Kaip tai padaryti Sudarshan krijos ir kas yra Jo privalumai?

Home » Review » Yoga Basic » Kaip tai padaryti Sudarshan krijos ir kas yra Jo privalumai?

Kaip tai padaryti Sudarshan krijos ir kas yra Jo privalumai?

Ieškote sprendimo susidoroti su stresu? Ar norite jaustis geriau, atrodyti geriau, ir gyventi geriau? Ar tikite mane, jei aš Jums sakė, kad sprendimas visa tai kvėpuoja gerai? Taip, jūs perskaitėte teisingai. Tai taip paprasta, kaip kad jei tai daryti teisingai.

Įtampa ir nerimas yra šalutinių produktų Mūsų greitas šiuolaikinio gyvenimo būdo. Ir tai geriausia tyrinėti gamtos gydomųjų metodų įvairių kultūrinių tradicijų, kurios suteikia ilgalaikius rezultatus. Sudarshan Krija yra vienas toks metodas iš senovės jogos mokslas Indijoje. Čia mes jums pasakys viską, ką reikia žinoti apie tai. Slinkite žemyn sužinoti daugiau.

Kas yra Sudarshan Krija?

“S” reiškia tinkamas, ir “Darshan” reiškia viziją. “Krija” į jogos mokslas reiškia apsivalyti kūną. Kaip visuma, Sudarshan Krija reiškia “tinkamai viziją valymo veiksmų.” Sudarshan Krija joga yra unikalus kvėpavimo praktika, kuri apima ciklinius kvėpavimo modelius, kurie svyruoja nuo lėtas ir ramina greitas bei skatinant. Šiuo krija, jums imtis kontroliuoti savo kvėpavimą, kuris teigiamai veikia imuninę sistemą, nervų ir psichologinių problemų.

Pagal 2009 m paskelbtą tyrimą iš Harvardo medicinos mokyklos, Sudarshan Krija joga gali veiksmingai spręsti nerimą ir depresiją. Šis metodas yra nebrangios ir nerizikinga ir turi teigiamą poveikį dėl savo proto-kūno ryšį. Su aplinkos taršos, blogų mitybos įpročių ir sėdimas gyvenimo būdas blokavimo tave, Sudarshan Krija yra išeitis jums vadovauti geresnį gyvenimą.

Skaitykite sužinoti savo procesą. Atminkite, kad jums reikia pradėti į krija tik sertifikuota jogos mokytoja ar guru.

Sudarshan Krija Technika

 1. Ujjayi (Nugalėtojas kvapas)
 2. Bhastrika (dumplių kvapas)
 3. om giesmė
 4. Krija (valymo kvapas)

Prieš pradedant krijos, sėdėti Vajrasana padėtį.

1. Ujjayi (Nugalėtojas kvapas)

Ujjayi jums reikia kvėpuoti sąmoningai. Galite jausti savo kvėpavimą paliesdami gerklę. Ujjayi yra lėtas kvėpavimas procesas, kai jūs įkvepiate ir iškvėpti atsipalaidavęs būdu, užtikrinantis įkvėpus ir iškvėpimas vienodo trukmę. Šis metodas reikalauja imtis 2-4 įkvėpimų per minutę apytiksliai. Lėtas kvėpavimas traukiniai jums įgyti kontroliuoti savo kvėpavimą ir leidžia pratęsti ją iki miesto skaičiaus. Ujjayi ramina tave ir saugo jus įspėti.

2. Bhastrika (dumplių kvapas)

Be Bhastrika, turėsite įkvėpti ir greitai ir ryžtingai iškvėpti orą. Turėtumėte galėti daryti 30 įkvėpimų per minutę. Kvėpavimo stilius yra pirmiausia trumpas ir greitai. Iš exhalations trukmė turėtų būti du kartus, kad iš inhaliacijas. Bhastrika turi unikalią poveikį skatinant kūną po ramybės.

3. Om giesmė

Grynas garsas “Om,” visos gyvybės pagrindas, yra skandavo 3 kartus. OM giedojimas sujungia jus su visatos kilmę ir gyvenimo tikslu. Om veikia jūsų kvėpavimas, kad palaiko gyvybę. Om, kai pasakė garsiai, yra padalintas į tris dalis – AUM. Po giedojimo du OMS, ten turėtų būti tyla. Ji atstovauja palaimos, kai jūs galite patirti Aukščiausiojo būklę.

