Kā to darīt Shavasana un kādas ir tās priekšrocības

Home » Review » Yoga Basic » Kā to darīt Shavasana un kādas ir tās priekšrocības

Kā to darīt Shavasana un kādas ir tās priekšrocības

Shavasana, Savasana vai Corpse Pose ir asana kur Shava – Corpse; Asana – Pose; un Izrunā kā – Shuh-vah-sana; Sanskrits:  शवासन

Šī poza atgādina poza pie miroņa un tāpēc nosaukts pēc tā. Shava  (शव, Sava) nozīmē “līķis”, un  Asana  (आसन, asana) nozīmē “stāju” vai “sēdeklis” .Šī stāvoklis šķiet diezgan viegli, bet tas varētu būt arī viens no cieta, jo jums ir nepieciešams, lai pilnībā atpūsties savu ķermeni un prāts. Šī poza parasti praktizē pēc aktīvas jogas sesiju. Tā instills dziļi sadzīšanu un pilnīgi atslābina jūsu ķermeni. Jūs varat arī praksē tas rada, kad jūs esat ļoti noguris, un ir nepieciešams, lai saņemtu atpakaļ uz darbu ātri. Tā ir atsvaidzinoša un atjaunojoša.

Kas Jums jāzina Pirms Practicing asanu

Shavasana veicina atpūtu un relaksāciju. Tomēr, jums ir nepieciešams ierobežot sevi no aizmigt, kā jūs to nodarbotos. Ja jūtaties miegains, viss, kas jums jādara, ir, lai ir veikt dziļāku, ātrākus elpu. Koncentrācija ir ļoti svarīgi, lai šī asana.

Līmenis: Pamata
Stils: Ashtanga Yoga
ilgums: 10 – 12 minūtes
atkārtojumu: Nav
Stiprās puses: Atjauno ķermeni

Kā Do Shavasana (Corpse Pose)

  1. Gulēt plakaniski uz grīdas, nodrošinot to, ka nebūs traucējumu uz laiku pozā. Pārliecinieties, ka jums ir ērti, bet nelietojiet spilveni vai spilveni. Tas būs labāk, ja jūs gulēt uz cietas virsmas.
  2. Aizver savas acis.
  3. Vieta jūsu kājas tā, ka tie ir ērti intervālu. Pārliecinieties, ka jūsu kājas atpūsties pilnīgi un jūsu pirksti saskaras sāniem.
  4. Jūsu rokas jānovieto gar savu ķermeni un nedaudz intervālu, atstājot savu plaukstas atvērtas un uz augšu.
  5. Tagad lēnām pievērst uzmanību katrā jomā savu ķermeni, sākot no jūsu pirkstiem. Kā jūs to izdarītu, elpot lēni, tomēr dziļi, nosakot savu ķermeni tādā stāvoklī dziļu relaksāciju. Nelietojiet aizmigt procesā.
  6. Elpojiet lēni, tomēr dziļi. Tas piešķirtu pilnīgu relaksāciju. Kā jūs elpot, jūsu ķermenis tiks barošanās, un kā jūs izelpojiet, jūsu ķermenis nomierināsies. Koncentrējieties uz sevi un savu ķermeni, aizmirst visus citus uzdevumus. Ļaujiet aiziet un atteikties! Bet pārliecinieties, ka Jums nav iesnausties.
  7. Pēc apmēram 10 līdz 12 minūtes , kad jūsu ķermenis jūtas atviegloti un atsvaidzināts, roll uz vienu pusi, turot acis aizvērtas. Palieciet pozīciju minūti, kamēr jūs sēdēt uz augšu Sukhasana.
  8. Veikt dažas dziļas breaths un gūt izpratni par savu apkārtni, pirms atverat acis vēlreiz.

Piesardzība vai kontrindikācijas Shavasana

Šī asana ir absolūti droša un to var nodarboties ikviens, un visiem. Ja vien ārsts nav ieteicis ne gulēt uz muguras, jūs varat praktizēt šo asana.

Ja Jums ir iestājusies grūtniecība, tas varētu būt laba ideja, lai atpūsties galvu un krūtīm par stiprina komfortu.

Iesācējiem Padoms

Mūsu aizņemts, stresa dzīvi, tas var būt diezgan uzdevums, lai pilnībā ļaut aiziet un atpūsties. Visgrūtākais daļa par Shavasana ir atbrīvot vadītājus, gurnu kauliem tā, cirkšņos mīkstina. Ja cirkšņos nav mīkstināt, tas varētu ierobežot pareizu elpošanu, un tāpēc rada spriedzi visā ķermenī. Lai cīnītos pret šo, jūs varētu novietot piecu kilogramu atsvarus augšstilbu, pie cirkšņa burzīties, un tad iedomājieties vadītāji augšstilba kaula nospiestu, jo svara.

