Kaip tai padaryti Shavasana ir kas yra Jo privalumai

Home » Review » Yoga Basic » Kaip tai padaryti Shavasana ir kas yra Jo privalumai

Kaip tai padaryti Shavasana ir kas yra Jo privalumai

Shavasana, Savasana arba lavono poza yra asanos, kur Shava – lavono; Asanos – Pose; ir ryškus, – Shuh-VAH-Sana; Sanskrito:  शवासन

Ši poza panaši į lavonu laikyseną ir todėl, pavadintas po jo. Shava  (शव, Sava) reiškia “lavoną”, o  Asanos  (आसन, asanos), reiškiančio “laikysena” ar “Sėdynė” .Šis pozicija atrodo gana lengva, bet ji taip pat gali būti viena iš sudėtingiausių, nes jums reikia visiškai atsipalaiduoti savo kūną ir protas. Ši poza yra dažniausiai praktikuojamas po aktyvios jogos sesijos. Tai instills giliai gijimą ir visiškai atpalaiduoja savo kūną. Jūs taip pat gali praktikuoti tai kelia kai esate labai pavargę ir reikia grįžti dirbti greitai. Tai gaivus ir jauninanti.

Ką reikia žinoti Prieš praktikuojančių Asana

Shavasana skatina pailsėti ir atsipalaiduoti. Tačiau, jums reikia susilaikyti sau užmigti, kaip jūs ją praktikuoti. Jei jaučiatės mieguisti, viskas, ką jums reikia padaryti, tai yra imtis giliau, greičiau kvėpuoti. Koncentracija yra labai svarbi šio asaną.

Lygis: Pagrindinis
stilius: Aštanga Joga
Trukmė: 10 – 12 minučių
pakartojus: Nieko
Privalumai: Atstato organizmą

Kaip tai padaryti Shavasana (lavono poza)

  1. Gulėti ant grindų, užtikrinant, kad nebus trikdžių už kelti trukmę. Įsitikinkite, kad esate patenkintas, bet nenaudoja jokių pagalvės arba dekoratyvinės pagalvėlės. Tai bus geriausia, jei guli ant kieto paviršiaus.
  2. Užsimerk.
  3. Vieta jūsų kojas taip, kad jie patogiai atskirai. Įsitikinkite, kad jūsų kojos visiškai atsipalaiduoti ir jūsų pirštai susiduria šoną.
  4. Jūsų ginklų turi būti dedamas palei savo kūno ir šiek tiek kito, paliekant savo delnus atvira ir viršuje.
  5. Dabar, lėtai atkreipti dėmesį į kiekvieną jūsų kūno srityje, pradedant nuo kojų pirštai. Kaip jums tai padaryti, kvėpuoti lėtai, tačiau giliai, kuriame jūsų kūno gilaus atsipalaidavimo būseną. Negalima užmigti procese.
  6. Kvėpuokite lėtai, tačiau giliai. Tai bus suteikti visišką atsipalaidavimą. Kaip jums kvėpuoti, jūsų kūnas bus įtampos ir kaip jums iškvėpti, jūsų kūnas bus nuraminti. Dėmesys sau ir savo kūną, nepamirštant visų kitų užduočių. Leiskite eiti ir atiduoti! Tačiau įsitikinkite, kad jums nereikia užsnūsti.
  7. Maždaug 10 iki 12 minučių , kai jūsų kūnas jaučia atsipalaidavęs ir atnaujinamas, Roll į vieną pusę, išlaikant savo akimis uždarytas. Buvimas už minutę padėtyje, kol atsisėsti į Sukhasana.
  8. Skirkite keletą gilių įkvėpimų ir įgyti supratimą apie savo aplinką, prieš pradėdami vėl atidaryti savo akis.

Atsargumo priemonių ar kontraindikacijos Shavasana

Tai asanos yra visiškai saugus ir gali būti praktikuojama visiems ir kiekvienam. Nebent gydytojas patarė jums ne gulėti ant nugaros, galite praktikuoti šį asan.

Jei esate nėščia, ji gali būti gera idėja pailsėti galvą ir krūtinės ant sustiprinti komfortą.

Pradedančiųjų Patarimas

Mūsų užimtas, stresą gyvenime, tai gali būti gana užduotis visiškai atleiskite ir atsipalaiduoti. Sunkiausia dalis apie Shavasana yra išleisti šlaunies kaulų taip, kad kirkšnių minkština galvas. Jei kirkšnių nėra minkština, ji gali apriboti tinkamą kvėpavimą, todėl sukurti įtampą visame kūne. Norėdami kovoti su šia, galite įdėti penkių Kilo svoriai ant šlaunų, bent kirkšnių raukšlėtis, o tada įsivaizduokite šlaunies kaulo galvutes nuspaustas dėl svorio.

