Kaip tai padaryti Supta MATSYENDRÂSANA ir kas yra Jo privalumai

Home » Review » Yoga Basic » Kaip tai padaryti Supta MATSYENDRÂSANA ir kas yra Jo privalumai

Kaip tai padaryti Supta MATSYENDRÂSANA ir kas yra Jo privalumai

Supta – Sėdima, Matsyendra – Lord of the Fish, Asanos – Pose; Tariama kaip – Soop-Tah MAHT-See-en-DRAHS-uh-nuh

Supta MATSYENDRÂSANA, taip pat vadinamas gulint Twist, sėdint Tvist, sėdint Lord of the Fish Pose, o Jathara Parivartanasana, yra Atkuriamasis pradedančiojo kelti. Jis sakė, atsipalaiduoti protą ir kūną. Tai asanos yra pavadintas po to, kai žuvys Viešpaties, Matsyendra, kuris buvo jogas ir Viešpaties Šivos studentas.

Ką reikia žinoti prieš jums tai Asanos

Turite įsitikinti, kad jūsų skrandžio ir žarnyno tuščia tol, kol jūs praktika šį asan. Turėti savo maistą bent keturių iki šešių valandų, prieš jums padaryti asan kad jūsų maistas bus virškinamas ir yra pakankamai energijos jums eikvoti praktikos metu.

Tai geriausia praktikuoti jogą pirmas dalykas ryte. Bet tuo atveju, jei jūs negalite dirbti ryte, tai gerai, kad ją praktikuoti vakare.

Lygis: Pagrindinis
stilius: Hatha joga
Trukmė: nuo 30 iki 60 sekundžių
Kartojimas: galite Kai kiekvienoje pusėje
driekiasi: pilvo, krūtinės, pečių, Žemutinė nugaros, klubų, Vidurio stuburo, viršutinė nugaros
Stiprina: vidaus organų, stuburo

Kaip tai padaryti Supta MATSYENDRÂSANA (gulint Twist)

 1. Norėdami pradėti šį asan, turite gulėti ir tiesiai ant nugaros. Iškvėpkite ir švelniai paspauskite savo apatinę nugaros ant grindų.
 2. Sutartis savo pilvo raumenis. Tada, įkvėpti ir sulenkite kelius, kaip jums pakelti savo kojas nuo grindų.
 3. Iškvėpkite ir ištiesti rankas, kad jie sukurti vieną tiesią liniją su pečių. Vieta jūsų delnais žemyn taip, kad jie suteikia jums kad papildomos paramos. Naudokite savo pagrindinius raumenis remti savo stuburo. Nors galite tai padaryti, pareikšti savo kelius ir kojas kartu.
 4. Įkvėpkite ir pakelkite kojas šiek tiek didesnis nei jūsų kelio.
 5. Iškvėpkite ir nuleiskite kojas į grindis kairėje, todėl įsitikinkite, kad jūsų keliai ir pėdos yra sukrauti. Jūs taip pat turite įsitikinti, kad jūsų keliai turi būti ne savo klubo lygio, ir jūsų kulnai turi pailsėti koją nuo jūsų užpakalis.
 6. Kvėpavimas lėtai ir giliai, kaip jūs švelniai pasukite galvą į dešinę. Išrauti žemyn dešiniojo peties taip, kad jūs galite išlaikyti Tvist į viršutinę stuburo. Jei norite išsaugoti savo rankas į pečių lygio, tai padės išrauti pečius. Palaikykite apie 30 iki 60 sekundžių kelti.
 7. Išleisti pozą, paspauskite savo rankas į grindis ir sutartis raumenis pilvo. Įkvėpkite ir pakelkite savo krūtinės ir kelius per savo krūtinės. Laikykite savo kelio.
 8. Iškvėpkite. Traukite savo šlaunis prie krūtinės ir pakelti savo galvą ir krūtinę savo šlaunų. Įsitikinkite, kad jums nereikia pakelti savo pečių, kaip jūsų galva pakelta.
 9. Nuleiskite pečius ir galvą į grindis, o sutartis savo pilvo raumenis. Tada, ištiesti savo rankas ir vėl pakartoti Tvist į kitą pusę.

Atsargumo priemonės ir Kontraindikacijos

Tai yra keletas punktų, atsargiai reikia nepamiršti prieš tai padaryti asan.

 • Venkite praktikuojančių šį asan jei turite rimtų problemų jūsų apatinės nugaros.
 • Jei esate nėščia, praktikuoti šį asan tik prižiūrint ekspertų rekomendacijas. Jūs taip pat gali būti patogu praktikuojančių šį asan su pagalve tarp savo kelio.
 • Išvengti šios asan jei buvo atlikta operacija iš vidaus organų.

Pradedančiųjų Patarimas

Kaip pradedantysis, tai gali būti sunku sukrauti savo kojas šiame asaną. Todėl įsitikinkite, kad jums ištiesti savo aukščiausią kelio tik tiek, kiek galite. Nespauskite pernelyg daug. Galite naudoti skatinančiai arba pagalvę pailsėti savo aukščiausią kelį. Tai padės sumažinti judesio diapazoną.

Išplėstinė Pose variaciją

Norėdami padidinti savo klubų ruožas, galite pabandyti šį variantą.

Kirsti dešinėje kelio per kairę, o tada, jei esate pakankamai lanksti, apvyniokite savo dešinę koją aplink kairę blauzdos raumenų, beveik imituoti jūsų kojomis į Garudasana poziciją. Perkelkite savo klubus šiek tiek į dešinę, ir lašas savo kelio į kairę. Tada, pareikšti savo kojas atgal į centrą ir pakartokite asan į priešingą pusę.

Privalumai gulint Tvist

Tai yra keletas nuostabų naudą gulint Tvist.

 • Tai užtikrina, kad jūsų stuburas ir slanksteliai gauna pakankamai judėti, todėl tampa lankstesnis.
 • Jis stimuliuoja ir tonizuoja savo vidaus organus.
 • Ji siūlo pilną Detox į savo vidaus organus.
 • Ši asana užtikrina geresnį virškinimą.
 • Ji suteikia savo pečių, krūtinės, vidurinės stuburo, klubų, apatinę nugaros dalį, ir viršutinė nugaros gerą ruožas.
 • Jei turite sustingimą arba skausmą stuburo, klubų, ar apatinės nugaros dalies, ši asana padeda sumažinti ją.
 • Jis išskiria streso ir nerimo.

Mokslas Behind The Supta MATSYENDRÂSANA

Tiesiog apie bet joga Tvist tarnauja kaip balzamas, siekiant padėti sumažinti pasmaugti kvėpavimas, vangus virškinimas, arba mažai energijos, be įvairių skausmai ir skausmai. Jis suteikia jums gaivus energijos impulsą. Susukimui suteikia jums galimybę pajusti gręžimo dėmesį į organizmą nuo jos branduolys galią. Jūs manote, kad jūsų kvėpavimas pagerinti ir kaklo įtampą ir nugaros išvaryti. Susukimui taip pat ramina frazzled nervus. Kai prisiimti sėdo poziciją, jūs svyruos aplink spiralių ir kreivių laikysena, todėl leidžia Twist įsiskverbti giliai į stuburo. Tuo jo pabaigoje, esate tikri, kad jaustis švarus, atjaunėjusi, ir atnaujinamas.

Dabar, kad žinote  , kaip tai padaryti sėdint twist joga kelia, ką jūs laukiate? Tvist yra patogus ir guodžia, ir tai Twist, su papildomos naudos sveikatai, yra visiškai verta pabandyti.