Kā to darīt Salamba Sirsasana un kādas ir tās priekšrocības

Home » Review » Yoga Basic » Kā to darīt Salamba Sirsasana un kādas ir tās priekšrocības

Kā to darīt Salamba Sirsasana un kādas ir tās priekšrocības

Sirsasana, Shirshasana Sirshasana, vai headstand ir asana. Sanskrits: शीर्षासन; Sa – Ar, Alamba – Atbalsts, SIRSA – Head, Asana – Pose; Izteikts kā – sah-LOM-bah bīdes-SHAHS-anna

Šī poza nozīmē pilnīgu inversiju ķermeņa, tikai ar atbalstu apakšdelmiem. Šī asana tiek uzskatīta karalis visu asanas. Tas jādara, kad jūsu ķermeņa augšdaļas ir pietiekami spēcīga, lai noturētu ķermeņa svaru. Tātad, jums ir nepieciešams, lai nodarbotos ar visai daudz citu asanas, lai izveidotu spēku nepieciešama, lai darīt Sirsasana.

Kas Jums jāzina, pirms jūs to izdarītu Asana

Šī asana jāveic tikai tukšā dūšā. Jums ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka, lai jūsu maltītes četras līdz sešas stundas pirms prakses un dot savu ķermeņa pietiekami daudz laika, lai sagremot ēdienu. Ideālā gadījumā ir jābūt 10-12 stundas plaisa starp jūsu ēdienreizēm un savu praksi, kas ir iemesls, kāpēc tas ir labākais, ieteicams praktizēt šo asana agri no rīta. Tomēr, ņemot vērā aizņemts grafikus, daudz cilvēku ir grūti strādāt no rīta. Šādi cilvēki var praktizēt jogu vakarā. Jūsu Zarnas arī jābūt tīrai, kamēr jūs praktizēt šo asana.

Līmenis: Intermediate to Advanced
Style: Vinyasa
ilgums: 1 līdz 5 minūtēm
Atkārtošana:  Neviens
Stiepjas: kājas, Back
Stiprina: kājas, rokas, mugurkauls, plaušas

Kā Do Salamba Sirsasana

 1. Novietojiet izturīgs, mīkstu segu uz grīdas, lai mīkstinātu savu galvu. Tad, mesties ceļos uz leju uz grīdas, un sapīt pirkstus pēc tam, kad vieta jūsu apakšdelmiem uz grīdas. Pārliecinieties, ka jūsu elkoņi ir plecu platums intervālu. Uzmanīgi iedunkāt augšdelmiem āru, un cieši piespiediet savu iekšējo plaukstas uz grīdas.
 2. Novietojiet vainagu galvas uz segu. Uzstādīt bāzi abu plaukstās kopā, un atbilst jūsu vainagu pret jūsu saliktām rokām.
 3. Elpot, un paceliet jūsu ceļgaliem. Tad ejiet uz jūsu līkumiem ar savu papēži pacelts no grīdas. Tagad paceliet izmantojot augšstilbu tāda, ka jūsu ķermenis veido apgriezts “V”. Push jūsu plecu lāpstiņas pret muguru. Tad, paceliet to uz jūsu astes tā, ka priekšējā daļa no jūsu rumpja tiek pagarināts. Tas saglabās uz pleciem svaru no ietekmēt savu galvu un kaklu.
 4. Kā jūs izelpojiet, paceliet kājas pie grīdas. Ir svarīgi, lai pacelt abas kājas kopā, pat tad, ja jūsu ceļgaliem saliekt nedaudz kā jūs pacelt. Vieta kājas perpendikulāri grīdai, un firma savu tailbone pret muguras daļu jūsu iegurnis. Push papēžus uz augšu pie griestiem. Jūsu ķermenis būtu jāsaskaņo ar taisnu līniju.
 5. Saglabājiet savu svaru, balstīts uz abām jūsu apakšdelmiem. Turiet pozēt aptuveni 10 sekundes, kā iesācējs. Keep palielinot laiku līdz brīdim, kad jūs varat palikt tajā līdz piecas minūtes vai tik ilgi, cik jūs esat apmierināti.

Piesardzības pasākumi un Kontrindikācijas

Šie ir daži punkti, par piesardzību, jums ir jāpatur prātā, pirms jūs praktizēt šo asana.

 1. Izvairieties no šo asana visos izmaksas, ja jūs ciešat no šādiem jautājumiem:
 • Atpakaļ traumas
 • galvassāpes
 • Sirds stāvoklis
 • Augsts asinsspiediens
 • Ja Jums ir menstruating
 • Kakla trauma
 1. Ja Jums ir zems asinsspiediens, nav sākt savu praksi ar šo asana.
 1. Tikai tad, ja esat eksperts vai ir praktizē šo pozēt ilgi, jūs varat turpināt praktizēt to radīt, izmantojot savu grūtniecību. Bet nav sākt praktizēt šo pozā pēc grūtniecību.
 1. Tas ir uzlabotas poza un jābūt nodarboties tikai uzraudzībā sertificēta jogas instruktors. Tas ir arī vislabāk konsultēties ar savu ārstu, pirms jūs šo asana.

