Kaip tai padaryti Parivrtta Trikonasana ir kas yra Jo privalumai

Home » Review » Yoga Basic » Kaip tai padaryti Parivrtta Trikonasana ir kas yra Jo privalumai

Kaip tai padaryti Parivrtta Trikonasana ir kas yra Jo privalumai

Parivrtta Trikonasana taip pat žinomas kaip sukasi trikampis Pose yra asanos. Parivrtta – sukasi, Trikona – trikampis, Asanos – Pose; Tariama kaip – PAR-EE-vrit-TAH Trik-kūgio AHS-Anna

Tai asanos yra iš esmės skaitliukas kelia į Utthita Trikonasana ir tikrai sudėtingesni. Tai asanos yra į priekį lenkimo ir giliai Tvist derinys. Jis turi gerą jausmą pusiausvyrą ir atvirumo jausmą siekiant stabilumo kelti. Tai yra viena iš pirmųjų nuolatinių pozų, kad jūs išmoksite, kai įrašyti save į jogos kursą. Jis moko jus, kaip dirbti kiekvieną jūsų kūno dalį sutartinai vienas su kitu.

Ką reikia žinoti prieš atlikite Asanos

Kaip ir su visais jogos asanas, tai yra svarbu išlaikyti savo nuoširdumo ir skrandį švarus. Įsitikinkite, kad turite savo maistą bent keturių iki šešių valandų prieš treniruotę, kad jūs suteikiate jūsų sistema pakankamai laiko suvirškinti maistą ir suteikti dėmesį į reikiamą energiją treniruotės.

Geriausias laikas praktikuoti jogą paprastai auštant ar prieblandoje.

Lygis: Pagrindinis
stilius: Hatha joga
Trukmė: 30 Seconds
Kartojimas: Kai ant kiekvienos pusės
ple: kelių, klubų, pečių, šlaunų, Stuburas, krūtinės ląstos, kulkšnių, dvigalvis, veršeliai, kirkšnies
stiprina: kelių, šlaunų, kulkšnių

Kaip tai padaryti Parivrtta Trikonasana (sukasi trikampis Pose)

 1. Budėjimo pastatyti ant kilimėlio, pageidautina Tadasana.
 2. Tada užtrukti tris pėdos žingsnis atgal su savo dešinės kojos, ir pasukite jį maždaug 25 laipsnių į šoną. Kaire pirštai turi būti nukreipta į priekį. Šiuo metu jūsų klubo taškas turi susidurti su motina pusę. Be to, greitai patikrinti jūsų kojų derinimą. Jie turi būti klubų plotyje, su abiem kulnų suderintų tarpusavyje. Kulno ir arka, taip pat turi būti suderinta.
 3. Užveskite kairę ranką ant juosmens, ir įkvėpti ir pakelti savo dešinę ranką virš galvos, kaip jūs ištęsti savo stuburo.
 4. Tvirtai šaknis iš nugaros kojos išorėje, ir traukti į apatinėje pilvo taip, kad jūsų nugaros apačioje yra palaikomas. Iškvėpkite ir vyrių į priekį ties juosmeniu. Įsitikinkite, kad jūsų stuburas yra ištemptas, kaip jūs pasiekti su dešinės rankos.
 5. Priklausomai nuo jūsų lankstumo ir judesių amplitudė, leisti savo dešinę ranką, kad pasiektų savo blauzdas ar ant grindų už jūsų koja. Įkvėpkite ir toliau plėsti per galvos karūną, todėl įsitikinkite, kad jūsų stuburas yra ilgas.
 6. Greitai patikrinti, jei dešinės kojos išorėje yra tvirtai įsišaknijęs į žemę. Tada iškvėpkite ir pasukti į kairę. Ištiesk kairę ranką į dangų, kaip jūs žvilgsnį į jį.
 7. Kvėpuoti lėtai ir giliai, kaip jūs laikykite kelias sekundes kelti.
 8. Norėdami išeiti iš pozą, pažvelgti į savo kaire koja, ir traukite savo pilvą. Tada, įkvėpti ir švelniai kilti. Vieta jūsų rankas ant juosmens ir pareikšti savo kojas kartu. Pakartokite asan į priešingą pusę.

Atsargumo priemonės ir Kontraindikacijos

Tai yra keletas punktų atsargiai turite nepamiršti prieš tai padaryti asan:

 1. Jei turite nugaros ar stuburo sužalojimą, turite tai padaryti asan tik pagal eksperto priežiūra. Jei ne, tai geriausia, kad būtų išvengta praktikuojančių šį asan.
 1. Be to, išvengti šios asan jei turite šias sąlygas:

a. Žemas kraujo spaudimas
g. Migrena
c. Viduriavimas
r. Galvos
El. nemiga

Pradedančiųjų Patarimas

Jei jūs prisiimate siaurą poziciją, tai asanos tampa lengviau. Todėl, kaip naujokui, kad ji taptų praktika, kad ranka arčiau vidinio pėdos.

Išplėstinė Pose Variacijos

Gilinti pozą, pareikšti apatinę ranką prie kojos dedamas priešais išorėje, o tada tvirtai paspauskite dilbius prieš išorinių blauzdos. Rankos dėl kojos slėgio gali sustiprinti liemens sukimąsi.

Privalumai Of The sukasi trikampis Pose

Tai yra keletas nuostabų naudą Parivrtta Trikonasana.

 • Ji suteikia kojoms gerą ruožas ir daro juos stiprus.
 • Klubų ir stuburo gauti gerą ruožas.
 • Praktikuojančių šį asan atveria krūtinę, todėl kvėpavimas pagerėjo.
 • Nugaros skausmas yra atleidžiamas.
 • Pilvo organai yra stimuliuojama, todėl virškinimas pagerėjo.
 • Balansas, dėmesys ir koncentracija yra tobulinama.

Mokslas Behind The Parivrtta Trikonasana

Yra du skirtingi dinaminės energijos, susijusios su sukasi trikampis kelti. Pirmoji įsišaknijimui kojas į žemę, o antrasis siunčia energiją aukštyn per pratęstas rankas. Tai asanos yra puikus sąjunga sthira ir sukha ar pastangų ir lengvai. Per šį, kitų priešingybės kaip minkštos ir kietos, susitraukimo ir plėtimosi, mažėjančia tvarka ir didėjančia ir saulės ir mėnulio, taip pat nagrinėjami šiame asaną.

Nors tai asanos atrodo Tvist, kai jūs pasieksite grindis, jūs suprasite, tai yra daugiau apie balansavimas. Bet jūs jausitės stabiliai ir patogiai, jei jūs žinote, kaip naudoti savo pagrindinius ir kojų raumenis palaikyti save. Kai jūs gaunate savo lygiavimo teisę, jums bus pasiekti lankstumo ir stiprumo, kaip jūs subalansuoti save dėmesį energetiškai taip pat fiziškai. Praktikuojančių šį asan ne tik daro jūsų protas pastovus, tačiau ji taip pat suteikia jums galimybę būti nemokamai jausmą. Tada, kaip viena ranka pasiekia žemę, o kitas tampant į dangų, rasite stabilumą, kuris leis jums grąžinti į dabartį ir ateitį.

Dabar, kad žinote, kaip tai padaryti sukasi trikampis kelti, ką jūs laukiate? Tai asanos yra apie balansavimo priešingybės. Jis turi puikių pamokas pasiūlymą, iš kurių svarbiausi yra nagrinėjantį prieštaringų energijos. Mėgstu šį paprastą, tačiau sudėtinga asaną didybės rasti sau tikrai laisvas.