Kādā secībā jūs darīt Joga Pozas?

Home » Review » Yoga Basic » Kādā secībā jūs darīt Joga Pozas?

Rational secības lielā mērā ir balstīta uz joga jums praktizēt

Kādā secībā jūs darīt Joga Pozas?
Ir kopīga izpratne, ka ir “pareizo” ceļu, lai secība jogas klasi. Tas jo īpaši ar dažiem jogas veidiem, kuros darba kārtība rada ir noteikts, parasti, jo no pamatprincipa, ka regulē praksi.

Ar Bikrama joga, piemēram, jums ir piešķirts secība 26 pozas (asanas), kas jums ir paredzēti, lai ievērotu. Princips ir tāds, ka, to darot, jūs varētu koncentrēties uz savu elpošanu un jūsu asanas kvalitāti nevis navigāciju arvien mainīgo secību pozu. Līdzīga ir redzams ar Ashtanga joga, kur darbojas 41 asanas.

Bet ja tas liecina, ka pastāv “pareizo” ceļu, lai secības asanas vai arī ka vairāk brīvas formas pieejas būtības ir nepareizi? Tas lielā mērā atkarīgs, kā jūs apskatīt joga.

Daudzveidība jogu

Joga ir galu galā par atklājumu. Tas ir iemesls, kāpēc instruktori tiek saukti par “skolotāji” un treniņiem tiek aprakstīts kā “praksi.” Ar jogu, jums ir paredzēts, lai gūtu ieskatu no visiem jūs strādājat ar (tai skaitā citiem studentiem), kas var pieteikties uz savu praksi. Tā, piemēram, joga ir individuāls pieredze ar dažādiem un unikālās izpausmes formām.

Tieši šī iemesla dēļ, ka neviens noteikumu kopums var tikt piemērots visu veidu jogas veidu. Piemēram, savā grāmatā “Light par jogu,” BKS Iyengar saka, ka headstands būtu praktizē sākumā jogas klasi. Pēc Pattabhi Jois s Ashtanga praksi headstand tiek rezervēta pēdējā daļa no 90 minūšu primārās sērijas.

Vai nu pieeju “labi?” Galu galā, viņi abi ir, un tas ir šī šķirne, kas tur jogas svaigu.

Pamatojums secības no Pozas

Ar šo tiek teica, ka ir praktiski iemesli ievietojot dažas pozas priekšā citiem. Par tikai drošības apsvērumu dēļ, daudzi skolotāji sāks praksi ar grīdas asanas pakāpeniski atbrīvotu cīpslas, muskuļus un saites pirms palaišanas pastāvīgo pozas.

Citi skolotāji būs standardly ievērot noteiktas pozas (jo īpaši tās, kas saistītas ar mugurkaula vai lielas locītavas) ar counterposes. Piemēram, plecu stends var seko zivju sniegt atbildes stiept uz kakla. Tāpat, pēc vairākiem izlocīšanos uz aizmuguri, tas bieži vien ir patīkami darīt priekšu līkumu, lai palīdzētu atbrīvot muguras.

Bet pat tad, nav grūti un ātri noteikumus. Ar Iyengar joga, piemēram, koncepcija rada-counterpose ir tieši noraidīts un apsvērt kaitē praksē. Tā vietā, klases tiek strukturēta ap konkrētu tēmu ar vienu poza rezultātā nākamais ar savu līdzību, nevis tās opozīciju.

Izvēloties Tiesības Joga Jums

Dažādas mācīšanas stili piesaista dažādus cilvēkus. Ja jums ir kāds, kurš dod lielāku struktūru, lai jūsu praksē, Ashtanga vai Bikrama var būt labāks risinājums jums. Ja, no otras puses, jūs apskāviens vairāk frīstaila pieeju, Vinyasa vai jaudas joga var palīdzēt paplašināt savu praksi, pakļaujot jūs daudzveidīgāki pozās.

Galu galā, nav pareizi vai nepareizi izvēle. Jums vienkārši nepieciešams, lai izpētītu, kāda veida (vai tipi) jogas runā ar jums kā indivīdam.

Practicing mājās

Ja praktizē mājās, jūs varat virzīt savu secību pozās iestatot nodomu pirmo reizi. Noteikt, ko jūs cerat panākt ar praksi. Līdzsvara izjūtu un mieru? Izdalīšanās spriedzes jūsu muguras? Lielāka kontrole savu elpošanu un plūsma kustības? Nosakot savu nodomu, pirmkārt, pozas ir veids, kā atklāt sevi.

Jums būs nepieciešams, lai nodrošinātu, ka jums jāievada praksi droši. Līdz šīm beigām:

  • Sākt ar maigu stiepjas līdz uzsilst ar dažām pastāvīgo pozas vai saules sveicināšana.
  • Kad esat pilnīgi silts, jūs varat pārvietot dziļākas pozās, piemēram, locīšanas uz aizmuguri un hamstring posmos.
  • End praksi pēc atdzišanas ar dažiem relaksējošu pozu (piemēram, uz priekšu līkumiem vai maigas deformē) pirms nostādināšanas savasana.

Neatkarīgi pozas izvēlaties, klausīties savu ķermeni, un jūs vienmēr izdarīt pareizo izvēli.