Kaip tai padaryti Parsvottanasana ir kas yra Jo privalumai

Home » Review » Yoga Basic » Kaip tai padaryti Parsvottanasana ir kas yra Jo privalumai

Kaip tai padaryti Parsvottanasana ir kas yra Jo privalumai

Parsva – Šoninės, Uttana – Intensyvus ruožas, Asanos – Pose; Tariama kaip – parsh-VOH-tahn-AAL-anna

Iš dalies į ateitį lenkimo ir iš dalies balansavimo kelia, tai asanos yra vidutinio būdas kelia tarp Parivrtta Trikonasana ir Utthita Trikonasana. Tai asanos yra vadinamas intensyvus Side ruožas anglų kalba. Jis taip pat populiariai vadinama piramidės Pose, nes ji panaši į piramidę.

Ką reikia žinoti prieš atlikite Asanos

Kaip ir kitų jogos asanas, tai yra labai svarbu, kad jūsų skrandis ir žarnynas yra tuščias, kai praktika asan. Įsitikinkite, kad yra bent keturių iki šešių valandų nuo valgio ir praktikos atotrūkis. Tai suteiks jums pakankamai laiko suvirškinti maistą ir energijai savo praktikoje.

Be to, ryte idealiai praktikuoti jogą. Tačiau, tuo atveju, jei jūs negalite praktikuoti jogą rytais, vakarais yra geras laikas taip pat.

Lygis: Pagrindinis
stilius: Vinyasa Srauto
Trukmė: 30 sek
Kartojimas: galite Kai kiekvienoje pusėje
driekiasi: Stuburas, klubų, dvigalvis, pečių, riešų
stiprina: Kojos

Kaip tai padaryti Parsvottanasana (piramidės Pose)

 1. Norėdami pradėti šį asan, jums reikia prisiimti Virabhadrasana I. Dėl to, įsitikinkite, kad jūs įdėti vieną koją į priekį, ir kitas už jus. Įdėkite savo rankas ant klubų ir ištiesinti koją, kad yra priešais jus. Kvadratinių savo klubus, kad klubo kaulai yra lygiagreti su savo motina priekyje.
 2. Įkvėpkite ir pailginti liemenį. Tada iškvėpkite ir nusimesti savo liemens priešais jus, pradedant nuo klubų. Atminkite, kad jūsų šlaunys vis tiek turi būti kvadratas. Kai jūsų liemens yra lygiagreti grindų, sustabdyti lenkimo. Šioje padėtyje, jūsų teisė Hip bus linkę traukti į priekį. Įsitikinkite, kad jis yra sudarytas atgal ir visada atitinka kairiojo klubo.
 3. Tęsti pailginti savo stuburo. Tada palaikykite kelias sekundes kelti. Jei Jūs jau tai darote reguliariai kelia ir rasti sau pakankamai lankstus, galite sulankstyti giliai į kojos dedamas į priekį, ir paliesti pirštais į grindis.
 4. Išleidimo švelniai pakelti ir vėl įdėti savo rankas ant klubų, o jūs įkvepiate. Pakartokite pozą su kita koja priekyje.

Atsargumo priemonės ir Kontraindikacijos

Tai yra keletas punktų atsargiai turite nepamiršti prieš tai padaryti asan.

 • Jei turite aukštą kraujospūdį arba kojos traumą, turite padaryti ARDHA Parsvottanasana.
 • Venkite daro šį asan, jei esate nėščia, arba jei turite savo pakirpti sparnus žalos.

Pradedančiųjų patarimai

Kaip pradedantiesiems, jums gali būti ne pakankamai lanksti, kad imtis savo rankas į žemę; Jums gali nepavykti paspausti jiems už nugaros, taip pat. Norėdami išspręsti šią problemą, galite kirsti savo ginklų už nugaros, užtikrinant, kad jie yra lygiagreti su savo juosmens. tada jūs galite laikyti kiekvieną alkūnė su priešinga ranka. Tiesiog neužmirškite, kad kai dešinioji pėda yra priešais, savo dešinę ranką dedama aplink nugaros, o kai kaire koja yra priekyje, kairę ranką dedama aplink nugaros pirmas.

Išplėstinė Pose pakeitimus

Intensyvinti pozą, turite pasukti liemenį, ir pareikšti liemens vidurinės linijos virš priekinio šlaunies vidurinės linijos.

Privalumai piramidės kelia (Parsvottanasana)

Tai yra keletas nuostabų naudą Parsvottanasana.

 • Jis atpalaiduoja ir ramina smegenis.
 • Tai suteikia pečių, stuburo, riešų, dvigalvis, ir klubų gerą ruožas.
 • Kojos tampa stiprus.
 • IT masažai pilvo organus.
 • Jis padeda gerinti kūno laikysena, o taip pat išlaiko pusiausvyrą jausmą savo kūno.
 • Jis gerina virškinimą.
 • Jis taip pat stimuliuoja lytinių organų ir sumažina menstruacijų ir menopauzės simptomus.

Mokslas Behind The Parsvottanasana

Kai kuriate gerą pagrindą, o jūs suderinti į Parsvottanasana, jūs išmoksite kurti laisvės jausmą. Kai praktikuoti šį asan ir kartų priekį mažo pradinio, pažįstamas jausmas yra kritimo baimė. Bet tai ši baimė, kad bus padaryti jums prarasti išorinio kūno derinimą ir sukurti įtampą savo vidinį kūną. Ribos ir struktūra Šio suderinimo ir raumenų veiksmų, kad jūs prisiimate per šią asaną leis jums patenka į kelti giliai ir saugiai, kad būtų galima daugiau judėjimo laisvės. Tai ironiška, kad, kaip jums sukurti apibrėžtų ribų šioje pozoje, jums bus nemokamas.

Parengiamieji Poses

Adho mukha Svanasana
Anjali Mudros
Baddha Konasana
Gomukhasana
Prasarita Padottanasana
Supta Baddha Konasana
Uttanasana
Utthita Parsvakonasana
Utthita Trikonasana
Vrikshasana

Tolesni kelia

Dandasana
pincha Mayurasana
Prasarita Padottanasana
Salabhasana
Salamba Sarvangasana
Salamba Sirsasana
Utkatasana
Virabhadrasana Aš

Dabar, kad žinote, kaip tai padaryti piramidės kelia, ką jūs laukiate? Pasinerkite į šio asaną gerumą, ir jaučiasi atgaivinta ir atjaunėjusi. Visa tai trunka tikėjimo šuolis!