvu.