Kaip tai padaryti Matsyasana ir kas yra Jo privalumai

Home » Review » Yoga Basic » Kaip tai padaryti Matsyasana ir kas yra Jo privalumai

Kaip tai padaryti Matsyasana ir kas yra Jo privalumai

Matsyasana ar žuvies Pose yra asanos. Sanskrito: मत्स्यासन; Matsya – Žuvys, Asanos – Laikysenos; Tariama kaip – mot-See-AAL-anna

Žiūrėdami atgal, induizmo mitologijoje teigiama, kad Matsya buvo Viešpaties Višnu, Visatos saugotojas įsikūnijimas. Jis sakė, kad žemė tapo korumpuota, ir potvynių ketino nuplauna žemę. Višnu donned žuvies, vadinamos Matsya avatar, ir vežami į visas sages saugumą, taip užtikrinant visų jų išmintis buvo išsaugotas. Ši asana siekia būti dėmesio ir atsparesnė, kai jauti iš pusiausvyros, tiesiog kaip Matsya ištiko tą pusiausvyrą tarp žemės ir jūros.

Ką reikia žinoti prieš atlikite Matsyasana

Labai svarbu įsitikinti, kad jūsų žarnynas ir skrandis yra tuščias, prieš pradėdami atlikti šią asan. Tai gali būti gera idėja duoti keletą valandų atotrūkį tarp paskutinio valgio ir mankšta. Tai leis pakankamai laiko jūsų maistas gerai virškinamas. Tai asanos veikia geriausiai, kai praktikuojama ryte, bet jūs galite ją praktikuoti vakare taip pat.

Lygis: Pagrindinis
stilius: Hatha joga
Trukmė: nuo 30 iki 60 sekundžių
Kartojimas: Nėra
tęsiasi: gerklės, Bamba, Psoas pagrindinė raumenų (klubų lenkiamieji), priekinę kaklo, raumenys (ryšiais) tarp šonkaulių
stiprina: raumenų viršutinės nugaros, Atgal kaklo

Kaip tai padaryti Matsyasana

 1. Gulėti ant nugaros, todėl įsitikinkite, kad jūsų kojos yra kartu, ir jūsų rankos dedami patogiai šalia jūsų kūno.
 2. Vieta jūsų delnus pagal savo klubus taip, kad delnai susiduria žemės. Dabar, pareikšti alkūnės arčiau vienas kito, pateikiant juos arti jūsų juosmens.
 3. Kirsti kojas taip, kad savo pėdų kirsti viena kitai savo viduryje, ir šlaunų ir keliai yra patalpintas ant grindų.
 4. Įkvėpkite ir pakelkite savo krūtinės iki tokios, kad jūsų galva yra taip pat panaikintas, ir jūsų karūna paliečia grindis.
 5. Įsitikinkite, kad jūsų kūno svoris yra ant alkūnių, o ne ant galvos. Kaip jūsų krūtinės yra panaikintas, lengvai griebiasi savo menčių.
 6. Laikykite poziciją tik tol, kol yra patogūs. Normaliai kvėpuoti.
 7. Iškvėpkite ir atleiskite poziciją, pirmiausia kėlimo galvą, tada nuleisti savo krūtinės į žemę. Išnarplioti savo kojas ir atsipalaiduoti.

Atsargumo priemonės ir Kontraindikacijos

 • Tai geriausia, kad būtų išvengta šios pozą, jei jūs kenčia nuo didelio ar mažo kraujospūdžio.
 • Be to, pacientams, sergantiems nemiga ir migrena yra prašoma susilaikyti nuo žuvų Pose.
 • Jei turėjo kojos traumą, ji yra labai rekomenduojama, kad jums išvengti šį asan.

Pradedančiųjų Patarimas

Kaip pradedantysis, tai yra įmanoma, kad jums gali jaustis įtampą kaklo, kai jūs pradedate praktikuoti šį asan. Norėdami to išvengti, galite arba šiek tiek sumažinti savo krūtinės, arba įdėti sulankstytą antklodę pagal savo galvą, kol jums jaustis patogiai šiame asaną.

Pose Variacijos

Tai asanos taip pat galima padaryti su laikomi tiesiai kojų ir pirštų nukreipta į išorę. Norėdami žingsniu jį šiek tiek, jūs taip pat galėtų pakelti savo kojas maždaug šešių colių neliestų žemės, užtikrinant jūsų pirštai yra smailus.

Jei norite padidinti ruožas, padėkite savo rankas į Anjali Mudra, o ne pateikiant juos pagal jūsų užpakalis. Pareikšti savo rankas į Anjali Mudra, ištiesti savo rankas, ir tegul jūsų ranka rodo į lubas.

Privalumai žuvų Pose

Štai keletas nuostabių nauda matsyasana.

 • Tai asanos inicijuoja maistinių medžiagų absorbciją. Ji taip pat driekiasi krūtinės ir kaklo zonos ir spaudai įtampą pečių ir kaklo.
 • Jis mažina kvėpavimo takų problemų, nes ji skatina tinkamą rūšies kvėpuoti.
 • Ji taip pat tonizuoja hipofizė, prieskydinės ir kankorėžinė liaukos.
 • Ji driekiasi atgal ir tonizuoja ją, tokiu būdu mažinant įtampą nuo nugaros ir nugaros skausmas.
 • Ji taip pat leidžia viršutiniame nugaros ir kaklo stipresnis nugaros raumenis.
 • Ji suteikia klubo lenkiamieji ir tarp šonkaulių geras ruožas raumenis.
 • Į kaklo ir pilvo priekinės raumenys yra aktyvuotas.
 • Gerklės ir virškinimo organų gauti gerą masažą.
 • Ši asana padeda pagerinti laikyseną.
 • Tai žinoma, kad sunaikinti visas ligas ir yra ypač naudinga taip:
  a. Vidurių užkietėjimas
  g. Kvėpavimo negalavimų
  c. Švelnus nugaros
  r. Nuovargis
  El. Nerimas
  f. mėnesinių skausmas

Mokslas Behind The Matsyasana

Tai asanos yra žinoma, kad jums dėmesio ir atsparesnė, kai jauti, tikri ir sukratyti. Šiuo asaną, jūsų kojos yra įžemintas iki taško, kad jie jaučiasi giliai burrowed žemėje. Tai pakelia krūtinę ir gilina kvėpavimą. Žuvis Pose daro nugarą ir pilvo stipresnis ir kaklo kreivė veikia su skydliaukės pranašumą. Kaip ir visi atgal lenkimo kelia, tai asanos veikia link balinimo nuotaiką.

Jie sako, kad tai asanos veikia kaip gaivus pertraukos, kad bus maltos jus ir pažadinti jus. Jūs jausitės energingi ir visą gyvenimą. Niekas sustabdyti jus nuo daro šį asan į pietų viduryje! Jei esate prie savo stalo darbo, ir jūsų stuburas yra suapvalinti, o tu sėdi visą dieną, galite sukurti judesius, panašius į Matsyasana, sėdi savo kėdės, pakeisti savo laikysena pėdsaką.

Jūs neturite “pabusti ir kvapas kavos”, jei jums integruoti Matsyasana savo kasdieniame gyvenime. Jūs pradėsite gyventi gyvenimą iki galo, kaip jūs likti įtampa ir visiškai gyvas kiekvieną akimirką.