Kā to darīt Supta Matsyendrasana un kādas ir tās priekšrocības

Home » Review » Yoga Basic » Kā to darīt Supta Matsyendrasana un kādas ir tās priekšrocības

Kā to darīt Supta Matsyendrasana un kādas ir tās priekšrocības

Supta – Pusguļus, Matsyendra – Lord Of The Fish, Asana – Pose; Izrunā kā – Soop-TAH MAHT-See-en-DRAHS-uh-nuh

Supta Matsyendrasana, ko sauc arī guļus Twist, atgāšanas Twist, tad Atpūtas Lord Of The Fish Pose un Jathara Parivartanasana ir atjaunojošās iesācēja poza. Tas ir teikt, atpūsties prātu un ķermeni. Šī asana ir nosaukta pēc tam, kad Kungs zivis, Matsyendra, kurš bija jogam un students Kunga Šivas.

Kas Jums jāzina, pirms jūs to izdarītu Asana

Jums ir pārliecināties, lai saglabātu savu kuņģi un zarnu traktu tukša, pirms jūs praktizēt šo asana. Vai jūsu maltītes vismaz četras līdz sešas stundas pirms jūs to asanu, lai jūsu pārtikas tiek sagremota un ir pietiekami daudz enerģijas, lai jūs varētu tērēt prakses laikā.

Tas ir labākais, lai nodarbotos ar jogu pirmā lieta, no rīta. Bet, ja jūs nevarat strādāt no rīta, tas ir alright praktizēt to vakarā.

Līmenis: Pamata
Stils: Hatha joga
ilgums: 30 līdz 60 sekundēm
atkārtojumu: Kad katrā pusē
stiepjas: vēders, krūtis, pleci, muguras, Gurni, Tuvie mugurkaula, Upper atpakaļ
Stiprina: iekšējo orgānu, mugurkaula

Kā to darīt Supta Matsyendrasana (guļus Twist)

 1. Lai sāktu šo asana, jums ir jābūt līdzenai, un taisni uz muguras. Izelpot, un uzmanīgi piespiediet jūsu zemāks atpakaļ uz grīdas.
 2. Līgums jūsu vēdera muskuļus. Tad, ieelpot un saliekt jūsu ceļgaliem, kā jūs pacelt kājas pie grīdas.
 3. Izelpot, un stiept rokas no tā, ka tie rada vienu taisnu līniju ar pleciem. Novietojiet plaukstu vērstu uz leju tā, ka tie dod jums, ka papildu atbalsts. Izmantot jūsu kodols muskuļus, lai atbalstītu savu mugurkaulu. Kamēr jūs to izdarītu, lai jūsu ceļgaliem un kājām kopā.
 4. Ieelpot un paceliet kājas nedaudz augstāks nekā jūsu ceļgaliem.
 5. Exhale un samazināt jūsu kājas pa kreisi no grīdas, pārliecinoties jūsu ceļgaliem un kājām kaudzē. Jums ir arī pārliecināties, ka jūsu ceļi būtu jūsu gurnu līmenī, un jūsu papēži vajadzētu atpūsties kāju prom no savas sēžamvietas.
 6. Elpa lēni un dziļi, kā jūs viegli pagrieziet galvu pa labi. Saknes leju labo plecu tā, ka jums ir iespēja saglabāt vērpjot jūsu augšējā mugurkaulā. Ja jūs saglabāt savu rokas pie plecu līmenī, tas palīdzēs izskaust pleciem. Turiet pozēt aptuveni 30 līdz 60 sekundes.
 7. Lai atbrīvotu pozu, piespiediet rokas uz grīdas, un līgumu muskuļus jūsu vēdera. Ieelpot un paceliet krūšu un ceļus pār jūsu krūtīs. Turiet jūsu ceļgaliem.
 8. Izelpot. Pull jūsu augšstilbu uz jūsu krūtīm, un paceliet galvu un krūtīm uz augšstilbu. Pārliecinieties, ka jums nav paceliet plecus, kā jūsu galva ir pacelta.
 9. Pazemināt jūsu pleciem un galvu uz grīdas, un līgums jūsu vēdera muskuļus. Tad izstiep rokas atkal, un atkārtojiet vērpjot no otras puses.