4. Krija (valymo kvapas)

Trečias ir pats svarbiausias forma yra Krija, kuri yra pažangi forma kvėpuoti. Tai jums reikia kvėpuoti lėtai, vidutinės trukmės ir greitai ciklų. Kad kvėpavimai turėtų būti ciklinis ir ritminiame. Įsitikinkite, kad jūsų inhaliacijų trukmė yra du kartus, kad jūsų exhalations. Tai paskutinis žingsnis išvalo savo viziją ir valo jūsų savijautą.

Visas procesas užtruks jums apie 45 minučių, ir jūs galite praktikuoti bet kuriuo paros metu. Venkite daryti iš karto po to, kai valgio.

Šalutiniai poveikiai

Įvairios tarptautinės švietimo organizacijos studijavo ir įrodė, kad Sudarshan Krija neturi žinomo šalutinio poveikio. Jie dokumentais pagrindžia savo būdą mokymo ir efektyvumą. Sudarshan Krija darys stebuklus jums, kai sužinojau iš ekspertų jogos mokytojas, kuris lydės jus per gerai. Tai nėra rekomenduojama išbandyti jį ant savo.

atsargumo priemonės

Sudarshan Krija turi būti padaryta teisė pagal jogos mokytojo nurodymus. Priešingu atveju, tai bus neveiksminga, o gal net žalinga. Įsitikinkite, kad esate fiziškai ir psichiškai tinkami daryti Sudarshan krijos konsultuojantis su savo gydytoju ir jogos instruktorius. Tai geriausia, jei nėščios moterys, tie pagal alkoholio ir narkotikų, ir žmonių, kenčiančių nuo itin psichikos ligos išvengti šio krijos.

Privalumai Sudarshan krija

 • Sudarshan Krija pagerina jūsų bendrą sveikatą ir gerovę
 • Jis padidina energijos lygį ir stiprina imuninę sistemą
 • Jis mažina cholesterolio kiekį kraujyje, gerina organų funkcijų
 • Krija traukiniai jums susidoroti su sudėtingomis situacijomis, geriau taip
 • Tai bus išvalyti savo galvą nereikalingų netvarkos ir pagerinti savo miego kokybę
 • Jis gerina savo smegenų funkciją ir langų savo kūrybiškumą
 • Sudarshan Krija mažina stresą ir nuramina nerimo
 • Tai stebuklus potrauminio streso sutrikimas ir depresija
 • Jis bus atsipalaiduoti visiškai ir padėti jums pasiekti vidinę ramybę
 • Krija bus išvaryti įtampą savo asmeninius santykius ir kurti džiaugsmo, harmonijos ir meilės ryšį
 • Tai leis jums žinoti apie save ir savo aplinką
 • Tai padidins jūsų pasitikėjimą lygius ir padaryti jums daugiau pacientų

Dabar, mes žinome, kaip tai padaryti Sudarshan krijos, ką jūs laukiate? Paimkime kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus, susijusius su praktikos išvaizdą.

Ekspertų atsakymai skaitytojams klausimus

Koks yra skirtumas tarp jogos ir Sudarshan krija skirtumas?

Joga yra daug daugiau, nei fizinių pratimų. Tai apima bendraujant su proto ir kvėpavimas. Sudarshan Krija čiaupai savo vidinį energiją ir sujungia jus į gyvenimo šaltinį.

Kas yra sprendimas pyktis?

Pyktis yra gerai tik tada, jei jis trunka šiek tiek laiko. Priešingu atveju, jis kenkia savo esybe. Geros naujienos yra tai, galite nustatyti jį su meditacija.

Dabar, kad jūs žinote, kad gana paprastas procesas, kaip Sudarshan krija gali padėti jums pasiekti psichinę, fizinę, emocinę ir socialinę gerovę, niekas neturėtų sustabdyti jus nuo mokosi klasė ir mokymosi iš sertifikuoto jogos instruktorius. Rasti vietą ir pradėti!