Kaip tai padaryti Prasarita Padottanasana ir kas yra Jo privalumai

Home » Review » Yoga Basic » Kaip tai padaryti Prasarita Padottanasana ir kas yra Jo privalumai

Kaip tai padaryti Prasarita Padottanasana ir kas yra Jo privalumai

Prasarita – Platus / ištiesė, Pada – Pėdų, Uttana – Intensyvus ruožas, Asanos – Pose; Tariama kaip – PRA-sa-Ree-TAH PAH DOH-tahn-AAL-anna.

Kai praktikuoti šį asan, jausite savo kūną gydo ir plėstis, ypač po to, kai padariau pratimus, kaip dviračių, pėsčiųjų, ir veikia. Ši asana paprastai praktikuojama nuolatinio kelia pabaigoje ir tarnauja kaip gera parengiamojo kelti inversija. Tai asanos yra ramina priekį lenkimo, kuri tęsiasi tiek gale ir dvigalvis.

Ką reikia žinoti prieš atlikite Asanos

Ši asana turi būti daroma tik esant tuščiam skrandžiui. Jūs turite įsitikinti, kad turite savo maistą nuo keturių iki šešių valandų, prieš savo patirtimi ir suteikti savo kūno pakankamai laiko suvirškinti maistą. Idealiu atveju, ten turėtų būti 10-12 valandų tarpas tarp valgio ir praktiką, kuri yra, kodėl ji yra geriausia patariama praktikuoti šį asan anksti ryte. Tačiau, atsižvelgiant į užimtas tvarkaraščius, daug žmonių sunku dirbti ryte. Tokie žmonės gali praktikuoti jogą vakare. Jūsų žarnynas taip pat turi būti švarus, o jūs praktikuoti šį asan.

Lygis: Pagrindinis
stilius: Vinyasa Srauto
Trukmė: nuo 30 iki 60 sekundžių
Kartojimas: Nėra
tęsiasi: Stuburas, kojos
Stiprina: Stuburas, kojos

Kaip tai padaryti Prasarita Padottanasana

 1. Norėdami pradėti šį asan, stoviu prie savo motina į Tadasana priekyje.
 1. Įkvėpkite. Žengti žingsnį atgal su savo dešinės kojos taip, kad jūsų kūnas patiria ilgą kraštą motina.
 1. Ištiesk rankas iš tokių, kad jie yra pečių aukštyje ir tiesiai virš jūsų kojų. Tada, pareikšti savo rankas į savo klubus.
 1. Įkvėpkite ir prailginti savo krūtinės ir širdies padanges, pavyzdžiui, kad jūsų liemens yra ištemptas taip pat. Iškvėpkite ir lenkimo pirmyn, kol jūsų ranka paliesti kilimėlis priešais jus.
 1. Kaip jums išlaikyti tempimas, pareikšti savo galvą į žemę karūną, ir stumti sėdmenis link lubų. Jūsų pilvo raumenys taip pat turi bendradarbiauti su savo stuburo pailginimo.
 1. Kaip jūsų rankose, galite arba įdėti juos po jūsų kojomis arba ant savo kilimėlio, šalia savo galvos, su smilga savo alkūnės. Jūs taip pat gali turėti savo didžiuosius kojų pirštus su pirštais.
 1. Laikykite iki minutę kelti. Kvėpuokite giliai ir lėtai. Tada vaikščioti savo rankas į priekį, kol liemens yra lygiagreti grindims. Su visa stuburo užduoties, pareikšti savo rankas į savo klubus. Įkvėpkite ir pakelkite savo liemens. Grįžti į Tadasana.

Atsargumo priemonės ir Kontraindikacijos

Tai yra keletas punktų, atsargiai reikia nepamiršti prieš tai padaryti asan.

 • Išvengti šios asan ne visas išlaidas, jei skauda arba apatinėje nugaros traumos.
 • Be to, išvengti šios asan jei turite sinusų spūstis.

Pradedančiųjų patarimai

Kaip pradedantiesiems, tai gali būti sunku jums liesti savo karūną ant grindų. Stumti save tik tiek, kiek galite. Naudokite antklodė, sustiprinti arba kamšalu blokas remti savo galvą šiame asaną.

Išplėstinė Pose pakeitimus

Pažangą šioje pozoje, naudokite bloką ir dirbti savo rankomis, o jūs šioje pozoje. Tiesiog nustatykite blokas iš vienos pusės kilimėlio ant priešais jus aukšte. Kaip jūs pasilenkti į priekį, rankena blokas taip, kad ji yra tarp jūsų dilbių, tiesiog žemiau alkūnių. Pakelk. Norėdami užbaigti pozą, padėkite savo delnus ant grindų, ir išspausti tarp dilbių bloką. Vidinėje pusėje rankų reikia paspausti tvirtai ant grindų. Tai rankos veiksmas bus tarnauti kaip puikus parengiamojo kelti rankos stendų.

Privalumai platus kojomis Forward Bend

Tai yra keletas nuostabų naudą plataus kojomis į priekį lenkimo.

 • Atgal, vidinė dalis iš kojų, ir stuburo yra ištemptas ir sustiprintas.
 • Pilvo organai atspalvių, todėl virškinimas pagerėjo.
 • Smegenys yra ramino.
 • Jis mažina nugaros skausmų, galvos skausmas, nuovargis ir lengvą depresiją.

Mokslas Behind The Prasarita Padottanasana

Kai jūs manote, kaip esate balanso būklę, aukso vidurį tarp jausmo per dideli ir tušti, kurioje jaučiatės atsipalaidavęs, įtampos, ir laimingas, ši būsena vadinama Sattva. Tai yra raktas rasti dvasinę apšvietimą ir švytinti sveikatą. Šioje būsenoje, jūs esate budrūs, tačiau ramiai; Jūs pakylėta, tačiau įžemintas.

Kai praktiškai Prasarita Padottanasana, gausite galimybę ištirti savo sattva. Jūs esate aišku vadovauja ir harmonijos. Jūs pajusite earthiness apie savo apatinę kūno, kaip jūsų protas slysta į ramybės. Jūsų kojos nuolat ginčijo likti pastovus, stiprus, ir kurio šaknys. Jūsų širdis ir galva yra nurimusi ir valomi. Tai asanos yra, todėl taip pat naudojamas kaip nerimas nervai balzamas.

Dabar, kad žinote, h ow daryti Prasarita Padottanasana, ką jūs laukiate? Pasinerkite į ramybės būseną, kaip jūsų kūnas yra perspėjimas, kad jo apylinkėse. Mėgaukitės kontrastus ir geriausią iš abiejų Pasaulių su šiuo asaną.