Kaip tai padaryti Baddha Konasana ir kas yra Jo privalumai

Home » Review » Yoga Basic » Kaip tai padaryti Baddha Konasana ir kas yra Jo privalumai

Kaip tai padaryti Baddha Konasana ir kas yra Jo privalumai

Sanskrito: बद्धकोणासन; Baddha – Bound Kona – kampas, Asanos – Pose; Tariama kaip BAH-Dah kūgio AAL-anna

Tai asanos yra pavadintas po sanskrito žodžių baddha reikšmės: privalomos, KONA, reiškiančio kampą arba neskaldytos, ir asan reiškia, laikysena. Dažniausiai jūs rasite nesąmonė sėdi tokioje padėtyje, kaip jie keliauja apie savo dienos favoritai. Taigi dar vienas vardas Baddha Konasana yra Cobbler kelti. Jis taip pat vadinamas drugelis Pose kaip ir atviros klubų prisijungė kojas ir aukštyn ir žemyn judėjimą panašūs į judančios drugelis poziciją. Nors ji yra labai paprasta, ji turi visai daug naudos savo kredito.

Ką reikia žinoti prieš jums tai Asanos

Ši asana turi būti praktikuojamas su kitais jogos asanas anksti ryte. Bet tuo atveju, jei negali pabusti arba turite kitų favoritai klausysis, tai asanos gali būti padaryta vakare.

Tiesiog įsitikinkite, kad jūs paliekate spragą bent keturių iki šešių valandų nuo valgio ir savo patirtimi. Jūsų skrandis ir žarnynas turi būti tušti, kai jūs darote šį asan.

Lygis : Pagrindinis
stilius : Vinyasa
Trukmė : nuo 1 iki 5 minučių
pasikartojimais : Nėra
stiprina : Klubai, kojos, apatinės nugaros, pilvo
tęsiasi : kelių, šlaunų, kirkšnis

Kaip tai padaryti Baddha Konasana

 1. Sėdėti stačias. Ištiesti kojas iš. Iškvėpkite ir sulenkite kelius, kaip jūs traukite savo kulniukai į jūsų dubens. Paspauskite kojų artimų padus kartu, ir tegul jūsų keliai lašas į šonus.
 2. Pareikšti savo kulniukai taip arti savo dubens, kaip jūs galite. Tada, naudojant nykštį ir savo pirmąjį pirštą, laikykite didelis thumbs jūsų kojomis. Įsitikinkite, kad išoriniai kraštai kojų visada turi būti prispaustas prie grindų.
 3. Kai gausite patogiai pozicijai, greitai patikrinkite, ar jūsų Pubis ir tailbone yra vienodai nutolęs nuo grindų. Dubens turi būti neutralioje padėtyje, ir tarpvietės turi būti lygiagreti grindų. Įsitikinkite, kad jūsų liemens yra prailginta per krūtinkaulio viršaus, ir jūsų menčių yra tvirtai prispaudžiamos prie nugaros. Kryžkaulio taip pat turi būti tvirti.
 4. Visada atminkite, kad jūsų keliai turėtų niekada priversti ant žemės. Galite pabandyti sumažinti šlaunies kaulai galvas link grindų. Tai bus automatiškai pareikšti savo kelio žemyn. Palaikykite apie vieno iki penkių minučių kelti. Įkvėpkite ir pakelkite kelius ir išplėsti savo kojas. Atsipalaiduokite!

Atsargumo priemonės ir Kontraindikacijos

Pažvelkite į kai kurių atsargiai kiekis išvaizdą, o jūs tai padaryti asan.

 • Tai geriausia, kad būtų išvengta šios asan jei turite kelio traumos.
 • Negalima praktikuoti šį asan jei menstruacijos.
 • Jei kenčia nuo išialgija, sėdėti ant pagalvės ir praktikuoti šį asan.

Pradedančiųjų patarimai

Sumažinus savo kelio taip, kad jie sėdi ant grindų gali būti sunku, ypač jei jūsų keliai yra didelis, ir jūsų nugaros apvalinamas. Galite sėdėti ant aukšto paramą būtų lengviau, kol pripranta prie asaną. Parama gali būti toks didelis, kaip viena koja toli nuo grindų.

Išplėstinė Pose Variacijos

Jūs galite laikyti savo kojas nuo savo kūno vidurio linijai suformuoti didesnį kampą tarp apatinio ir viršutinio dalį kojos. Tai bus suintensyvinti kelti.

Kaip antrą variantą, kai jūs prisiimti Baddha Konasana, iškvėpti ir pasilenkti į priekį, pavyzdžiui, kad jūsų liemens yra tarp savo kelio. Jūs turite stumti į priekį nuo klubų ir ne juosmens. Push alkūnes su savo veršelių arba jūsų vidinės šlaunų pusės, tačiau įsitikinkite, kad jie niekada nosyte bakstelėjo su savo kelio. Poilsio savo galvą ant grindų.

Privalumai Of The Cobbler Pose

Tai yra keletas nuostabų nauda Baddha Konasana.

 • Ši asana labai naudinga nėščioms moterims, padėti jiems turėti sklandžiai ir lengvai pristatymas.
 • Ši asana stiprina reprodukcinę sistemą moterų veikimą.
 • Jis padeda pagerinti kraujotaką visame organizme.
 • Jis stimuliuoja inkstų ir prostata kartu su šlapimo pūslės ir pilvo organų, taip pat.
 • Tai asanos yra puikus nusiraminti. Ji taip pat padeda sumažinti nuovargį.
 • Jis padeda išgydyti menstruacijų problemas.
 • Jis pagerina kirkšnis ir klubo regiono lankstumą, suteikiant kelius, vidinės šlaunų pusės, ir kirkšnis labai ruožas.
 • Taip pat turtingesnis laikysena, nes jis driekiasi savo stuburą, padeda sumažinti Ischias.
 • Ši asana padeda išgydyti astmą, butas kojų, nevaisingumas, ir aukštą kraujospūdį. Jis sakė, kad reguliariai praktika šioje asaną gali jus be jokių ligos rūšies.

Mokslas Behind The Baddha Konasana

Tai asanos yra taip paprasta, kad tik apie kas gali tai padaryti. Jis suteikia tiek savo vidinį šlaunų ir kirkšnių gerą ruožas. Jis taip pat stiprina jūsų klubų, pėdų, kulkšnių ir kelių lankstumą. Jis atveria vidurinioji juosta regioną ir taip pat padidina kraujotaką šioje srityje. Jūs galite suteikti savo klubus gerą masažą juda iš vienos pusės į kitą.

Jis taip pat yra puikus nėščiųjų kelti. Jis ne tik praturtina reprodukcinę sistemą, bet taip pat padidina derlingumą ir leidžia darbo lengviau.

Butterfly Pose yra tikrai laimingas kelti. Rasite palengvėjimą, tiek fiziškai, tiek psichiškai.