Kaip tai padaryti Gomukhasana ir kas yra Jo privalumai

Home » Review » Yoga Basic » Kaip tai padaryti Gomukhasana ir kas yra Jo privalumai

Kaip tai padaryti Gomukhasana ir kas yra Jo privalumai

Gomukhasana arba karvė veido Pose yra asanos. Sanskrito: गोमुखासन; Eiti – karvė, mukha – Veido, Asanos – Pose; Tariama kaip: Go-Moo-KAHS-anna

Ši asana priima savo vardą iš sanskrito žodžių: ‘Eik’, tai reiškia, karvę, “mukha”, tai reiškia, veido, ir “Asanos”, prasmė kelti. Beje, žodis “Eiti” taip pat reiškia šviesą.

Taigi “Gomukh” taip pat gali reikšti lengvumą galvos arba šviesos į galvą. Tačiau tai asanos gauna savo pavadinimą, nes kai vienas atliekant šį asan, kūnas primena karvės veidą. Šlaunų ir veršelius dedami tokiu būdu, kad jie yra platus viename gale ir kūgio ne kitą.

Ką reikia žinoti prieš atlikite Asanos

Tai geriausia, jei Gomukhasana atliekamas pirmas dalykas ryte. Jo nauda yra daug. Jūsų skrandis ir žarnynas turi būti tušti, kai praktiškai šį asan. Įsitikinkite, kad turite savo maistą bent 10 12 valandas prieš savo patirtimi.

 • Lygis: Pagrindinis
 • Stilius: Vinyasa
 • Trukmė: nuo 30 iki 60 sekundžių
 • Kartojimas: Kai su savo dešinės kojos per kairę, tada atvirkščiai
 • Driekiasi: Pečiai, Hip, šlaunų, krūtinės ląstos, kulkšnių, trigalvis žasto raumuo, Pacha
 • Stiprina: nugaros, krūtinės

Kaip tai padaryti Gomukhasana

 1. Sėdėti pastatyti ant žemės su savo kojų ištiesė priešais jus.
 2. Dabar švelniai sulenkti kairę koją ir padėkite jį po savo dešinę sėdmenų.
 3. Sulenkite dešinę koją ir padėkite jį ant savo kairę šlaunį.
 4. Vieta ir jūsų keliai uždaryti kartu, nes jie dedami vienas ant kito.
 5. Švelniai atlenkite savo kairę ranką ir padėkite jį už jūsų nugaros.
 6. Paimkite savo dešinę ranką virš savo dešiniojo peties ir ištempti jį tiek, kiek, kaip jūs galite, kol jis pasiekia savo kairę ranką. Su praktika, jums bus suteikta galimybė ne tik pasiekti, bet taip pat sugauti savo kaire ranka.
 7. Laikyti kamieno stačias, plėsti savo krūtinės, ir liesos truputį atgal.
 8. Laikykite šią pozą taip ilgai, kaip jūs jaučiatės gerai, kaip jūs kvėpuoti lėtai ir giliai. Susikoncentruokite į savo kvėpavimą.

Atsargumo priemonės ir Kontraindikacijos

Yra keletas atsargiai, kad jūs turite nepamiršti prieš jums praktikuoti šį asan taškų.

 1. Žmonės kenčia nuo pečių, kaklo, ir kelio skausmus, turi susilaikyti nuo praktikuojančių šį asan. Jei kenčia nuo backaches, tai geriausia prieš tai padaryti asan pasikonsultuoti su gydytoju, ir praktikuoti tik pagal patvirtintą jogos instruktorius priežiūra.
 2. Jei turite stora mentės ir nesugeba užsegimas pirštus už nugaros, naudoti dirželį tarp delnų. Pradėkite pozą su dirželiu Puoštas virš apatinės rankos peties. Pastumkite apatinę ranką į nugarą (turite užtikrinti, kad jūs skaidrę ranką tiek į nugarą, kaip įmanoma viršuje), tada pagauti laisvą galą diržas su žasto.
 3. Tuo atveju, jei yra riebalų arba yra nutukę, atliekant šį pratimą gali būti sunku. Tačiau nereikia nervintis. Vietoj to, pradėti mažas. Galite pradėti bando imtis savo rankas atgal (jūs neturite, kad užsegimas pirštus), o tiesiog tempiant kojas ir kerta vienas virš kito. Su laiko ir kantrybės, jums bus suteikta galimybė atlikti pozą puikiai, nes ji daro jūsų kūnas lankstus ir lengvas ruožas.

