Kaip tai padaryti Padmasana ir kas yra Jo privalumai

Home » Review » Yoga Basic » Kaip tai padaryti Padmasana ir kas yra Jo privalumai

Kaip tai padaryti Padmasana ir kas yra Jo privalumai

Sanskrito: पद्मासन; Padma – “Lotus, Asanos – Pose; Tariama kaip – įpasirinktus-Registravimo liudijimo turėtojas-anna

Lotoso arba Padma, yra vienas iš galingiausių simbolių, kad yra žinoma, kad jau išėjo tiek religiją ir laiką. Per šimtmečius, lotoso buvo tapatinama su būrys, atgimimo, grožio, tyrumo, dvasingumo, nušvitimo, materialinės gerovės, ir kosminės atnaujinimo. Tiesiai iš Egipto į Indiją, lotoso buvo daug sagų dalis. Be indų ikonografija, deivė Lakšmi dieviškai sėdynės sau ant atviros lotoso. Net Viešpats Ganeša ir Viešpats Višnu kartais ir parodytas sėdintis ant lotoso. Kai mes kalbame apie budizmą, jis sakė, kad ten, kur Buda kojos, lotoso pražydo.

Ši asana atsiranda iš tokių galingų pasakėčios iš praeities.

Ką reikia žinoti prieš atlikite Asanos

Tai asanos yra meditacinė poza, todėl geriausia, jei praktika šį pozą ryte. Bet pasakęs, kad ten yra ne taisyklė, kad jūs negalite medituoti vakare.

Tai nėra privaloma, kad tai asanos turi būti padaryta ant tuščio skrandžio. Bet jei jūs prieš ar po jį su jogos asanas, tai yra geriausia, ką turime savo maistą bent keturių iki šešių valandų, prieš jums padaryti asan. Be to, įsitikinkite, kad jūsų žarnynas yra švarus.

 

 

Lygis: Tarpinis / Išplėstinė
Stilius: Hatha joga
Trukmė: nuo 1 iki 5 minučių (ilgiau, jei medituojate)
Kartojimas: Kai su kiekvienos kojos ant
tęsiasi: keliai, kulkšnys
Stiprina: stuburo, pilvo, dubens Šlapimo pūslės

Kaip tai padaryti Padmasana

 1. Sėdėti ant lygaus paviršiaus ant žemės su savo stuburo stačias ir kojų ištiesta.
 2. Švelniai sulenkti dešinę kelio, ir naudoti savo rankas padėkite jį ant kairės šlaunies. Jūsų padai turi būti nukreipta aukštyn, o kulnai turi būti arti jūsų pilvo.
 3. Daryti tą patį su kita koja.
 4. Dabar, kai abu tavo kojos sukryžiuotos ir jūsų kojos patogiai ant priešingų šlaunų, modelis savo rankas į pasirinktą Mudra ir įdėkite jį į padėtį. Paprastai, rankos ant kelių.
 5. Atminkite, kad jūsų galva, turi būti tiesios ir stuburo stačias visais laikais.
 6. Kvėpuokite ilgas ir gilus. Palaikykite keletą minučių poziciją. Spaudai.
 7. Pakartokite pozą su kita koja ant viršaus.

Pastaba: Mudras yra žinoma, kad aktyvuoti energijos srautas, ir jų poveikis yra dauginama, kai derinamas su Padmasana. Kiekvienas Mudros yra skirtingi, ir taip jų nauda. Tai tik keletas Mudras kad dirbti stebuklai su Padmasana – Chinmaya MUDRA, taisome MUDRA, Brahma MUDRA, Adi MUDRA. Pajuskite energijos srautas, kaip jūs praktika šį asan su Mudra.

Atsargumo priemonės ir Kontraindikacijos

Tai tik keletas atsargiai, kad jūs turite turėti omenyje, kai jūs praktika šį asan taškų.

 • Venkite daro šį asan jei turite kelio ar čiurnos traumos.
 • Ši asana turi būti praktikuojamas prižiūrint patyrusiam mokytojui, ypač jei esate naujokas šioje pozoje. Tai gali atrodyti paprasta, bet taip nėra.

Pradedančiųjų Patarimas

Kaip naujokai, jums gali pernelyg didelių savo kulkšnis, kaip jums į kelti. Norėdami to išvengti, turite stumti vidinėje pusėje pėdos prieš viršutinėje dalyje ranką taip, kad jūsų kulkšnis anketa ruožas yra subalansuota. Be to, kai jums atnešti savo koją netoli priešinga kirkšnis, įsitikinkite, kad į vidinio ir išorinio kulkšnies ruožas lieka ta pati.