Išplėstinė Pose pakeitimus

  1. Jei jaučiate sandarumą savo pečių, krūtinės ar nugaros, pečiai nesustosime ant grindų, ir tai bus įtempti kaklą. Šiuo atveju, tai yra gera idėja, kad šiek tiek pakelti galvą ir jį su tuo pačiu lygiu, kaip jūsų kaklo. Tai padės sušvelninti savo sprando. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdėti sulankstytą antklodę pagal savo galvą taip, kad jis baigiasi ties pečių viršaus.
  2. Jei mažesnis raumenys Nugaros ar dvigalvis yra trumpas, tai gali būti gera idėja pakelti kojas, o jūs praktika lavoną ar Savasana kelia. Tai veikia gerai, net jei jūs turite skausmą ir diskomfortą savo apatinę nugaros ir klubų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai vieta sustiprinti teisę pagal savo kelio. Jei neturite sustiprinti po ranka, jūs galite sukrauti antklodės ir įdėkite juos pagal savo kelio.

Privalumai Shavasana (lavono poza)

Ši laikysena yra viena iš svarbiausių pozos jogos, ir ji turi daug privalumų.

1. Duoda organizmui meditacinė narė

Kūnas atsipalaiduoja ir patenka į gilią meditacinę būseną, o tai savo ruožtu padeda remontuoti ląstelių ir audinių spaudai stresą.

2. atpalaiduoja ir ramina kūną

Shavasana papildo ir atnaujina savo kūną. Tai puikus pabaigos treniruotę, ypač jei ji buvo intensyvus vienas. Savasana taip pat suteikia erdvę ir laiką treniruotės skęsti. Tai puiki buferis tarp pratimų ir jūsų dienos favoritai.

3. mažina kraujo spaudimas ir nerimas

Kaip jūsų kūnas atsipalaiduoja ir nurimsta, jūsų kraujo spaudimas taip pat nukris, ir tai padeda atsipalaiduoti jūsų širdį. Kaip rezultatas, nerimas yra kontroliuoti.

4. Gerina koncentraciją ir atmintį

Tiesioginis poveikis meditacija yra dėmesys ir koncentracija. Nors galite sutelkti dėmesį į kiekvieną jūsų kūno srityje, o jūs Shavasana, jūsų protas automatiškai pagerina koncentraciją ir atmintį.

5. didėjimas energijos kiekį

Savasana yra greičiausias ir saugiausias būdas gauti trumpąją energiją. 10 minučių pertrauka suteikia jūsų kūno energijos impulsą, ir taip, didina jūsų produktyvumą.

Mokslas Už Shavasana (lavono poza)

Shavasana leidžia galutiniam atpalaiduoja savo kūną ir protą, kuris yra taip pat svarbu, kaip mankšta ir subalansuota mityba yra.

Po įtemptų treniruočių, kuris apima tempimo, sukimo, sutarčių sudarymas, ir vartydami raumenų, Shavasana leidžia jūsų organizmui pailsėti ir persigrupuoti. Net labiausiai apleistų raumenys gaus tam tikrą laiką leisti eiti savo streso per tokį trumpą laiko tarpą.

Joga pateikia nervų sistemą su visai daug nervų ir raumenų informaciją. Shavasana padeda jūsų nervų sistema integruoti šią informaciją prieš jūsų protas gauna užimtas su reguliariai streso dienos.

Shavasana suteikia didelį supratimą apie savo kūno ir proto. Jūs tampate labai supranta kiekvieną kvėpavimas Jūs vartojate. Todėl tai yra puikus įvadas į gilią meditaciją tiems, kurie domisi juo.

Joga yra ritualas. Tai reiškė, kad prasideda sušilti, o po to pati praktika, ir baigti su integracijos etapą Rūšiuoti pagal pratybų poveikis sunktis į kūno ir proto. Shavasana padeda pasiekti. Tai puiki pabaigos sėkmingos treniruotės.

Parengiamieji Poses

Ši asana turėtų būti padaryta po to, kai yra daroma su visų aktyvių asanos ir pranajamos.

Tolesni kelia

Sekite iki Shavasana su Sukhasana ar lengvai kelti.

Jis atpalaiduoja protą, ir jis gydo kūną. Geriausia dalis yra ta, kad ji trunka jokių pastangų daryti šį asan, ir ji suteikia jums galimybę leisti eiti ir tikrai išsileisti. Pridėti šį esminį asan į savo jogos režimo pasinaudoti visų savo privalumų.