Kada pradėti Prenatalinė joga pirmąjį trimestrą

Home » Review » Health » Kada pradėti Prenatalinė joga pirmąjį trimestrą

 Kada pradėti Prenatalinė joga pirmąjį trimestrą
Pirmieji trys nėštumo mėnesiai yra daug didelių pokyčių Jūsų organizme ir laikas. Ilgas prieš bet į išorę išraiška pradeda gauti į tai kelia Beje, kas jaučiasi skiriasi viduje. Tai yra pirmos trimestro joga iššūkis. Bet tai taip pat iššūkis, kuris yra bet kokio jogos praktikos šerdis: klausytis savo kūno. Galbūt manote, kad žinote save ir tai, ką jūsų kūnas gali padaryti, bet bet kurią dieną jūs turite tikrai dera ir gerbti užuominas jūsų kūnas suteikia jums. Atsižvelgiant į požiūrį, kad jūsų kūnas geriausiai žino ir padės jums taip pat geriausias būdas pasiruošti gimdymui.

Įsitikinkite, kad aptarti savo planus daryti jogą su savo nėščiųjų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas prieš pradėdami, ir išmokti Prenatalinė joga Dos ir klaidas dėl bendrų patarimų.

Nuo joga Per savo pirmąjį trimestrą

  • Rytas ligos : Jei kyla pykinimas pirmąjį trimestrą, tai jūsų kūno sakau, kad take it easy. Jei Jūs jau lankyti jogos klasę reguliariai, suteikti sau leidimą praleisti pamokas ar imtis mažiau energingai klasę, jei jūs neturite jaustis gerai.
  • Ėjimas Viešųjų : Jūs negalite jaustis patogiai aptarti savo nėštumą su daugeliu žmonių pirmą trimestrą. Tačiau svarbu pasakyti jokios jogos mokytojas, kad esate nėščia, todėl jis gali padėti jums su pakeitimais. Klauskite mokytojas turi būti atsargus, jei dar nesate pasiruošę eiti viešas.
  • Nauja Jogai : Daugelis nėščių moterų ieško mažo poveikio formų pratybų ir gali užtrukti iki joga pirmą kartą. Geriausia, ką reikia padaryti šioje situacijoje yra rasti Prenatalinė joga klasę savo vietos jogos studijoje. Galite pradėti lankyti prenatalinė klases anksti nėštumo, kaip jums patinka. Tačiau, jei esate ne jausmas gerai, jis gali būti geriau laukti pradėti jogos režimas kol ryte ligos praėjo, kuris paprastai yra antrame trimestre.
  • Patyrę jogai : Net jei nesate patiria ryte ligos, galite pastebėti, kad jūsų reguliariai klasių jaustis šiek tiek per stiprus. Tuo pačiu metu, prenatalinė klases atrodo šiek tiek per švelnus. Vienas iš sprendimų yra nuspręsti, kuri klasė imtis tam tikrą dieną, priklausomai nuo to, kaip jūs manote, kad dieną. Jūs taip pat galite pradėti įtraukti keletą prenatalinė pakeitimus į savo įprastą praktika. Įsitikinkite, kad pasakyti savo mokytoją, ką darai, ir galvoti apie savo nėštumą, kaip jūsų leidimo slydimo daryti praktika, kad jums tinka tą dieną. Kaip jūsų nėštumas progresuoja, galite pradėti rasti, kad prenatalinė klasės lankėte vis daugiau ir labiau tinka prie jūsų besikeičiančios kūno.
  • Pradžia Praktikai : Jei naudojate jogos vaizdo, gauti nėščiųjų vieną. Jei planuojate savo sekas, pradeda įtraukti pakeitimus. Be to, pradėti daryti prenatalinė saulės sveikinimus.
  • Pirmas trimestras pritaikymas : Daugelis Prenatalinė adaptacijos yra skirtos, kad tilptų didelis pilvas ir išvengti suspaudimo gimdą. Per pirmuosius tris mėnesius, gimdos išlieka gana mažas ir saugo dubens, todėl suspaudimas yra tikrai ne problema. Tačiau, jei jūs manote, jokio diskomforto, net pirmąjį trimestrą, reikia visada klysta dėl atsargūs. Svarbiausia, atminkite, kad tai ne laikas pabandyti iš anksto savo praktikos, o laiko, norint tapti labiau dera su jūsų kūno ir tikrai klausytis, ką ji nori daryti.