Piesardzības pasākumi un Kontrindikācijas

Šie ir daži punkti, par piesardzību, jums ir jāpatur prātā, pirms jūs šo asana.

 • Izvairieties praktizē šo asana, ja jums ir nopietnas problēmas jūsu zemāks atpakaļ.
 • Ja Jums ir iestājusies grūtniecība, praksē šo asana tikai vadībā ekspertu. Jūs arī varētu būt apmierināti praktizēt šo asana ar spilvenu starp jūsu ceļgaliem.
 • Izvairieties no šo asana, ja jums ir bijusi operācija, iekšējo orgānu.

Iesācējiem Padoms

Kā iesācējs, tas varētu būt grūti kaudze kājas šajā asana. Tāpēc pārliecinieties, ka jūs stiept savu top celi tikai tik daudz, cik iespējams. Nespiediet pārāk daudz. Jūs varētu izmantot atbalstīšanas vai spilvenu atpūtināt top celi. Tas palīdzēs samazināt klāstu kustībā.

Advanced Pose variantu

Lai palielinātu stiept jūsu gurniem, jūs varētu izmēģināt šo variantu.

Šķērsojiet labo celi pa kreisi, un tad, ja jums ir pietiekami elastīgi, wrap savu labo kāju pa kreiso apakšstilbu muskuļus, gandrīz imitējot pozīciju jūsu kājām šajā Garudasana. Pārvietot gurnus nedaudz pa labi, un nometiet jūsu ceļgaliem uz kreiso pusi. Tad, lai jūsu kājas atpakaļ uz centru un atkārtot asanu pretējā pusē.

Ieguvumi guļus Twist

Šīs ir dažas apbrīnojamo priekšrocības guļus Twist.

 • Tas nodrošina, ka jūsu mugurkaula un skriemeļu iegūt pietiekami daudz kustību, un tāpēc kļūst elastīgāka.
 • Tas stimulē un tonizē jūsu iekšējie orgāni.
 • Tā piedāvā pilnu Detox jūsu iekšējie orgāni.
 • Šī asana nodrošina labāku gremošanu.
 • Tas dod jūsu pleciem, krūtīm, vidējā mugurkaula, gūžas, muguras, un augšējo muguras labu stiept.
 • Ja jums ir stīvumu vai sāpes mugurkaula, gūžas, vai muguras lejasdaļā, šī asana palīdz mazināt to.
 • Tas izdala stresu un nemieru.

Zinātni aiz Supta Matsyendrasana

Tikai par kādu joga vērpjot kalpo kā balzāms, lai palīdzētu atvieglot apspiesta elpošana, gausa gremošanu, vai zems enerģijas, izņemot no dažādiem smeldze un sāpes. Tas dod jums stimulu atsvaidzinošu enerģiju. Twist dod jums iespēju sajust spēku izspiežot ārā organismu no tās kodolu. Jūs sajutīsiet savu elpošanas uzlabošanai, kā arī spriedze jūsu kakla un muguras vieglumu out. Twist arī nomierina frazzled nervus. Kad jūs uzņemties atgāztas, jūs kavēties pa to spirālēm un izliekumiem poza, un tāpēc ļauj vērpjot iekļūt dziļi mugurkaula. Beigās tā, jūs esat pārliecināts justies tīru, atdzimšanu, un atsvaidzināts.

Tagad, ka jūs zināt  , kā to izdarīt sēž vērpjot joga rada, ko jūs gaida? Twist ir ērts un mierinājums, un tas vērpjot, ar papildu priekšrocības veselības, ir pilnīgi vērts mēģināt.