Kaip tai padaryti Pasasana ir kas yra Jo privalumai

Home » Review » Yoga Basic » Kaip tai padaryti Pasasana ir kas yra Jo privalumai

Kaip tai padaryti Pasasana ir kas yra Jo privalumai

Sanskrito: पाशासन; Pasa – Noose, Asanos – Pose; Tariama kaip – posh-AAL-anna

Kilpą Pose, nes Pasasana yra populiariai vadinamas, yra Twister. Tai vienas iš tų asanų, kurios verčia abejoti mūsų tikėjimą, ir nuolat klausimą, kas mūsų kūnas gali padaryti ir ką ji turėtų galėti daryti. Ji suteikia viršutinės kūno gerą ruožas, ir už tai, kad reikia stipraus, tvirto pagrindo. Ši asana gauna savo pavadinimą, nes rankos primena kilpą.

Ką reikia žinoti prieš atlikite Asanos

Turite įsitikinti, kad jūsų skrandžio ir žarnyno tuščia tol, kol jūs praktika šį asan. Turėti savo maistą bent keturių iki šešių valandų, prieš jums padaryti asan kad jūsų maistas bus virškinamas ir yra pakankamai energijos jums eikvoti praktikos metu.

Tai geriausia praktikuoti jogą pirmas dalykas ryte. Bet tuo atveju, jei jūs negalite dirbti ryte, tai gerai, kad ją praktikuoti vakare.

Lygis: Tarpinis
Stilius: Aštanga Joga
Trukmė: 30 sek
Kartojimas: Kai kiekvienoje pusėje
driekiasi: Šlaunys, Stuburas, kulkšnių, kirkšnies
Stiprina: kulkšnių

Kaip tai padaryti Pasasana (Noose Pose)

 1. Norėdami pradėti žaisti, stovėti Tadasana.
 2. Švelniai sulenkti savo kelio taip, kad jūs tupint ant grindų, ir jūsų sėdi kaulai priartėti prie jūsų kulniukai, kaip jūsų liemens atsirems šlaunų. Jei sunku pritūpti su kojomis ant žemės, naudokite sulankstyti antklodę pagal jūsų kulniukai padaryti tupint lengviau.
 3. Pradedant nuo pilvo, pasukti į dešinę, ir išplėsti savo kairę ranką, kad jo viršutinė dalis su dešiniojo kelio išorėje.
 4. Tada pasukite delnu žemyn, kaip jūs sulenkti alkūnės wrap dilbius aplink dešinėje blauzdas.
 5. Ištiesk savo dešinę ranką ir nurašymas jį atgal. Laikykite savo kairiojo riešo su savo dešinę ranką. Jūs taip pat gali tiesiog kablys pirštus, jei jūsų rankos negali pereiti visą kelią.
 6. Pasukite galvą į dešinę, ir traukite savo menčių atgal taip, kad jie vienas į kitą. Kaip jums kvėpuoti, pakelti ir prailginti savo krūtinkaulio per jūsų galvos viršuje.
 7. Pasukti savo kūną toliau kaip jums iškvėpti, vyksta į priekį su savo kaire šonkaulių.
 8. Palaikykite kelias sekundes ir atleiskite kelti. Pakartokite asan sukant į kairę.

Atsargumo priemonės ir Kontraindikacijos

Tai yra keletas punktų atsargiai turite nepamiršti prieš tai padaryti asan.

 • Tai geriausia, kad būtų išvengta giliai pritūpęs jei turite kelio traumos.
 • Negalima praktikuoti šį asan jei turite išvarža diską arba apatiniame žalos atgal.

Pradedančiųjų patarimai

Kaip pradedantysis, tai gali būti sunku jums gauti tupint ir rankų judesiai dešinę. Taigi, kai jūs Praktiškai tai asanos pirmą kartą, sėdėti ant kėdės ir tai padaryti.

 1. Atsisėskite ant kėdės krašto.
 2. Paspauskite kairę ranką prie dešiniojo kelio, kaip jūs pasukti savo kūną į dešinę išorės.
 3. Kad geriau Tvist, stumti dešinę ranką prieš savo kėdės nugaros ir pakelti savo stuburo.
 4. Įkvėpkite ir iškvėpkite kelis kartus, kaip jums išlaikyti savo poziciją. Tada liesa šiek tiek į priekį ir paspauskite savo kairiojo dilbio į dešinėje kelio. Laikykite kelti.
 5. Švelniai nustatyti savo kairę liemens arčiau savo šlaunų.
 6. Paspauskite savo delnus tvirtai tarpusavyje.
 7. Išvyti savo kūną kaip jums iškvėpti, ir pakartokite asan ant kitos pusės.
 8. Jei jums jaustis patogiai, pradėti praktikuojančių asan su pritūpęs naudojant sieną paramos iki jums palengvinti į asaną.

Išplėstinė Pose Variacijos

Norėdami padidinti Pasasana Tvist, turite naudoti ranką, kad apvyniojamas kojų traukti žemyn viršutinę ranką. Tai padės sustiprinti kelia intensyvumą.

Privalumai kilpą kelti (Pasasana)

Tai yra keletas nuostabų naudą kilpą kelti.

  • Ji padeda terapiniu požiūriu į šias sąlygas:
   a. Astma
   g. Nevirškinimas
   c. Meteorizmas
   r. Mėnesinių diskomfortą
   e. Išialgija
   f. Lengvas stresas, kaklo, nugaros, ir pečių
 • Jis tonizuoja kulkšnių ir daro juos stiprus.
 • Ji suteikia stuburo groins ir šlaunų gerą ruožas.
 • Krūtinės ir pečių atverti su šiuo asaną.
 • Pilvo organų gauti gerą masažą, todėl virškinimas pagerėjo.
 • Kūno laikysena yra tvirtesnis reguliariai praktika šio asaną.

Mokslas Behind The Pasasana

Kai pasukti, pritūpti, ir laikykite savo rankas už nugaros, esate tikri, kad išmaišyti visai daug emocijų. Kiek analizuojant tuos jausmus svarbu, jūs turite būti atsargūs, ne medžioti pojūčių. Turėtumėte pastebėti, kur jūs stumti arba traukti save, kol jis tampa sunku kvėpuoti, kaip jūs pareikšti savo rankas kartu užbaigti kilpą. Atminkite, jei galite kovoti į asaną, jūs privalo sužeisti save. Visa idėja joga yra tapti jautresni subtilybes.

Įvertinusi pasakė, kad, Pasasana yra asanos, kad reikia tiek kantrybės ir atkaklumo. Jei esate pernelyg pasyvus, jums bus praleisti gyvą energiją, kuri turėjo sustiprinti raumenis ir kaulus, o taip pat leidžia jums sutelkti dėmesį. Paprastais žodžiais tariant, jei jūs neturite įdėti į reikalingą energiją, jums nebus suteikta galimybė paliesti savo rankomis gale.

Jūs visada reikia rasti aukso vidurį tarp išleisti per daug pastangų ar stabdo šiame asaną. Norėdami rasti, kad vidurio kelią, jums reikia įsiklausyti į savo kūną ir būti jautrūs jį. Užsiimti ir išsiaiškinti, kas vyksta jūsų kūne. Būti tuo momentu, kaip jūs padaryti asan, ir pajusti kvapą, sukrumas, ir pastangų.

Dabar, kad žinote, kaip tai padaryti Pasasana, ką jūs laukiate? Kilpa dažnai turi tokią neigiamą konotaciją. Bet tai asanos tik iškelia teigiamą savo kūno ir proto. Priimti jį!