Pradedančiųjų patarimai

Pradedantieji paprastai sunku gauti jų sėdi kaulai pailsėti tolygiai ant grindų. Tai leidžia krauti kelius tolygiai tarpusavyje gana sunku. Stuburo negali pratęsti save tinkamai, kai dubens pakreipus. Taigi naudoti antklodė arba sustiprinti remti ir pakelti Posėdis kaulus.

Išplėstinė Pose Variacijos

Norėdami padidinti ruožas šiame kelti, turite lanksčias pečių. Tiesiog perkelti savo rankas šiek tiek atokiau nuo liemens pusėje. Iš viso kelti iki pasvirusi į priekį ir nustatantis savo liemens vidinėje dalyje šlaunies viršuje. Laikykite kelti bent 20 sekundžių, ir įkvėpti, kaip jūs sugalvoti.

Privalumai karvė Face Pose

Tai yra keletas nuostabų naudą Gomukhasana.

 • Ši asana padeda lankstytis nugarai, todėl labiau elastinga.
 • Jis padeda išgydyti standus pečių ir taip pat padeda sumažinti nugaros skausmų.
 • Praktikuojančių Gomukhasana taip pat AIDS išialgija gydymo.
 • Jis gerina inkstų darbo, tokiu būdu padedant tiems, kurie kenčia nuo diabeto.
 • Ji taip pat veikia krūtinės raumenis ir padeda gydant seksualinius negalavimų.
 • Praktikuojančių šį asan reguliariai gali sumažinti stresą ir nerimą.

Mokslas Behind The Gomukhasana

Ši asana reiškia savo pečių ir klubų, kurie abu yra bendri svetainių, kad namuose įtampą ir chronišką skausmą. Tai asanos, gana aiškiai, pagerina judesio diapazoną į petį sąnarių. Net jei turite stora pečių, ir jūs ir toliau praktikuoti šį asan, per kelis mėnesius span, pečiai bus atlaisvinti iš. Tai asanos yra terapinis ir padeda slėgio išleidimo.

Gomukhasana arba Karvė Veido Pose, atpalaiduoja raumenis ir suteikia ramybės jausmą. Bandydami ištraukti savo rankas šioje pozoje, in raumenų-sausgyslių sąnarius įtampa pasireiškia pratęstus. Reaguojant į šią įtampą, stuburo smegenų signalus raumenis atsipalaiduoti. Programos “ruožas” tai poza sukuria (kaip ir dauguma kitų jogos pozų) rezultatų endorfinų, kad sukelti atsipalaidavimo pojūtį jūsų kūno ir proto spaudai.

Be atlikto tyrimo metu Kinijos universiteto Honkonge, buvo nustatyta, kad Hatha joga (iš kurių Gomukhasana yra dalis) gali padidinti širdies ir kraujagyslių ištvermę, lankstumą ir raumenų jėgą.

Parengiamieji Poses

Baddha Konasana
Supta Virasana
Supta Baddha Konasana
Supta Padangusthasana
Upavistha Konasana
Virasana

Tolesni kelia

ARDHA MATSYENDRÂSANA
Bharadvajasana
Garudasana
Marichyasana III
Padmasana
Paschimottanasana
Upavistha Konasana

Tai asanos yra labai paprastas, tačiau labai naudingas. Kas galėjo įsivaizduoti, kad šiek tiek tempimo gali pereiti ilgą kelią gydant savo kūną, protą ir sielą?