Kaip tai padaryti Adho mukha Svanasana ir kas yra Jo privalumai

Home » Review » Yoga Basic » Kaip tai padaryti Adho mukha Svanasana ir kas yra Jo privalumai

Kaip tai padaryti Adho mukha Svanasana ir kas yra Jo privalumai

Žemyn susiduria šuo kelia arba Adho mukha Shvanasana yra asanos, kuris yra tariamas kaip A-DOH MOO-Kah shvah-nano-anna. Sanskrito:  अधोमुखश्वानासन; Adho – į priekį; Mukha – veido; Svana – šuo; Asanos – Pose;

Pavadinimas kilęs iš sanskrito žodžių  adhas  (अधस्) reiškia “žemyn”,  mukha  (मुख) reiškia “veido”,  śvāna  (श्वान) reiškia “šuo”, o  asanos  (आसन) reiškia “laikyseną”. Adho mukha Svanasana panašus į tai, kaip šuo atrodo, kai ji lankstosi pirmyn. Ši asana turi daug nuostabų naudą, kad padaryti labai svarbu jums praktikuoti kiekvieną dieną. Geriausia dalis yra, net pradedantysis gali gauti šio asaną pakabinti labai lengvai.

Ką reikia žinoti prieš Pradžia Ši Asanos

Tai labai svarbu įsitikinti, kad jūsų žarnynas ir skrandis yra tuščias, prieš pradėdami atlikti šią asan. Tai gali būti gera idėja duoti keletą valandų atotrūkį tarp paskutinio valgio ir mankšta. Tai leis pakankamai laiko jūsų maistas gerai virškinamas. Tai asanos veikia geriausiai, kai praktikuojama ryte.

Lygis: Pradedantysis
Stilius: Aštanga Joga
Trukmė: 1 ir 3 minučių
pakartojus: Nėra
Stiprina: kojų, rankų, nugaros
driekiasi: Pečiai, Veršių, dvigalvis, rankų, nugaros, ir Arkų pėdos

Kaip tai padaryti apačią, šuo Pose (Adho mukha Svanasana)

 1. Atsistokite ant keturių galūnių, pavyzdžiui, kad jūsų kūnas formuoja lentelės pavidalo struktūrą.
 2. Iškvėpkite ir švelniai pakelkite klubus ir ištiesinti alkūnes ir kelius. Jūs turite užtikrinti, savo kūno formas apverstos “V”.
 3. Jūsų rankos turi būti suderinta su jūsų pečių, ir jūsų pėdų linija su savo klubų. Įsitikinkite, kad jūsų pirštai atkreipti į išorę.
 4. Dabar, paspauskite savo rankas į žemę ir pailginti kaklą. Jūsų ausys turi liesti savo vidinius ginklus, ir jums turėtų paversti savo žvilgsnį į savo bambos.
 5. Palaikykite kelias sekundes, o tada sulenkti savo kelio ir grįžti į stalo padėtį.

Atsargumo priemonės ir Kontraindikacijos

Tai geriausia kreiptis į profesionalų trenerį ar praktikuojantis gydytojas, prieš jums padaryti asan. Venkite praktikuojančių šį asan jeigu sergate

 • Riešo kanalo sindromas
 • Aukštas kraujo spaudimas
 • Išrinktas tinklainės
 • Išniro pečių
 • Silpnos akių kapiliarus
 • Viduriavimą.

Nėščios moterys turėtų praktikuoti šį asan atsargiai. Tai geriausia pasikonsultuoti su gydytoju, prieš pradėdami mėgautis praktika.

Adho mukha Svanasana Pradedantiesiems patarimai

Jei esate savo pirmųjų dienų praktikuojančių jogą, čia yra keletas patarimų, jums reikia nepamiršti.

