Kaip tai padaryti Bhujapidasana ir kas yra Jo privalumai

Home » Review » Yoga Basic » Kaip tai padaryti Bhujapidasana ir kas yra Jo privalumai

Kaip tai padaryti Bhujapidasana ir kas yra Jo privalumai

Sanskrito: भुजपीडासन; Bhuja – Arm / pečių, Pida – Slėgio, Asanos – Pose; Tariama kaip – Bhuja-PEE-Dah-sa-nah

Peties Paspaudus Pose yra žinoma, kad paprastas, tačiau tai tik su praktika, kad jums priprasti prie spaudimo jis daro ant pečių. Kantrybė ir atkaklumas leis jums ištvermės, stiprybės, balansas, ir valios įsisavinti šį asan.

Ką reikia žinoti prieš atlikite Halasana

Tai geriausia anksti ryte praktikuoti jogą. Tuo atveju, jūs negalite pabusti anksti, arba visai daug siuntinys paleisti kai esate, jūs galite praktikuoti šį asan vakare. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų skrandis ir žarnynas yra tuščias. Tai gera idėja palikti mažiausiai keturių iki šešių valandų nuo valgio ir praktikos atotrūkį.

Lygis: Tarpinis / Išplėstinė
Stilius: Aštanga Joga
Trukmė: 1 ir 3 minučių
Kartojimas: Nėra
ple: pilvo, šlaunų, rankų, pečių
Stiprina: rankų, riešų

Kaip tai padaryti Bhujapidasana

 1. Pradėti šį asan iki tupint. Vieta jūsų kojas per atstumą, kuris yra šiek tiek mažesnis nei atstumas tarp pečių. Laikykite savo kelius pločio.
 2. Kampas jūsų liemens tokia, kad ji susiduria su į priekį, ir padėkite jį tarp vidinių šlaunų. Kaip jums sumažinti jūsų liemens, jūsų klubų turi būti padidinta taip, kad jie atitiktų grindų.
 3. Įdėkite viršutinį kairįjį petį, kaip arti nugaros srityje kairiojo šlaunies, šiek tiek aukščiau savo kelio. Kai tai padarysite, padėkite kairę ranką ant žemės šalia išorinio dalį savo kaire koja. Ar tas pats ant dešinėje pusėje taip pat.
 4. Tai leis jūsų viršutinė nugaros suapvalinti.
 5. Dabar, kai abu tavo delnai tvirtai paspauskite žemės, pakelti savo kūną, pateikdamas savo svorio ant rankų. Kėlimo atsitinka dėl to, kad į sunkio centro poslinkio.
 6. Paspauskite išorinį dalį savo rankas kartu su vidinės šlaunų pusės, kaip jūs įdėti tinkamą kulkšnis per kaire kulkšnies. Žvilgsnis į priekį. Laikykite kelti. Tada sulenkite alkūnes ir atleiskite poza kaip jums iškvėpti.

Atsargumo priemonės ir Kontraindikacijos

Tai yra keletas punktų, atsargiai reikia nepamiršti prieš tai padaryti asan.

 1. Jūs turite išvengti šio asan jei turite traumų jūsų riešo, alkūnės, apatinės nugaros arba pečių.
 2. Išvengti šios asan net jeigu sergate didelio kraujospūdžio arba gimdos kaklelio spondilitas.

Pradedančiųjų Patarimas

Kaip pradedantysis, tai gali būti sunku patekti į šį kelti. Jei bandote šią asan bet sunku išlaikyti savo pusiausvyrą, naudokite bloką ar sustiprinti remti savo sėdi kaulus.

Išplėstinė Pose variaciją

Kaip savo patirtimi ir iš anksto šioje pozoje, galite bandyti visą išraiška kelti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasilenkti į priekį, kad jūsų smakras juda link žemės. Visada atminkite, kad jūs niekada neturėtų skubėti į pažangą. Jūs žinosite, kai esate pasiruošę, tada, progresavimas tampa lengvas.

Privalumai peties-Paspaudus Pose

Tai yra keletas nuostabų naudą Bhujapidasana.

 • Ši asana padeda pagerinti pusiausvyros ir koncentracijos jausmą.
 • Tai daro riešų, pečių, rankų ir viršutinės kūno stiprus.
 • Pilvas gauna gerą ruožas, todėl virškinimas pagerėjo.
 • Tai asanos maitina skydliaukę. Todėl, širdies ritmas yra kontroliuojamas, nervų sistema yra subalansuota ir metabolizmas reguliuojamas.
 • Kraujotaka pagerėjo.
 • Ši asana padeda sumažinti stresą ir galvos skausmą.

Mokslas Behind The Bhujapidasana

Tai asanos yra rankos balansas, ir todėl ji reikalauja fizinę ir psichinę ištvermę. Kai dirbate link asaną, tokių kaip šis, tai lengva pajusti apėjimo ir prarasti. Bet jei jūs suteikiate dėmesio į techniką ir strategiją ir kruopščiai pasiruošti šiam kelti, jūs rasite energijos judėti lėtai ir kirsti ribas turite nustatyti sau. Bet tai turi būti padaryta vienu atsikvėpimu metu.

Kiekvieną kartą, kai jūs manote, kad negali stumti toliau, paklauskite savęs, ar jums yra sustabdyta psichiškai ar fiziškai. Jei manote, kad jūsų kūnas gali stumti, bet jūsų protas stabdo jus, įtikinti save, kad ilgiau vienu atsikvėpimu. Bet jei jums rasti fizinį apribojimą, atsitraukti iš karto, ir sutelkti dėmesį į parengiamųjų kelia.

Parengiamieji Poses

Bakasana
Baddha Koṇāsana
Malasaña
Garudasana

Sekite – Iki kelia

Adho mukha Svanasana
Uttanasana
Urdhva mukha Svanasana

Dabar, kad žinote, kaip tai padaryti Bhujapidasana, ką jūs laukiate? Tegul pečių spaudai privalomas savo įstrigusius emocijas ir draudimų ir nustatyti jums nemokamai.