Kad sākt Grūtniecības Joga pirmajā trimestrī

Home » Review » Health » Kad sākt Grūtniecības Joga pirmajā trimestrī

 Kad sākt Grūtniecības Joga pirmajā trimestrī
Pirmie trīs grūtniecības mēnešos ir laiks lielām pārmaiņām jūsu organismā. Ilgi pirms jebkura ārēja izpausme sāk iegūt tādā veidā, kā to pozas, viss liekas atšķirīgs no iekšpuses. Tas ir izaicinājums pirmajā trimestrī joga. Bet tas ir arī izaicinājums, kas ir pamatā jebkuras jogas praksi: klausoties jūsu organismā. Jūs domājat, jūs zināt, sevi un to, ko jūsu ķermenis var darīt, bet jebkurā konkrētā dienā, jums ir patiešām uzgriezt un ievēro palīglīdzekļiem jūsu ķermenis dod jums. Ņemot attieksme, ka jūsu ķermenis zina vislabāk, un palīdzēs jums ir arī labākais veids, kā sagatavoties dzemdībām.

Pārliecinieties, lai pārrunātu savus plānus darīt joga ar savu pirmsdzemdību veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju pirms iesākumam, un uzzināt pirmsdzemdību jogas dos un don’ts par vispārēju padomu.

Sākot Joga savu grūtniecības pirmajā trimestrī

  • Morning Slimības Ja rodas slikta dūša pirmajā trimestrī, tas ir jūsu ķermeņa stāsta jums ņemt to viegli. Ja Jums ir apmeklēt jogas klasi regulāri, dot sev atļauju garām klases vai veikt mazāk enerģisku klasi, ja jūs nejūtaties labi.
  • Going Public : Jūs nedrīkstat justies ērti apspriest savu grūtniecību ar daudziem cilvēkiem pirmajā trimestrī. Bet tas ir svarīgi pateikt jebkuru jogas skolotāja, ka esat stāvoklī, lai viņš var palīdzēt jums ar izmaiņām. Jautājiet skolotājam būtu diskrēta, ja vēl neesat gatavi iet sabiedrībai.
  • Jaunas jogu : Daudzas grūtnieces meklē zemu ietekmi veida fiziskās aktivitātes un tas var ilgt joga pirmo reizi. Vislabāk to darīt šajā situācijā ir jāatrod pirmsdzemdību jogas klasi jūsu vietējā jogas studija. Jūs varat sākt apmeklēt pirmsdzemdību nodarbības, kā sākumā savu grūtniecību, kā jums patīk. Tomēr, ja jūs nejūtas labi, tā var būt labāk, jāgaida, lai sāktu jogas režīms, līdz rīta slimības ir pagājis, kas parasti otrajā trimestrī.
  • Pieredzējuši jogu : Pat ja jūs neesat piedzīvo rīta slimības, jūs varat atrast, ka jūsu regulāras nodarbības justies mazliet pārāk intensīva. Tajā pašā laikā, pirmsdzemdību nodarbības šķiet mazliet pārāk maiga. Viens no risinājumiem ir izlemt, kuru klasi uzņemties konkrētajā dienā atkarībā no tā, kā jūs uzskatāt, ka dienā. Jūs varat arī sākt iekļaut dažus pirmsdzemdību pielāgojumi jūsu regulāru praksi. Pārliecinieties, lai pastāstītu savu skolotāju, ko jūs darāt, un domā par savu grūtniecību, kā jūsu atļauju slīdēšanas darīt praksi, kas ir piemērots tieši jums šajā dienā. Kā jūsu grūtniecības gaitā, jūs varat sākt, lai atrastu, ka pirmsdzemdību nodarbības jūs apmeklēt, ir vairāk piemērots jūsu mainīgo ķermeni.
  • Mājas Praktizētāji : Ja jūs izmantojat jogas video, saņemt pirmsdzemdību vienu. Ja jūs plānojat savu sekvences, sāk iekļaut pielāgojumus. Arī sāk darīt pirmsdzemdību saules sveicināšana.
  • Pirmais trimestris Pielāgojumi : Daudzi pirmsdzemdību pielāgojumi ir paredzēti, lai pielāgotos lielu vēderu un novērstu saspiešanu dzemdē. Pirmajā trimestrī, dzemde ir samērā mazs, un ir aizsargāts ar iegurni, tāpēc kompresija nav īsti jautājums. Tomēr, ja jūtat diskomfortu, pat pirmajā trimestrī, jums vajadzētu vienmēr grēkot sānos piesardzīgi. Lielākā daļa no visiem, atcerieties, ka šis nav laiks, lai mēģinātu uzlabot savu praksi, bet arī laiks, lai kļūtu vairāk melodija ar savu ķermeni un patiešām klausīties to, ko vēlas darīt.