Kā to darīt Prasarita Padottanasana un kādas ir tās priekšrocības

Home » Review » Yoga Basic » Kā to darīt Prasarita Padottanasana un kādas ir tās priekšrocības

Kā to darīt Prasarita Padottanasana un kādas ir tās priekšrocības

Prasarita – Wide / izstieptas, Pada – kāju, Uttana – Intense Stretch, Asana – Pose; Izrunā kā – PRA-SA-REE-TAH PAO DOH-tahn-AHS-Anna.

Kad jūs praktizēt šo asana, jūs sajutīsiet savu ķermeni dziedēt un paplašināt, it īpaši pēc tam, kad ir izdarīts vingrinājumus, piemēram, riteņbraukšana, pastaigas, un darbojas. Šī asana parasti praktizē beigās pastāvīgo pozās un kalpo kā labs sagatavošanās pozēt inversiju. Šī asana ir nomierinoša priekšu liekties, kas stiepjas gan muguru un hamstrings.

Kas Jums jāzina, pirms jūs Asana

Šī asana jāveic tikai tukšā dūšā. Jums ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka, lai jūsu maltītes četras līdz sešas stundas pirms prakses un dot savu ķermeņa pietiekami daudz laika, lai sagremot ēdienu. Ideālā gadījumā ir jābūt 10-12 stundas plaisa starp jūsu ēdieniem un praksi, kas ir iemesls, kāpēc tas ir labākais, ieteicams praktizēt šo asana agri no rīta. Tomēr, ņemot vērā aizņemts grafikus, daudz cilvēku ir grūti strādāt no rīta. Šādi cilvēki var praktizēt jogu vakarā. Jūsu Zarnas arī jābūt tīrai, kamēr jūs praktizēt šo asana.

Līmenis: Pamata
Stils: Vinyasa Flow
ilgums: 30 līdz 60 sekundes
Atkārtošana: Neviens
plešas: mugurkaulu, kājas
Stiprina: mugurkaulāju, kājas

Kā to darīt Prasarita Padottanasana

 1. Lai sāktu šo asana, stāvēt priekšā jūsu paklājs ar Tadasana.
 1. Ieelpot. Veikt soli atpakaļ ar savu labo kāju, lai jūsu organisms saskaras garo malu paklāja.
 1. Izstiepiet rokas no tā, ka viņi ir plecu augstumā un atrodas tieši virs jūsu kājām. Tad, lai jūsu rokas uz gurniem.
 1. Ieelpot un pagarināt jūsu krūtīs un sirds skywards, piemēram, ka jūsu ķermenis tiek izstiepts, kā labi. Exhale un saliekt priekšu, kamēr jūsu pirkstu pieskarties mat priekšā jums.
 1. Kā jūs saglabāt stiepjas, celt kronis galvu pret zemi, un spiediet sēžamvieta uz griestiem. Jūsu vēdera muskuļi ir arī iesaistīties ar pagarinot jūsu mugurkaulā.
 1. Attiecībā uz jūsu rokās, jūs varat vai nu ievietot tos zem jūsu kājām vai uz jūsu paklāja, blakus jūsu galvas, ar jūsu elkoņi saliekti. Jūs varētu arī aizturēt savus lielas pirkstiem ar pirkstiem.
 1. Turiet pozēt līdz minūti. Elpojiet dziļi un lēni. Tad ejiet rokas uz priekšu, līdz rumpja ir paralēli grīdai. Ar pilnu muguras iesaistīšanās, lai jūsu rokas uz gurniem. Ieelpot un pacelt savu ķermeni. Nāciet atpakaļ uz Tadasana.

Piesardzības pasākumi un Kontrindikācijas

Šie ir daži punkti, par piesardzību, jums ir jāpatur prātā, pirms jūs šo asana.

 • Izvairieties no šo asana visos izmaksas, ja Jums ir sāpes vai traumas apakšējā muguras.
 • Tāpat, lai izvairītos šo asana, ja Jums ir sinusa sastrēgumu.

Iesācējiem padomi

Kā iesācējiem, tas varētu būt grūti, lai jūs pieskarties jūsu vainagu grīdas. Push sevi tikai tik daudz, cik iespējams. Izmantojiet segu, atbalstīt vai polsterētām bloku, lai atbalstītu savu galvu šajā asana.

Advanced Pose Izmaiņas

Lai sekmētu šajā pozā, izmantojiet bloku un strādāt jūsu rokas, kamēr jūs atrodaties šajā pozā. Vienkārši iestatiet bloku vienā pusē paklāja uz grīdas priekšā jums. Kā jūs noliekties uz priekšu, satveriet bloku tā, ka tas ir starp jūsu apakšdelmiem, tieši zem jūsu līkumiem. Pacelt. Lai pabeigtu pozu, novietojiet plaukstām uz grīdas, un saspiest bloka starp apakšdelmiem. Iekšpusē rokās ir nospiests stingri uz grīdas. Šis rokas darbība kalpos kā lieliska sagatavošanās pozā attiecībā uz rokas stendi.

Ieguvumi The Wide kāju Forward Bend

Šīs ir dažas apbrīnojamo priekšrocības plaša kāju priekšu līkumu.

 • Mugura, iekšējā daļa no kājām, un mugurkaula ir izstiepts un nostiprināta.
 • Vēdera orgānus tonēti, un tāpēc, gremošanu tiek uzlabota.
 • Smadzenes ir nomierinājās.
 • Tas mazina muguras sāpes, galvassāpes, nogurums un vieglu depresiju.

Zinātni aiz Prasarita Padottanasana

Kad jūs jūtaties kā jūs esat stāvoklī līdzsvaru, vidusceļš starp sajūtu pārmaksāti un tukša, kur jums justies atviegloti, barošanās, un laimīgs, šis stāvoklis tiek saukts Sattva. Tas ir galvenais, lai atrastu garīgo apgaismojumu un mirdzošu veselību. Šajā stāvoklī, jums ir brīdinājums, bet nepiespiesti; Jums ir paaugstināts, taču pamatota.

Kad jūs prakse Prasarita Padottanasana, jums iespēju izpētīt savu Sattva. Jums ir skaidri galvām un harmonijā. Jūs sajutīsiet earthiness uz ķermeņa apakšējā daļā, kā jūsu prāts ieslīd miers. Jūsu kājas ir nepārtraukti apstrīdēt palikt stabila, spēcīga, un stingrs. Tava sirds un galvas ir nomierinājās un attīra. Šī asana ir, tāpēc, ko izmanto arī kā balzams nemierīgi nerviem.

Tagad, ka jūs zināt, h ow sakara Prasarita Padottanasana, ko jūs gaida? Ienirsti stāvoklī miera, jo jūsu ķermenis ir saspringts tās apkārtni. Izbaudiet kontrastus un labāko no abām pasaulēm ar šo asana.