Kaip tai padaryti Astavakrasana ir kas yra Jo privalumai

Home » Review » Yoga Basic » Kaip tai padaryti Astavakrasana ir kas yra Jo privalumai

Astavakrasana, ar aštuonis kampas Pose yra asanos. Ashta – aštuoni, Vakra – kreivė / Lenkimo, Asanos – Pose; Tariama kaip – ahsh-Tah-VAH-krahs-Anna

Tai asanos yra atsidavimas išminčiaus Ashtavakra. Legenda pasakoja, kad Ashtavakra buvo įsiutino savo tėvą, kai jis dar buvo įsčiose, todėl jis buvo prakeiktas ir gimė kreivas aštuoniose vietose.

Tai asanos yra pažangi rankos balansas, tačiau ji turi Tvist. Žiūrėdami į jį, tai gali atrodyti kaip aštuonių kampas Pose yra gana neįmanoma ir kreivas būdas patalpinti savo kūną, ir visi, o jūs subalansuoti save savo rankas.

Ashtavakra protingai sako, “Jei galvojama apie save, kaip nemokamai, vienas yra nemokama, o jei galvojama apie save kaip jungiasi, vienas jungiasi.” Taigi, kai jūs bandote šią asan, turite prisiminti, atleiskite savo silpnybių ar trūkumų, tiek fizinę, tiek psichinę. Tai leis jums rasti vietos ir laisvei kyla ir balansas, o jūs šioje pozoje.

Ką reikia žinoti prieš atlikite Asanos

Kaip ir kitų jogos asanas, tai yra labai svarbu, kad jūsų skrandis ir žarnynas yra tuščias, kai jūs praktika šį asan. Įsitikinkite, kad yra bent keturių iki šešių valandų nuo valgio ir praktikos atotrūkis. Tai suteiks jums pakankamai laiko suvirškinti maistą ir energijai savo praktikoje.

Be to, ryte idealiai praktikuoti jogą. Tačiau, tuo atveju, jei jūs negalite praktikuoti jogą rytais, vakarais yra geras laikas taip pat.

Lygis: Išplėstinė
Stilius: Aštanga Joga
Trukmė: 60 sekundžių
Kartojimas: galite Kai kiekvienoje pusėje
driekiasi: kojų, rankų
stiprina: rankų, riešų

Kaip tai padaryti Astavakrasana

  1. Pradžia su Dandasana. Tada, apkabinti savo dešinę kelio, todėl, kad jis yra arti savo krūtinės. Kvėpuokite ir leiskite kvėpavimas padėti atverti savo klubus. Jūsų kairės kojos turi likti tiesi ir pratęstas, su tavo koja sulenktos.
  2. Su dešinėje kelio dar atkreipiamas į liemens, paspauskite delnu tvirtai ant žemės. Šiuo metu jūsų dešinės kojos turi būti dedamas už dešiniojo peties, pavyzdžiui, kad dešinės šlaunies atgal ilsisi dešinėje tricepsas. Lygiosios pečius į nugarą taip, kad kūno atgal užsiima.
  3. Įkvėpkite ir stumti savo rankas pakelkite kojas ir klubus nuo žemės. Sklende kairįjį kulkšnis per tinkamą vieną. Iškvėpkite ir pareikšti savo pečių į priekį sukurti 90 laipsnių kampu į alkūnes, kaip jūsų kojos sūpynės per dešinėje pusėje. Leiskite savo vidinį šlaunų išspausti savo dešinę rankas, kad jūsų kojos yra tvirta.
  4. Šiuo metu, jūsų pagrindinė turi būti įjungta. Jūs galite užrakinti savo žvilgsnį bet taško priešais jus aukšte, siekiant padėti jums išlaikyti savo pusiausvyrą. Laikykite kelti apie 30 iki 60 sekundžių, ir lėtai atleiskite. Poilsio keletą sekundžių, kaip jūs nuolat savo kvėpavimo konstantą. Pakartokite asan su savo dešinės kojos ištiesė ir kairę koją sulankstyti.

Atsargumo priemonės ir Kontraindikacijos

Ši poza reikia vengti, jei turite traumų jūsų pečių, riešų arba alkūnių.

Pradedančiųjų Patarimas

Kaip naujokai, jums gali būti sunku subalansuoti šioje pozoje. Tokiais atvejais, galite naudoti sustiprinti pailsėti savo klubo ir savo išorinių kojų apačioje.

Išplėstinė Pose pakeitimo

Tai pažangi asanos kelia, todėl neturi jokio tolesnio tobulėjimo.

Privalumai iš aštuonių kampas Pose

Tai yra kai kurie Astavakrasana nauda.

  • Tai daro rankos ir riešai stiprus.
  • Jis tonizuoja ir stiprina pilvo raumenis, tokiu būdu gerinant virškinimą.
  • Ji padeda statyti koncentracijos ir pusiausvyrą.
  • Jis mažina savo kūną streso ir nerimo.
  • Menstruacijų sutrikimai ir menopauzės simptomai yra patenkintas.
  • Iš kelia iššūkis padeda kūną ir protą statyti puikus prisijungti.

Mokslas Behind The Astavakrasana

Tai gali atrodyti gana sudėtinga kelti, kai pirmą kartą jį pamatyti. Jūsų ginklų pakelkite klubus, jūsų liemens nuleistas į iš push-up padėtyje rūšiuoti, ir jūsų kojos yra suvynioti aplink rankas. Balansavimo visą savo kūną, o jūs išlaikyti savo taikos, ramus, ir malonę gali būti gana bauginanti. Jei poza atrodo neįmanoma pasiekti, nereikia pasiduoti tik dar. Jūs turite dirbti savo ranką ir pagrindine jėga, pirma, ir su laiku ir patirtimi, galėsite pasiekti tobulumo šiame asaną, kurioje pateikiama linksmumas jausmą, taip pat galių.

Dabar, kad žinote, kaip tai padaryti Astavakrasana kelti, ką jūs laukiate? Tai tik tada, kai iššūkis sau kiekvieną dieną, kad jums bus augti. Tai asanos suteikia jums galimybę stumti save ir išmokti kažką naujo apie savo kūno ir proto, kaip jums imtis remiantis ją įvaldyti užduotį.