Kā to darīt Virasana un kādas ir tās priekšrocības

Home » Review » Yoga Basic » Kā to darīt Virasana un kādas ir tās priekšrocības

Kā to darīt Virasana un kādas ir tās priekšrocības

Sanskrits: वीरासन; Vira – Hero, Asana – Pose; Izrunā kā – griezt-AHS-Anna

Virasana ir sanskrita vārds, kas pārvēršas Hero poza. Tradicionālais varonis ir tāda veida, kas cīnās par pasauli. Viņš aizsargā un nodrošina viņa paša. Viņš joprojām sēž tikai tad, kad viņš ir iekarojusi savu ienaidnieku. Jogas varonis ir paredzēts, lai pārvarētu viņa / viņas iekšējo nemieru. Šī asana dara tikai to.

Kas Jums jāzina, pirms jūs Asana

Šī asana ir meditatīva poza, tāpēc tas ir labākais, ja jūs praksē šo pozu no rīta. Bet jūs varētu darīt to vakarā, kā arī.

Tas nav obligāti, ka šī asana jāveic tukšā dūšā. Bet, ja jums ir pirms vai pēc to ar jogas asanas, tas ir labākais, jums ir jūsu maltītes vismaz četras līdz sešas stundas pirms jūs šo asana. Tāpat pārliecinieties, ka jūsu zarnas ir tīras.

Līmenis: Pamata
Stils: Hatha joga
ilgums: 30 līdz 60 sekundes
Atkārtošana: Neviens
plešas: Ceļi, augšstilbi, potītēm
Stiprina: Arch of kājām

Kā to darīt Virasana

 1. Mesties ceļos uz grīdas. Pārliecinieties, ka jūsu ceļi tiek novietotas tieši zem gurniem. Ļaujiet jūsu rokas atpūsties uz ceļiem.
 2. Bring jūsu ceļgaliem tuvāk viens otram tā, ka plaisa starp jūsu kājām automātiski paplašinās. Tas būtu plašāks nekā platums gurniem.
 3. Tad stingri piespiediet topi jūsu kājām uz grīdas.
 4. Uzmanīgi nolaidiet gurnus, piemēram, ka jūsu atrast sev sēžot uz paklāja. Roll teļus prom. Nodrošināt jūsu gurni ir taisnība starp jūsu papēži.
 5. Jums ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka, kamēr jūs nokļūt pozā, jūs nejūtaties asām, vīšanas sajūtas jūsu ceļgaliem.
 6. Ļaujiet jūsu pirkstiem norādīt uz āru un atpakaļ. Jūsu iekšējās potītes ir jāizdara, lai aizsargātu jūsu ceļgaliem.
 7. Pull jūsu nabas. Paplašiniet savu tailbone no kronis galvu uz grīdas.
 8. Turiet pozīciju aptuveni 30 sekundes. Atlaidiet. Kad jums komfortabli šajā pozā, jūs varētu arī izmantot to kā meditatīvā stāvoklī.

Piesardzības pasākumi un Kontrindikācijas

Šie ir daži punkti, par piesardzību, jums ir jāpatur prātā, pirms jūs šo asana.

 1. Izvairieties no šo asana, ja jums ir problēmas ar sirdi.
 2. Ja jums ir galvassāpes, gulēt uz balstu, kad jūs praksē šo asana.
 3. Izvairieties no šo asana, ja jums ir ceļgala traumas, ja vien jums ir praktizē to uzraudzībā sertificēta jogas instruktors.

Iesācējiem Padoms

Kā iesācējs, jūs varētu atrast ir grūti līdzsvarot spiedienu virs jūsu kājām uz grīdas. Jūs redzēsiet, ka iekšējā daļa galotnēm savām kājām nospiediet grūtāk nekā ārējās daļas. Lai no tā izvairītos, spiediet bāzi plaukstās gar ārējām malām kājām, kā jūs viegli push maz pirkstiem katras pēdas uz grīdas.

Advanced Pose Alteration

Padziļināt pozu, aprīt jūsu ceļgaliem ar plaukstās, un padarīt jūsu rokas taisni. Tagad velciet uz ceļiem. Pārliecinieties, ka jūsu plecu lāpstiņas ir firma pret muguru. Paceliet augšējo daļu no jūsu krūšu kaula, un ļaujiet jūsu zoda krist uz jūsu krūtīm. Pārliecinieties, ka jūsu kakla muguras nav saspringtas. Turiet pozēt apmēram 20 sekundes. Tad atlaidiet jūsu ceļgaliem un paceliet galvu tās neitrālā stāvoklī, bet joprojām turot lifta krūšu kurvī.

Ieguvumi Hero Pose

Šīs ir dažas apbrīnojamo priekšrocības Virasana.

 1. Tas dod potītēm, ciskas, un ceļgaliem labu stiept.
 2. Par kājām arkas kļūt spēcīga.
 3. Šī asana darbojas kā gremošanas kas ne tikai uzlabo procesu, bet arī atvieglo gāzi.
 4. Tas palīdz mazināt menopauzes simptomus.
 5. Tas palīdz mazināt un mazināt pietūkumu kājām caur otrajā grūtniecības trimestrī.
 6. Tas uzlabo asinsriti kājās un mazina nogurumu kājas.
 7. Tas palīdz uzlabot stāju.
 8. Tas palīdz izārstēt augstu asinsspiedienu, astmu un plakanās pēdas.

Zinātni aiz Virasana

Jūs varētu atrast grūti izprotams, ka lielākā daļa jogi zaudē savu jēgu no expansiveness kad viņi praktizē šo Virasana. Kaut arī šī asana izskatās neticami vienkārši, tas prasa savu augšstilbu, potītēm un gurnu saliecēja būt elastīga. Tas prasa arī jūsu ceļgaliem ir dziļa reizes. Tā kā mums nav izmantoti, lai sēžot uz grīdas, ir milzīgs spiediens uz galotnēm kājām. Jūs arī justies jūsu zemāks rumpja kompresi un augšstilbu spriedzi. Jūs atradīsiet ļoti maz cilvēku sēdēt jautri šajā Virasana, ja vien, protams, tie ir veterāni.

Bet, hang tur! Par Virasana ieguvumi ir pārsteidzošs. Tas dod jūsu kājas labu stiept, un palīdz jums vienkārši ikdienas aktivitātēs, piemēram, skriešana, pastaigas, un velosipēdistiem. Tas dod spēku arkas no kājām. Jūsu četrgalvu ir iegareni, un jūsu krustu tiek paplašināts. Tas ir labi, jo, kad jūs visu dienu sēdēt uz krēsla, tad krustu bieži pārslogotas. Šī asana arī palīdz pareizu gremošanu.

Kad jūs uzņemties Virasana, tās nostāja instills sajūtu telpu un klusumu, kas padara to rada ideālu meditācijai. Jūs arī apzināties savu garīgo stāvokli bez kļūst pārāk pieķērušies. Nostādne atgādina spēcīgu, virsbūvi un stabilu domājošiem karavīru.

Sagatavošanas pozas

Baddha Koṇāsana
Bālāsana

Follow-Up Pozas

Padmasana
Bakasana

Tagad, ka jūs zināt, kā Virasana radīt, ko jūs gaida? Tas ir skaists asana, kas palīdz jums rakņāties dziļi iekšā, lai jūs saprastu savu būtību un kļūtu stiprāka un apzināties sevi un apkārtējo pasauli.