Kaip tai padaryti trijų dalių Breath (Dirga pranajama) joga

Home » Review » Meditation » Kaip tai padaryti trijų dalių Breath (Dirga pranajama) joga

 Kaip tai padaryti trijų dalių Breath (Dirga pranajama) joga
Tikslai: kvėpavimas, dėmesys

Lygis: Pradedantysis

Trijų dalis Kvėpavimas (Dirga pranajama) yra vienas iš labiausiai ramina, įžeminimo kvėpavimo pratimai, kuriuos galite padaryti. Tai tikrai veikia padėti sutelkti savo dėmesį į šiuo metu ir gauti dera su jūsų fizinio kūno pojūčiais. Dėl šių priežasčių, jis dažnai dėstė jogos užsiėmimai pradžioje, kaip būdas perėjimą studentus iš savo kasdieniškas gyvenimo į kartą jie atidėtos joga. Jei praktika namuose, jis gali dirbti taip pat. Ar šį pranajama, kai pirmą kartą gauti į savo motina nusikratyti savo dieną ir pasiruošti praktikos.

Privalumai

Gilus kvėpavimas padės deguonimi Jūsų kraują, maitina visą Jūsų kūną. Kai esate streso, jūsų kvėpavimas gali būti greitas ir seklus. Tyčinis kvėpavimas kaip šios praktikos padės nuraminti tave. Didesnis deguonies srautas į smegenis padės jums tapti labiau sutelkta, ir budrūs. Šis metodas yra mokomi stresą ir netgi spręsti panikos priepuoliai. Jūs galite naudoti ją visą dieną, kai jaučiatės įtampą.

Žingsnis po žingsnio instrukcijas

Jums reikės plotas, kur galima išdėstyti savo gultą. Nors šis kvapas yra dažnai daroma sėdint jaukioje, sukryžiavus kojas poziciją, ji taip pat yra labai malonu tai daryti gulint ant nugaros, ypač ne savo praktikos pradžios. Kai jūs gulėti, tikrai galite pajusti kvapą juda per savo kūno, kaip ji daro kontaktą su grindimis.

 1. Ateikite atsigulti ant nugaros su užmerktomis akimis, atsipalaiduoti savo veidą ir kūną. Galite išsaugoti kojas ištiesta arba sulenkti kelius ir atnešti savo kojų padais į savo motina, jei tai patogiau. Jei sulenkti savo kelio, tegul atsiremti vienas į kitą.
 2. Pradžia stebėdami gamtos įkvėpti ir iškvėpimas jūsų kvėpavimas be nieko keisti. Jei jums rasti sau išsiblaškęs savo proto veiklą, pabandykite neužsiimti mintis. Tiesiog juos pastebėti, o tada tegul eina, todėl savo dėmesį atgal į įkvepia ir iškvepia.
 3. Pradžia įkvėpti ir iškvėpti giliai per nosį.
 4. Ant kiekvieno įkvėpti, užpildykite pilvą su savo kvėpavimą. Išplėsti pilvas su oru kaip balioną.
 5. Apie kiekvieną iškvėpti, išstumkite visą orą iš pilvo per nosį. Lygiosios savo bamba atgal į jūsų stuburo įsitikinti, kad pilvas yra tuščias oro.
 6. Pakartokite šį giliai pilvo kvėpavimas apie penkias įkvėpimų. Tai viena dalis.
 7. Kitame įkvėpti, užpildykite pilvas su oru. Tada, kai pilvas pilnas, piešti šiek tiek daugiau kvėpavimas ir leiskite, kad oro plėstis į krūtinės ląstą sukelia šonkaulius išplėsti atskirai.
 8. Dėl iškvėpti, išleisti orą eiti pirmiausia nuo krūtinės ląstą, leisdami šonkauliai skaidrių suartino, ir tada nuo pilvo, piešimo bambos atgal link stuburo.
 9. Pakartokite šį gilus kvėpavimas į pilvą ir krūtinės ląstą apie penkias įkvėpimų. Tai dviejų dalių.
 10. Kitame įkvėpti, užpildykite pilvo ir krūtinės ląstą up su oru. Tada gurkšnoti vos šiek tiek daugiau oro ir leiskite jam užpildyti viršutinę krūtinės, visą kelią iki raktikaulio, todėl plotą aplink širdį (kuris yra vadinamas širdies centrą joga), plėstis ir augti.
 11. Dėl iškvėpti, tegul kvėpavimas eiti pirmiausia iš viršutinės krūtinės, todėl širdis centras nuskandinti atgal, tada nuo krūtinės ląstą, leisdami šonkauliai skaidrių suartino. Galiausiai, leiskite oro pereiti nuo pilvo, piešimo bambos atgal link stuburo.
 12. Tęsti savo tempu, galiausiai ateina tegul trys dalys kvėpavimas atsitikti sklandžiai, be pristabdę.
 13. Toliau apie 10 įkvėpimų.

Daznos klaidos

Norėdami gauti maksimalią naudą iš šios praktikos, venkite šių klaidų.

Kvėpavimo per giliai

Neverskite savo plaučius į perteklinių pajėgumų. Jūsų plaučiai turėtų jaustis patogiai pilna, ne taip, kaip jie ketina susprogdinti.

įtempti Kvėpavimo

Jūsų kvėpavimas turėtų ateiti ir išeiti sklandžiai.

Pakeitimai ir variacijos

Jūs galite praktikuoti šį pozą keliais skirtingais būdais.

Reikia modifikacija?

Jūs galite padaryti Breath trijų dalių iš bet patogiai sėdint arba sėdo kelti. Pabandykite lavono poza, lengvai Pose arba Bound kampas kelti. Jei nesate tikri, ar jūs kvėpuojate teisingai, įdėkite savo ranka švelniai ant jūsų pilvo, šonkaulių ir raktikaulio užtikrinti, kad jūs plečiasi kiekvieną iš tų, iš eilės.

Iki iššūkis?

Kai jūs galėsite daryti Breath trijų dalių, be jokių problemų, jums gali svyruoti raštą. Pabandykite pailginti savo iškvėpimus.

Saugumas ir atsargumo priemonės

Šis metodas turėtų būti saugūs ir dauguma žmonių, tačiau ji gali būti sunku, jeigu sergate astma ar kitas priežastis kvėpavimo sunkumų. Jei manote, kad bet kokios galvos svaigimą, grįžti į savo įprastą kvėpavimo modelio.