Kaip tai padaryti Kompasas kelti (Parivrtta Surya Yantrasana) joga

Home » Review » Yoga Basic » Kaip tai padaryti Kompasas kelti (Parivrtta Surya Yantrasana) joga

 Kaip tai padaryti Kompasas kelti (Parivrtta Surya Yantrasana) joga
Taip pat žinomas kaip : sukasi laikrodis kelti
Tikslai : dvigalvis, klubus ir pečius
Lygis: Išplėstinė

Jogos pozos paprastai laikoma Išplėstinė kai jie reikalauja “gebėjimai” -flexibility, stiprumo ir pusiausvyros derinys, pavyzdžiui, kad tai užima daug laiko ir patirties, kad galėtų kurti. Kompasas kelia laikoma Išplėstinė kelti, remiantis tolimiausio atvirumo dvigalvis ir pečių, kurie yra būtini visiškai išraiška judėjimo. Jei esate ne ten dar, be rūpesčių. Jūs galite praktikuoti tai kelia pasilenkus kojos kaip ilgai, kaip jūs rūpintis, kad būtų išvengta sukti savo svorį su jūsų užpakalis, kuris sukelia stuburo suapvalinti pirmyn atgal.

Kaip ir su dauguma jogos pozų, kompasas pose paprastai įtraukta į keletą pozų serija, arba srauto. Nors ne konkretus srautas unikalus kompasas kelia, svarbu, kad kelia iki kompasas pasirinkimas padeda šilta jus ir paruošti savo kūną už itin pakirpti sparnus ruožas. Tai visada gera idėja gauti šiltas su saulės sveikinimus serijos, tada įtraukti pakirpti sparnus, Hip-ir ​​pečių atidarytuvai, įskaitant kelia kaip stovi Crescent, driežas įtūpstas, platus kojomis stovint į priekį raukšlės, ugnis Prisijungti kelia ir vartai kelti.

Privalumai

Kompasas yra puikus kelti daugiau pažangių jogos praktikų toliau gilinti klubo, pakirpti sparnus, ir pečių lankstumą. Išlaikyti ir didinti lankstumą per klubus ir dvigalvis padeda padidinti bendrą judrumą, todėl kasdieninę veiklą, pavyzdžiui, tupint žemyn, lengviau atlikti.

Be to, kadangi poza reikalauja pridėtinių pasiekti ir ištiesti per obliques (paprastai vadinama “šoninio įstaigai” joga), The poza padeda sustiprinti ir pailginti stabilizuojančių raumenų savo stuburo, išlaikyti stuburo mobilumą. Reguliariai atliekamas, prailginimo, stiprinti ir tempimo, kad vyksta iš savo dvigalvis savo pečių gali sukelti apskritai geriau laikysena ir derinimą. Galų gale, gera laikysena ir gerai subalansuotas suderinimas gali padėti išvengti traumų ir skausmo, ypač iš nugaros.

Žingsnis po žingsnio instrukcijas

Išskyrus jogos kilimėlio, jums nereikia jokių specialių įranga galėtų atlikti kompasas kelti.

  1. Atsisėskite patogiai, sukryžiavus kojas padėtį.
  2. Įkvėpkite ir sulenkti dešinę kelio, hugging jį į savo krūtinės. Jūs galite palikti savo kairės kojos sulenktos arba ištiesinti jį priešais jus.
  3. Pakelkite dešinę koją su savo kaire ranka. Temą savo dešinę ranką po savo dešiniojo kelio, todėl tinkamus ranka į grindis už savo dešiniojo klubo. Kvėpuokite lėtai ir palaipsniui, kaip jums sutelkti dėmesį sėdi aukštas, pailginti savo stuburo ir likti vertikalioje padėtyje, kaip jums judėti į šią poziciją.
  4. Naudokite savo kairės rankos poziciją savo dešinėje kelio kaip aukštai ant dešinės rankos, kaip įmanoma. Tikslas yra gauti tinkamą kelio suderinti už dešiniojo peties su savo dešinės kojos tiesios.
  5. Pareikšti savo kaire ranka prie išorinio krašto savo dešinės kojos. Pradžia ištiesinti savo dešinę koją, kaip jūs ruožas savo kairę ranką atgal už galvos.
  6. Ieškoti link savo kairės rankos, išlaikant stuburą tiesiai. Trukti nuo trijų iki penkių giliai įkvėpkite čia, kaip jūs laikykite kelti.
  7. Atidžiai Atleiskite pozą, iškvėpimą, kaip jūs gidas jūsų dešinę koją atgal lėtai su savo kaire ranka, tada pakartokite į kitą pusę.