Advanced Pose Izmaiņas

  1. Ja Jums rodas sasprindzinājums jūsu pleciem, krūtīm vai muguras, pleciem netiks atpūsties uz grīdas, un tas celms jūsu kakla. Šajā gadījumā, tā ir laba ideja, lai nedaudz pacelt galvu un lai to tādā pašā līmenī kā jūsu kakla. Tas palīdz mīkstināt atpakaļ jūsu kakla. Viss, kas jums jādara, ir ievietot salocītu segu zem galvas, piemēram, ka tas beidzas augšpusē jūsu pleciem.
  2. Ja muskuļus muguras lejasdaļā vai hamstrings ir saspringts, tā varētu būt laba ideja, lai paaugstinātu savas kājas, kamēr jūs praksē līķis vai savasana radīt. Tas darbojas labi, pat tad, ja jums ir sāpes un diskomfortu apakšējā muguras un gurniem. Viss, kas jums jādara, ir izvietot stiprināt tiesības zem jūsu ceļgaliem. Ja jums nav stiprina pie rokas, jūs varētu sakrāties segas un ievietot tos zem jūsu ceļgaliem.

Priekšrocības Shavasana (Corpse Pose)

Šī poza ir viens no svarīgākajiem pozas jogas, un tai ir vairākas priekšrocības.

1. parādīs organismam domīgs valsts

Ķermenis atslābinās un iet dziļā meditatīvā stāvoklī, kas, savukārt, palīdz labot šūnām un audiem, un atbrīvo no stresa.

2. atslābina un nomierina Body

Shavasana papildināts un atjauno savu ķermeni. Tā ir lieliska galu treniņa, jo īpaši, ja tā ir bijusi intensīva viens. Savasana arī dod telpu un laiku treniņu grimt. Tas ir ideāls buferis starp izmantošanu un jūsu ikdienas darbus.

3. Samazina asinsspiedienu un trauksme

Kā jūsu ķermeņa atslābina un nomierina, jūsu asinsspiediens arī pazeminās, un tas palīdz atslābināties jūsu sirdi. Tā rezultātā, trauksme ir kontrolē.

4. Uzlabo koncentrēšanos un atmiņu

Tiešā ietekme meditācijas ir uzmanības un koncentrēšanās spējas. Kamēr jums koncentrēties uz katru jomu jūsu ķermeņa, kamēr jūs atrodaties Shavasana, jūsu prāts automātiski uzlabo koncentrēšanos un atmiņu.

5. Palielina enerģijas līmeņus

Savasana ir ātrākais un drošākais veids, kā iegūt tūlītēju enerģiju. 10 minūšu pārtraukums dod jūsu ķermenis ir enerģijas veicināšanai, un līdz ar to, palielina savu produktivitāti.

Science Behind Shavasana (Corpse Pose)

Shavasana ļauj gala relaksācija savu ķermeni un prātu, kas ir tikpat svarīga kā fiziskā slodze un sabalansēts uzturs ir.

Pēc spraiga treniņu, kas ietver stiepšanās, vīšanas, līgumu slēgšanu, un apgāžot muskuļus, Shavasana ļauj jūsu organismam atpūsties un pārgrupēt. Pat visvairāk novārtā muskuļi saņems kādu laiku, lai ļautu iet savu stresu tik īsā laika posmā.

Joga apgādā nervu sistēma ar visai daudz neiromuskulāro informāciju. Shavasana palīdz jūsu nervu sistēmu integrēt šo informāciju, pirms jūsu prāts kļūst aizņemts ar regulāru stresu dienas.

Shavasana piešķir dziļu izpratni par savu prātu un ķermeni. Jūs kļūstat ārkārtīgi apzināties katra elpas vilcienu. Tāpēc tā ir lieliska ievads dziļā meditācijā par tiem, kuri ir ieinteresēti tajā.

Joga ir rituāls. Tas ir domāts, lai sāktu ar iesildīšanās, kam seko prakse pati, un beidzas ar veida integrācijas posms īstenošanas ietekmi iesūcas prātu un ķermeni. Shavasana palīdz sasniegt to. Tas ir ideāls galu uz veiksmīgu treniņu.

Sagatavošanas pozas

Šī asana jādara pēc tam, kad tas ir paveikts ar visiem aktīvajiem asanas un pranayamas.

Follow-up Pozas

Seko līdz Shavasana ar Sukhasana vai viegli pozā.

Tas atslābina prātu, un tas dziedē ķermeni. Labākā daļa ir tā, ka tas prasa ne pūles, lai veiktu šo asana, un tas dod jums iespēju ļaut iet un patiesi atrist. Pievienot šo būtisko Asana jūsu jogas režīmu gūt visas priekšrocības.