Kaip tai padaryti Halasana ir kas yra Jo privalumai

Home » Review » Yoga Basic » Kaip tai padaryti Halasana ir kas yra Jo privalumai

Kaip tai padaryti Halasana ir kas yra Jo privalumai

Halasana arba Plūgas Pose yra asanos. Sanskrito: हलासन; Hala – Plūgas, Asanos – Laikysenos; Tariama kaip – hah-LAHS-anna

Tiesiog kaip ir kitų jogos pozų, The Halasana pavadintas todėl, kad pagrindinė forma kelia primena tipišką plūgas naudojamas Tibete ir Indijoje. Plūgas yra mitinis simbolis, kad funkcijos daugelyje istorijų iš Tibeto, Kinijos, Indijos ir Egipto. Tai gali būti įdomu žinoti, kad karalius Džanaka rado gražus kūdikis mergina, kaip jis buvo arimo aikštę. Jis patvirtino ją ir pavadino ją Sita. Ji užaugo ir ištekėjo Ramai. Ši istorija eina į rodo, kaip plūgas yra naudojamas atskleisti paslėptus lobius. Pratimai plūgas pose bus padaryti, kad jūsų kūno. Tai asanos yra vienas iš apdailos kelia, kad jūs padaryti tiesiai iš jogos pradžioje. Bet tik tada, kai jūsų kojos liesti žemės, ji tampa pažangi kelti. Skaitykite daugiau sužinoti.

Ką reikia žinoti prieš atlikite Halasana

Tai geriausia anksti ryte praktikuoti jogą. Tuo atveju, jūs negalite pabusti anksti, arba visai daug siuntinys paleisti kai esate, jūs galite praktikuoti šį asan vakare. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų skrandis ir žarnynas yra tuščias. Tai gera idėja palikti mažiausiai keturių iki šešių valandų nuo valgio ir praktikos atotrūkį.

Lygis: Pagrindinis / Tarpinė
Stilius: Hatha joga
Trukmė: 30 iki 60 sekundžių
kartojimas: Nėra
ple: pečių, stuburo
Stiprina: stuburo, kaklo

Kaip tai padaryti Halasana

 1. Gulėti ant nugaros, su jūsų rankos dedamas šalia jūsų kūno ir jūsų delnais į apačią.
 2. Įkvėpkite ir pakelkite kojas nuo žemės naudodami savo pilvo raumenis. Jūsų kojos turi būti 90 laipsnių kampu.
 3. Naudokite savo rankas remti savo klubus ir pakelti juos nuo grindų.
 4. Pareikšti savo kojas į 180 laipsnių kampu, taip, kad jūsų pirštai dedami virš ir už galvos.
 5. Įsitikinkite, kad jūsų nugara yra statmenai į žemę.
 6. Palaikykite minutę poziciją, o dėmesio į savo kvėpavimą. Iškvėpkite ir švelniai sumažinti savo kojas. Venkite trūkčiojimas savo kojas, o atleidus kelti.

Atsargumo priemonės ir Kontraindikacijos

Tai yra keletas punktų, atsargiai reikia nepamiršti prieš tai padaryti asan.

 1. Venkite praktikuojančių šį asan jei turite šias problemas:

a. Viduriavimas
g. Menstruacijos
c. kaklo sužalojimo

 1. Jei kenčia nuo aukšto kraujospūdžio ir astma, remti savo kojas su rekvizitas, o jūs praktikuoti šį asan.
 1. Jei esate nėščia, tai padaryti asan tik tada, jei buvo praktikuojančių jį ilgą laiką. Negalima pradėti praktikuojančių kai jūs pastoti.
 1. Palietus savo kojas ant žemės, tai asanos tampa ir pažangios joga kelia. Jūs turite tai padaryti asan pagal patyrusio jogos mokytojo nurodymus.