Išplėstinė Pose variaciją

Matsyasana duos jums giliau ruožas, jei norite sustiprinti Padmasana. Kai jūs gaunate į Padmasana, laikykite kojas, pakelti savo krūtinės, ir liesos atgal, pavyzdžiui, kad jūsų galvos karūna paliečia grindis. Čia yra žingsnis po žingsnio sąskaitą žingsnis, kaip jūs galite tai padaryti asan.

 1. Gulėti ant nugaros, todėl įsitikinkite, kad jūsų kojos yra kartu, ir jūsų rankos dedami patogiai šalia jūsų kūno.
 2. Vieta jūsų delnus pagal savo klubus taip, kad jie susiduria žemės. Dabar, pareikšti alkūnės arčiau vienas kito, pateikiant juos arti jūsų juosmens.
 3. Kirsti kojas taip, kad savo pėdų kirsti viena kitai savo viduryje, ir šlaunų ir keliai yra patalpintas ant grindų.
 4. Įkvėpkite. Pakelkite savo krūtinę iki tokios, kad jūsų galva yra taip pat panaikintas, ir jūsų karūna paliečia grindis.
 5. Įsitikinkite, kad jūsų kūno svoris yra ant alkūnių, o ne ant galvos. Kaip jūsų krūtinės yra panaikintas, lengvai griebiasi savo menčių.
 6. Laikykite poziciją tik tol, kol yra patogūs. Normaliai kvėpuoti.
 7. Iškvėpkite ir atleiskite poziciją, pirmiausia kėlimo galvą, tada nuleisti savo krūtinės į žemę. Išnarplioti savo kojas ir atsipalaiduoti. Pakartokite su kita koja ant viršaus.

Privalumai Lotus Pose

Tai yra keletas nuostabų naudą Padmasana.

 • Ši asana atpalaiduoja protą ir ramina smegenis.
 • Jis aktyvina stuburo, dubens, pilvo, ir šlapimo pūslę.
 • Kelių ir kulkšnių gauti gerą ruožas.
 • Menstruacijų klausimai ir išialgija nagrinėjami, jei tai asanos yra reguliariai praktikuojama.
 • Jei tai asanos yra praktikuojama per nėštumą, tai daro gimdymo lengviau.
 • Ši asana atveria klubus, todėl jas lankstesnes.
 • Ši asana padeda pažadinti čakras, taip pat leidžia jums daugiau sužinoti apie dalykus.
 • Jūsų laikysena yra tikrai geriau reguliariai praktika Padmasana.
 • Energijos lygis yra atkurta su šio asaną praktikoje.

Mokslas Behind The Padmasana

Kai jaučiatės neramus ir nežinote, be dvejonių prasme, patekti į Padmasana. Jis yra įsitikinęs, kad žemės jums. Jie sako, kad jūs iškart pajusite savo šlaunikaulių įsišaknijimui ir savo kirkšnis nusėdimo. Jūs manote, kad jūsų energijos eiti, ir kaip tai atsitiks, jūs pajusite lengvą pereiti per tavo vidurinės linijos, beveik įžeminimo jums. Tai asanos yra galia supakuotas klubo ir širdies atidarytuvas, su daugeliu fizinių ir dvasinių naudą. Jis yra vienas iš geriausių meditacinių pozų.

Šiuo asaną, jūsų kojomis išdėstymas primena gražioje lotoso žiedlapiai. Tai metaforiškas, nes kaip lotoso žiedų iš purvo, jūsų kasdieniškas gyvenimas atstovauja nešvarumus ir purvą. Bet kaip jums praktikuoti jogą, o būtent šį asan, turite galimybę ziedai į gražią gėlių – gyvas kiekvieną akimirką. Ši asana puikiai veikia daugelyje Čakrų, padedant jiems subalansuoti ir pažadinti.

Parengiamieji Poses

ARDHA MATSYENDRÂSANA
Baddha Koṇāsana
Virasana
Janu Sirsasana

Tolesni kelia

Adho mukha Svanasana
Supta Padangusthasana

Nors tai asanos turi keletą nuostabios fizinės naudos, tai daugiau dvasinis, meditacinė kelia, kad kanalų mūsų gyvenimo jėga. Kai jūsų gyvenimas jėga channelized, jūs privalo jaustis labiau įsišakniję ir visą gyvenimą. Nėra nieko geriau, nei naudojant savo energiją protingai, ir tai asanos padeda jums padaryti tik tai.