Daznos klaidos

Geležinkelių Jūsų svoris atgal, kad būtų pasiekti kelti

Tai dažnai pasitaikanti klaida bandyti “padaryti kambarį” nukniaukti savo kelio už savo pečių sukti savo svorį atgal į jūsų užpakalis, sukelia stuburo suapvalinti į priekį. Tai meta savo kūną iš derinimą ir neutralizuoja teigiamą poveikį poza yra suprojektuoti taip, kad ant jūsų laikyseną ir derinimą. Klaida įvyksta, kai jūs neturite pakankamai išvystyta lankstumą per savo pakirpti sparnus, klubų ir pečių. Atgal off kelti ir bandyti kažką panašaus skirtos pagerinti klubo ir pakirpti sparnus lankstumą, kaip garnys kelti.

Verčia kelti

Tai gerai, kad iššūkį sau per savo jogos praktikos, bet tai niekada gera idėja stumti savo kūną pro dabartinę gebėjimas lygiu. Verčia kelti stūmimas praeityje ruožas jausmas skausmo ar diskomforto jausmas-yra geras būdas baigti sužeisti. Bandant į pozą, stumti save į šviesos ruožas taško, bet jei jūs negalite turėti ruožas patogiai, jūs ketinate per toli. Sulenkti savo kelio ar patraukti jogos diržą efektyviai pakeisti pozą.

Pakeitimai ir variacijos

Reikia modifikacija?

Tight dvigalvis gali būti pagrindinė priežastis, kodėl jūs negalite perkelti į kompasas kelti. Pabandykite garnys kelia kaip būdą plėtoti pakirpti sparnus lankstumą, kad panašus į tai, kas reikalinga kompasas kelti. Sėdėti aukščio patogus kryžminio kojomis padėtį. Pareikšti savo kairiojo kelio prie krūtinės ir suvokti savo kaire koja su abiem rankomis. Išlaikyti gerą laikyseną, atsilošti šiek tiek sėdėti aukštas, kaip jūs tuo pačiu metu pradėti išplėsti savo kairįjį kelį, rodydamas savo koją link lubų. Tikslas yra pilnai pratęsti savo kelio, o tik eiti kiek, kaip jūs galite, kol pajusite tempimą per savo pakirpti sparnus. Laikykite 20 iki 30 sekundžių ir pakartokite poziciją.

Iki iššūkis?

Pabandykite stovi kompasas kelia kaip dar labiau pažangios pakirpti sparnus ir hip atidarytuvas. Pradėti stovi kalno kelti. Lygiosios savo dešinę kelio prie krūtinės. Sugauti savo dešinės kojos išorę su savo dešinę ranką, kad padėtų vadovauti savo dešinę kelio po ir už savo dešiniojo peties. Išlaikyti gerą laikyseną, patraukti savo dešinę koją su savo kaire ranka ir atleiskite savo dešinę ranką. Lėtai išplėsti savo dešinę kelio, šiek tiek pasvirusi į dešinę, kad atidarytumėte savo kairįjį kūną ir išlaikyti pusiausvyrą. Palaikykite penkias kvėpuoja, tada atleiskite ir pakartokite į priešingą pusę.

Saugumas ir atsargumo priemonės

Svarbiausia prisiminti, apie pažangias jogos kelia, kaip kompasas kelia tai, kad tai užima daug laiko ir praktikos rasti sėkmę. Progresuoti lėtai ir suteikti savo kūno laiko parengti reikalingą lankstumą, kad būtų pasiektas pilnas išraiška kelti. Verčia savo kūną pro dabartinio lygio gebėjimų yra Patikimas būdas baigti sužeisti. Jei negali turėti ruožas ilgiau nei sekundę ar pan be to sukelia skausmą, jūs stumti per toli. Atgal išjungti ir naudoti pakeitimus, būtinus dirbti savo kelią iki atidžiai kelti.