 1. Tai lengva žinoti, ar jūs tai darote Asana teisę. Jei manote, kad jūsų sąnariai yra pabrėžta, ar esate nestabilus, jums reikia patikrinti savo derinimą. Pradėti daugiau, ir įsitikinkite, kad jūsų keliai teisūs pagal savo klubus, ir jūsų rankos yra po jūsų pečių. Taip pat įsitikinkite, kad ant riešų ir alkūnių raukšlės yra suderinta su savo motina.
 2. Iš pradžių gali būti sunku gauti pečių atleidimo teisę. Jūs galite praktikuoti nuo sienos gauti šią teisę. Budėjimo apie tris pėdų atstumu nuo sienos su savo kojų, išskyrus (klubo atstumu). Įsitikinkite, kad jūs susiduria su siena. Tada uždėkite rankas ant sienos, ir vaikščioti juos žemyn, kol jie pasiekia savo liemens lygį. Jūsų ginklų turėtų būti lygiagreti grindims.

Išplėstinė Pose pakeitimus

Štai kaip galite sustiprinti savo praktiką ir kad ji taptų veiksmingesnė, kai esate patenkintas pagrindai.

1. Didinti ruožas keldami savo kūną iki kojų kamuolius ir traukdami savo klubus, kad jie yra didesni. Nepamirškite ištraukti dubenį viduje. Palikite kulniukai atgal prie grindų ir išlaikyti intensyvumą.

2. Jei norite sutelkti dėmesį į savo rankas, kilpa diržas aplink juos, o tada paspauskite prieš diržo dirželio padidinti intensyvumą. Sutelkti dėmesį į kojų, padėkite virš savo kelio diržą ant viršutinės dalies kojų, o tada dirbti aktyvaus kojos piešimo šlaunų išorę.

Privalumai apačią, šuo Pose (Adho mukha Svanasana)

Adho mukha Svanasana, kaip jau nustatyta, yra vienas iš geriausių kelia jogos, ir turi daug privalumų. Pažvelkite į kai kurias pagalbines įskaitant šį asan savo praktikos naudą išvaizdą.

1. stiprina pilvo raumenis

Iš apačią, šuo kelia inversija yra valtis kelia. Mes visi žinome, kad Navasana naudingas pilvo raumenis, kad taip pat padeda palaikyti stuburą. Šis pratimas turi panašų poveikį pilvo raumenis. Jis padeda ištempti ir stiprinti šiuos raumenis.

2. gerina kraujotaką

Jis gali ateiti į jūsų pranešimą, tačiau žemyn susiduria šuo iš tiesų yra inversija. Klubų būtų panaikintos, o galva nukrito žemiau širdies. Yra sunkio traukimo atstatymas, todėl šviežio kraujo srautai, taip skatinant kraujotaką.

3. gerina virškinimą

Tai asanos nėra visiškai kartus, bet ji vis dar leidžia pilvo raumenys suspausti virškinimo sistemos organų, įskaitant kepenų, inkstų ir blužnies.

4. tonizuoja rankų ir kojų

Kūno svoris ant rankų ir kojų, kai jūs padaryti Adho mukha Svanasana. Todėl tonizuoja galūnes ir rengia juos geriau subalansuoti.

5. Sumažina nerimas

Ši poza taip pat padeda jums atsipalaiduoti ir ramina savo protą, tokiu būdu sumažinant nerimą. Kaip kaklo ir stuburo ištempus, stresas yra paleistas.

Mokslas Už Adho mukha Svanasana

Adho mukha Svanasana yra žinoma, kad atpalaiduoti raumenis. Bandymas ištraukti savo rankas, o jūs imtis šio kelia stiprėja Į raumenų sausgyslių įtampa ir reaguojant į įtampos, stuburo smegenų suteikia signalą raumenims atsipalaiduoti. Tempimo per kelia spaudai endorfinų, kurie padeda atpalaiduoti kūną ir protą ( 1 ).

Parengiamieji Poses

 • Phalakasana
 • Uttanasana

Tolesni kelia

 • Sirsasana
 • Uttanasana

Tai yra dar vienas svarbus asanos. Tai saulės pasveikinimas arba Surya namaskar dalis. Ji driekiasi tas kūno, kuris negali būti ištemptos kitaip dalių, todėl suteikia jums daug naudos sveikatai spektrą.