Kaip tai padaryti Salamba Sarvangasana ir kas yra Jo privalumai

Home » Review » Yoga Basic » Kaip tai padaryti Salamba Sarvangasana ir kas yra Jo privalumai

Kaip tai padaryti Salamba Sarvangasana ir kas yra Jo privalumai

Sanskrito: सर्वाङ्गासन; Salamba – Palaikomos, sarva – Viskas, anga – galūnių Asana – Pose; Tariama kaip – Sahr-vahn-GAH-SAH-Vakarai

Tai asanos yra vadinamas “mama” arba “Queen” visų asanų. Jis tiesiog verčia į visų galūnių kelti. Bet jis vadinamas peties stendas, tik todėl, kad jūsų kūno svoris stovi ant kaulinių dalį savo pečių. Tai asanos yra galingas viena, ir tai yra inversija, kuri padeda jums lengviau į daugiau sudėtingų inversija. Šis svarbus jogos asanos yra vienas iš pirmųjų jūs praktiškai ir toliau praktikuoti, net po to, kai įvaldę jį.

Ką reikia žinoti prieš jums tai Asanos

Ši asana turi būti praktikuojamas tiek pirmas dalykas ryte ar bent keturių iki šešių valandų po valgio. Skrandis ir žarnynas turi būti tušti, kai praktiškai šį asan. Maisto praryti turi būti suvirškintas, kad yra pakankamai energijos eikvoti praktikos metu.

Lygis: Tarpinis / Išplėstinė
Stilius: Hatha joga
Trukmė: nuo 30 iki 60 sekundžių
kartojimas: Nėra
ple: pečių, kaklo
Stiprina: stuburo, nugaros, pečių

Kaip tai padaryti Salamba Sarvangasana

 1. Pradėkite gulėti ant nugaros, laikydami kojas kartu ir savo rankas jūsų pusėje.
 2. Su vienu greitai judėti, pakelkite kojas, sėdmenis ir atgal, pavyzdžiui, kad jūsų alkūnės remti savo apatinę kūno, ir tu stovi aukštai ant savo pečių. Naudokite savo rankas remti nugarą.
 3. Kaip jums įsikurti į kelia, įsitikinkite, kad jums judėti savo alkūnės arčiau vienas kito. Ištiesinti stuburą ir kojas. Jūsų kūno svoris turėtų gulėti ant savo pečių ir žasto. Nepalaiko savo kūną ant kaklo ar galvos.
 4. Įtvirtinti savo kojas ir atkreipti jūsų pirštai iš. Palaikykite apie 30 iki 60 sekundžių, laikysena. Kvėpuokite giliai, o jūs padaryti. Jei manote, kad bet kokią įtampą kaklo, atleiskite iš karto.
 5. Išleisti, sumažinti savo kelio, ir pareikšti savo rankas ant grindų. Tada, gulėti ir atsipalaiduoti.

Atsargumo priemonės ir Kontraindikacijos

 1. Tai tik keletas atsargiai, kad jūs turite nepamiršti prieš tai padarysite asan taškų.

1. Venkite praktikuojančių šį asan jei turite šias sąlygas.
a. Viduriavimas
g. Galvos
a. Aukštas kraujo spaudimas
d. Menstruacijos
El. kaklo sužalojimo

 1. Jei įvaldę šį pozą, galite ir toliau praktikuoti ją iki vėlyvos nėštumo. Tačiau, jums neturėtų pradėti praktikuojančių Sarvangasana po to, kai tapo nėščia.
 1. Kadangi tai yra sudėtingas asanos, tai geriausia, jei ji yra praktikuojama pagal eksperto priežiūra.

Pradedančiųjų patarimai

Kaip naujokai, jūsų alkūnės gali išskėsti, todėl viršutiniai ginklų riedėti į vidų. Tai gali, savo ruožtu, gali sukelti liemens nuskandinti ant viršutinės nugaros, todėl griūva poza ir taip pat sukelia kaklo kamieno. Naudokite antklodė remti savo pečių. Suristi lipni kilimėlį ir jį šioje antklodė tokios, kad jos ilgai ašis yra lygiagreti krašto priešais peties krašto. Dabar, kaip jūs gaunate į kelia, kad jūsų alkūnės turi būti panaikintas ir pritvirtinti ant lipnių motina.

Išplėstinė Pose Variacijos

Intensyvinti į menčių ruožas, tai yra tai, ką jums reikia padaryti. Pirma, įsitikinkite, kad jūs skleisti tiek savo delnus plačiai ir įdėkite juos nuo nugaros liemens. Tada stumti ir prieš šonkaulių ant nugaros su mažai ir žiedinių pirštais. Kiekvieną kartą, o, pašalinti savo rankas iš nugaros, paspauskite menčių į ir padėkite savo rankas atgal, kiekvieną kartą arčiau galvos, nei jie buvo anksčiau.

Privalumai remiamų peties stovu

Tai yra keletas nuostabų naudą pečių stovu jogos kelia.

 • Jis padeda nuraminti smegenis, gydo lengvą depresiją ir mažina stresą.
 • Ji padeda stimuliuoti prostatos liaukos, skydliaukės liaukos, ir pilvo organus.
 • Kaklo ir pečių gauti gerą ruožas.
 • Sėdmenų ir kojos gauti stangrūs.
 • Virškinimas yra tobulinama ir metabolizmas reguliuojamas.
 • Tai asanos palengvina menopauzės simptomus.
 • Nuovargis ir nemiga yra sumažintas.
 • Ši asana padeda išgydyti sinusitas, astmos ir nevaisingumą.

Mokslas Behind The Salamba Sarvangasana

Tai asanos yra vienas iš labiausiai terapiniam ir seniausių asanomis. Pasak senovės jogos tekstą, kalbama apie tai, kiekvienas organas ir Chakra organizme. Tai padeda gydyti ligą, ir padidinti liaukos, organo, arba sistemos darbą. Ši asana reikia ne tik sutelkti dėmesį, tačiau asocijuojasi ją taip pat. Nenuostabu, jis yra vadinamas visų asanų motina.

Dabar, kad žinote, kaip tai padaryti pečių stendas, ką žinote laukiate? Kartais, reikia atsistoti ant savo pečių, o ne savo kojomis, kad gauti geresnį požiūrį į gyvenimą. Pamatysite save sveikatos rožinė jei praktika pečių nuolat stovėti.