Pradedančiųjų Patarimas

Kaip naujokai, galbūt pernelyg didelių savo kaklą, kai jūs gaunate į šią asaną. Tikslas turi būti stumti žemyn jūsų pečių viršūnes remti nugarą ir pakelkite pečius šiek tiek link ausies. Tai užtikrins, kad sprando ir gerklės, yra minkštas. Atverti savo krūtinkaulio spausdami savo menčių tvirtai prieš jūsų nugaros.

Išplėstinė Pose variaciją

Kai jūs įsisavinome Halasana ir gali paliesti savo kojas ant žemės, jūs galite dėti savo patirtimi, atlikdami Parsva Halasana. Tai kaip tai padaryti.

 1. Kai jūs prisiimate Halasana, vaikščioti savo kojomis į kairę, kiek, kaip jūs galite. Jūs turite užtikrinti, kad jūs jaučiatės patogiai.
 2. Tai yra įmanoma, kad viena pusė klubo bus kriaukle prie grindų. Stenkitės išlaikyti savo dubens neutralus išvengti. Įsitikinkite, kad jūsų klubai yra lygiagreti su žeme.
 3. Laikykite kelti maždaug minutę. Tada, kaip jūs įkvepiate, pareikšti savo pėdas atgal į centrą. Palaikykite kelias įkvėpimų. Iškvėpkite ir pakartokite dešinėje. Grįžti į centrą ir išleidimo.

Privalumai plūgo Pose

Štai keletas nuostabių Halasana nauda.

 • Ši asana masažai virškinimo organų, todėl gerina virškinimą ir reguliuoja apetitą.
 • Jis reguliuoja medžiagų apykaitą ir padeda svorio.
 • Tai puikus asanos cukriniu diabetu sergantiems pacientams, nes tai normalizuoja cukraus kiekį kraujyje.
 • Tai demonstruoja stuburo smegenis ir atpalaiduoja įtampą nugaros, padidinantį laikyseną ir sumažinti skausmą.
 • Tai padeda sumažinti menopauzės simptomus ir skatina reprodukcinę sistemą.
 • Tai padeda sumažinti stresą ir nuovargį.
 • Tai asanos taip pat padeda nuraminti smegenis.
 • Ji suteikia stuburą ir pečių geras ruožas.
 • Ji veikia skydliaukės taip pat.
 • Jis padeda išgydyti nugaros skausmų, nevaisingumas, sinusitas, nemiga ir galvos skausmas.

Mokslas Behind The Halasana

Praktikuojančių šį asan reguliariai atnaujina ir maitina visą Jūsų kūną. Halasana padidina kraujo tekėjimą ir juosmens elastingumą ir krūtinės ląstos regionus organizme, taip pat atpalaiduoja streso ir įtampos gerklės ir kaklo. Jei yra gleivinės ar skrepliai kaupimasis, kvėpavimo sistemos ar sinusų, tai asanos padeda išstumti ją iš visų jėgų. Reguliariai praktika, jūsų kvėpavimas taip pat bus supaprastintas.

Halasana gydo ir ramina simpatinės nervų sistemos. Jis padeda subalansuoti išskyros iš liaukų, ypač tiroksino ir adrenalino. Ji taip pat pašalina toksinus iš šlapimo ir virškinamojo trakto. Jei turėjo didelio kraujospūdžio istoriją, tai asanos padeda sumažinti hipertenzija, taip pat.

Parengiamieji Poses

Salamba Sarvangasana
Setu bandha Sarvangasana

Tolesni kelia

Adho mukha Svanasana
Paschimottanasana

Dabar, kad žinote, kaip tai padaryti Halasana kelti, ką jūs laukiate? Su praktika, jūs išmoksite daryti šį asan nedarant pernelyg daug raumenų jėga, kaip jums bus pakelti savo stuburą, nes jis yra judrus, o ne jėga. Tai padės užtikrinti saugų praktiką. Halasana sustiprins savo sveikatą ir gyvybingumą.