Iesācējiem padomi

Kā iesācējs, vienmēr ir tendence nosvērt savu galvu un kaklu uz leju. Tas ir kaitīgs. Tātad, tas ir labākais, lai izmantotu atbalstu no sienas, kad sākat. Kā jūs sāktu, novietojiet rokas savā vietā, un paceliet galvu nedaudz pie grīdas. Tad uzmanīgi nolaist to, kamēr jūs nodot aptuveni 90 procentus no sava ķermeņa svaru uz rokām un pleciem. Kā jūs praksē, saglabāt nododot lielāku svaru uz savu galvu. Šis process ir pakāpenisks. Kā jūs izejat no pozu, paceliet galvu nedaudz pie grīdas, pirms jūs nodot savu kājas uz leju.

Advanced Pose Variantu

Jūs varētu arī mēģināt Eka Pada Sirsasana kad esat apguvis šo asana. Kad jūs uzņemties pozu, izelpot un apakšējā kājas tā, ka tas ir paralēli grīdai, bet otrs ir vēl perpendikulāri grīdai. Par liektas kājas gurniem parasti mēdz izlietne. Lai to labotu, savukārt, ka kāju nedaudz uz āru, piemēram, ka jūsu sēžamvieta nāk tuvāk un pagriezt tikai no gūžas locītavas. Turiet pozīciju dažām sekundēm. Ieelpot un celt pazemināts kāju atpakaļ stāvoklī. Atkārtot ar pazeminot otru kāju.

Sirsasana II

Kā izmaiņas, jūs varētu arī mēģināt Sirsasana II vai Statīva headstand. Šī asana tiek izmantots kā starpposma pozā, kā jūs nākt iekšā un ārā no rokas atlikumiem.

Kā to izdarīt

 1. Lai sāktu šo asana, uzņemties tabletop pozīciju.
 2. Izveidot trijkāji ar savu ķermeni. Nolieciet roku ir plecu platumā un atbilstoši savām kājām. Draw savu galvu uz paklāja, aptuveni puse kāju priekšā roku.
 3. Jums tagad ir jānodrošina, ka jūsu rumpja ir taisni.
 4. Saspiest savu triceps viens pret otru. Draw jūsu pleciem uz leju, tā, ka tie ir iegulti muguras. Iesaistīties jūsu vēdera, kā jūs saglabāt saspiežot jūsu rokas.
 5. Draw jūsu ceļgaliem. Atpūta uz rokām, veidojot bumbu ar savu ķermeni. Tad lēnām paceliet kājas uz debesīm.
 6. Paaugstināt jūsu kājas tā, ka tie ir perpendikulāri grīdai. Pārliecinieties, ka jūsu tailbone ir stingri iestatīts uz iegurni.
 7. Iesaistiet savu ķermeni, kā jūsu iztaisnojiet ceļgaliem. Nospiediet pa stūriem jūsu kājām.
 8. Turiet pozu tikai par aptuveni 5 līdz 10 breaths. Tad, lēkt un atlaidiet.

Ieguvumi no atbalstītajiem headstand

Šīs ir dažas apbrīnojamo priekšrocības Salamba Sirsasana.

 • Tā pilnīgi nomierina prātu un mazina stresu vienā mirklī bija tādēļ, ka intensīva stiepšanās. Tā var arī izārstēt vieglu depresiju.
 • Ir zināms, lai veicinātu gan čiekurveidīgs un hipofīzes.
 • Plaušas, mugurkaula, rokas un kājas tiek stiprinātas ar šo asana.
 • Vēdera orgānus tonusu un gremošanu tiek uzlabota.
 • Šī asana strādā arī uz reproduktīvo sistēmu un palīdz izārstēt neauglību ar regulāru praksi. Tas arī mazina menstruāciju un menopauzes simptomus.
 • Tas palīdz izārstēt sinusīts, astmu un neauglību.

Sagatavošanas pozas

Sarvangasana
Adho Mukha Svanasana
Uttanasana
Virasana

Follow-Up Pozas

Adho Mukha Svanasana
Bālāsana

Šī asana nav maldinoša. Šķiet grūti, un tas ir patiešām grūti. Bet, tāpat kā daudzi no uzlabotas jogas pozas, tas ir viens izaicinājums jums ir noteikti paiet izjust un apzināties savu ķermeni, kā nekad agrāk.