Kā to darīt Supta Padangusthasana un kādas ir tās priekšrocības

Home » Review » Yoga Basic » Kā to darīt Supta Padangusthasana un kādas ir tās priekšrocības

Kā to darīt Supta Padangusthasana un kādas ir tās priekšrocības

Supta Padangusthasana pazīstams arī kā guļus roku Big Toe Pose ir asana. Supta – Pusguļus, Pada – kājām, Angusta – Big Toe, Asana – Pose; Izrunā kā – zupa-TAH pod-ang-goosh-TAHS-Anna

Šī asana dod jums neticami posms, tik daudz, ka tas paver kājas pilnībā. Tas ir arī teica, lai uzlabotu gan savu vispārējo fizisko un garīgo veselību. Daudzi cilvēki galu galā praktizēt šo asana kā stiept, pat nezinot nosaukumu asana, bet tas pozā ir daudz ko piedāvāt.

Kas Jums jāzina, pirms jūs Asana

Jums ir pārliecināties, lai saglabātu savu kuņģi un zarnu traktu tukša, pirms jūs praktizēt šo asana. Vai jūsu maltītes vismaz četras līdz sešas stundas pirms jūs to asanu, lai jūsu pārtikas tiek sagremota un ir pietiekami daudz enerģijas, lai jūs varētu tērēt prakses laikā.

Tas ir labākais, lai nodarbotos ar jogu pirmā lieta, no rīta. Bet, ja jūs nevarat strādāt no rīta, tas ir alright praktizēt to vakarā.

Līmenis: Pamata
Stils: Iyengar Yoga
Ilgums: 30 sekundes
Atkārtošana: kad uz katru kāju
Stiepjas: Gurni, Ciskas, hamstrings, teļi, cirksnī
Stiprina: Knees

Kā to darīt Padangusthasana

 1. Apgulieties uz muguras, kājas izstieptas un kājas saliekta. Nospiediet kājas caur jūsu papēži.
 2. Izelpot. Pull jūsu labo ceļgalu uz jūsu krūtīm, un cilpas siksna ap arkas labo kāju. Ja esat pieredzējis jogs, izmantojiet divus pirkstus un āķa tos uz lielā pirksta.
 3. Tagad, iztaisnot un stiept savu labo kāju līdz griestiem, piemēram, ka jūsu rokas ir taisnas, un jūsu pleci tiek nospiežot grīdas.
 4. Uzglabāt stumšanas un paplašināt savu kreiso kāju, nospiežot augšpusē jūsu kreisā augšstilba leju ar kreiso roku. No labās kājas pagarinājums ir jāizveido komfortablu stiept uz muguras kāju.
 5. Jūs varētu vai nu turēt pozu šeit vai pagrieziet labo kāju, kas, tādējādi, ka kāju uz leju savā labajā pusē. Bet, ja jūs to izdarītu, jums ir nodrošināt, lai jūsu kreisās gūžas ir balstīta uz grīdas.
 6. Turiet katru variantu tik ilgi, cik jūs esat apmierināti, un pēc tam atkārtojiet asanu ar kreiso kāju uz augšu.

Piesardzības pasākumi un Kontrindikācijas

Šie ir daži punkti, par piesardzību, jums ir jāpatur prātā, pirms jūs šo asana.

 • Izvairieties darot šo asana, ja Jums ir galvassāpes vai caureja.
 • Ja Jums ir asins spiediens, paaugstināt savu galvu un kaklu, izmantojot salocītu segu, un pēc tam praktizēt asanu.

Iesācējiem padomi

Kā iesācējs, jums ir praksē šī asana ar papēža apakšējās kājas piespiež pie sienas. Bet, ja jūsu organisms joprojām ir pārāk stīvs, jūs varat ievietot bloku zem gūžas ar paceltu kāju (atbalsts zem ciskas mīkstina iekšējo cirksnis), un tad, kad jūs dot savu kāju uz sāniem, varat atpūsties to bloks.

Advanced Pose Variantu

Ja jūs varat izmantot jūsu pirkstiem, nevis siksnas turēt jūsu pirkstiem un darīt asanu, tas ir uzlabotas versijas šo pozu. Tas nāk ar intensīvu praksi un neatlaidība.

Ieguvumi atgāšanas rokām uz Big-Toe-Pose

Šīs ir dažas apbrīnojamo priekšrocības Supta Padangusthasana.

 • Tas dod ciskas, gurnus, teļiem, hamstrings un cirksnis labu stiept.
 • Par ceļi kļūst par spēcīgu.
 • Prostatas dziedzeris ir jāstimulē.
 • Gremošanas orgāni tiek stimulēts, un tāpēc, gremošanu tiek uzlabota.
 • Muguras sāpes, išiass, un menstruālā diskomfortu, ir jāsamazina.
 • Šī asana palīdz izārstēt plakanās pēdas, asinsspiedienu un neauglību.

Zinātni aiz Supta Padangusthasana

Neatkarīgi no ļoti vienkārši strādāt savā fiziskajā būtnē, tas asana ļauj jums izpētīt jūsu apziņu, kā arī. Apziņa ir trīs faktori – prātu, vai Manas, ego vai ahamkara, inteliģenci jeb budhi. Ego parasti dominē, ko mēs redzam un zinām, un tāpēc dominē izpratni. Tātad, ja jūs prakse pozu, jūs ievērosiet, ka jūsu uzmanība tiek novirzīta uz paceltu kāju, un kāju uz grīdas nav shēma lietām.

Varētu likties, ka visas darbības notiek ar paceltu kāju, bet patiesībā, jums ir arī labumu no labās pagarināt kājas, kas atrodas uz grīdas, un tāpēc ar mijiedarbības abām kājām. Jūsu ego varētu būt vairāk nekā priecīgs, lai varētu turēt jūsu pirkstiem un stiept augšējo kāju. Bet jums ir ļaut izlūkošanas apakšstilba lai padarītu šo lēmumu par to, cik tālu jums ir stiept savu paaugstināta kāju. Tas ne tikai drošāku, bet arī izdevīgāk jūsu muguras, gurniem un kājām. Kas vēl? Nu, liela izpratne par saikni starp jūsu prātu un ķermeni.

Tagad, ka jūs zināt, kā to izdarīt Supta Padangusthasana, ko jūs gaida? Tas varētu izskatīties vienkārši, bet tas ir asana darbojas arodbiedrības visu laiku, starp abām kājām, un starp jūsu prātu un ķermeni – tieši tāpat, kā tas būtu, ja mēs iet par darot lietas dienā. Atļaut šim asana instill spēju pastāvēt līdzās un strādāt reizē ar dažādām daļām savu būtni, ar pasauli ap jums.