Kaip tai padaryti Viparita Karani ir kas yra Jo privalumai

Home » Review » Yoga Basic » Kaip tai padaryti Viparita Karani ir kas yra Jo privalumai

Kaip tai padaryti Viparita Karani ir kas yra Jo privalumai

Sanskrito: विपरीतकरणी; Viparita – Atvirkščias, Karani – Doing; Tariama kaip – VIP-PAR-EE-Tah automobilių-AHN-EE.

Viparita Karani yra lengvas inversija ir taip pat vadinamas apversto ežeras Pose arba kojų iki sienos kelti. Ji turi anti-senėjimo poveikį ant jūsų kūno, be kitų naudą sveikatai priimančiosios. Kai Hindu Raštai teigti, kad Viparita Karani ne tik sumažina raukšles, bet ir saugo tiek senatvė ir mirtis baimėje. Ši asana, būdamas atkuriamojo kelia, leidžia kraujas cirkuliuoti į kiekvieną kūno dalį. Todėl padeda sumažinti tik apie bet liga.

Ką reikia žinoti prieš jums Viparita Karani

Turite įsitikinti, kad jūsų skrandžio ir žarnyno tuščia tol, kol jūs praktika šį asan. Turėti savo maistą bent keturių iki šešių valandų, prieš jums padaryti asan kad jūsų maistas bus virškinamas ir yra pakankamai energijos jums eikvoti praktikos metu.
Tai geriausia praktikuoti jogą pirmas dalykas ryte. Bet tuo atveju, jei jūs negalite dirbti ryte, tai gerai, kad ją praktikuoti vakare.

Lygis: Pagrindinis
stilius: Hatha joga
Trukmė: nuo 5 iki 15 minučių
Kartojimas: Nėra
tęsiasi: Priekiniai liemens, nugaros, kaklo, nugaros kojos

Kaip tai padaryti Viparita Karani

Būdamas atkuriamojo kelti, daugelis žmonių mėgautis naudojant rekvizitai kaip velenėliai, pagalvės ir antklodės sulankstyti, o daro šį asan. Laikykite savo pasirinkimą paspara šalia tavęs, o daro šį asan. Tada atlikite šiuos veiksmus.

 1. Ieškoti atvirą erdvę netoli sienos ir sėdėti šalia jo, taip, kad jūsų kojos ant grindų, išplito priešais jus, ir kairėje kūno pusėje yra paliesdami sienos.
 2. Iškvėpkite. Atsigulkite ant nugaros, todėl įsitikinkite, kad jūsų kojos spaudoje atgal nuo sienos, ir kad jūsų kojų padais nukreiptas aukštyn. Tai užtruks jums šiek tiek judėjimo gauti patogi šioje pozicijoje.
 3. Vieta jūsų sėdmenys šiek tiek atokiau nuo sienos arba paspauskite juos nuo sienos.
 4. Įsitikinkite, kad jūsų nugaros ir galvos ilsisi ant grindų. Jūs pastebėsite, kad jūsų kūnas formuoja 90 laipsnių kampu.
 5. Pakelkite klubus aukštyn ir stumkite paremiami pagal juos. Jūs taip pat galėtų naudoti savo rankas remti savo klubus ir forma, kuri kreivė savo apatinę kūno.
 6. Laikykite savo galvą ir kaklą neutralioje padėtyje ir minkština gerklę ir savo veidą.
 7. Užmerkite akis ir kvėpuoti. Laikykite poziciją bent penkias minutes. Išleidimo and roll bet iš vienos pusės. Kvėpuoti, kol tu sėdi iki.

Atsargumo priemonės ir Kontraindikacijos

Tai yra keletas punktų, atsargiai reikia nepamiršti prieš tai padaryti asan.

 • Tai asanos yra lengvas inversija, ir todėl, ji turi būti vengti mėnesinių metu.
 • Išvengti šios asan jeigu sergate sunkia akių liga, pavyzdžiui, glaukoma.
 • Jei turite rimtų nugaros ir kaklo problemų, įsitikinkite, kad jums tai padaryti asan pagal patvirtintą jogos instruktorius gaires.
 • Jei pastebėsite dilgčiojimas kojų, kai praktiškai šį asan, sulenkite kelius ir paliesti padus, todėl savo kulniukai šalia dubens.

Pradedančiųjų Patarimas

Kaip naujokai, jums gali būti sunku gauti lygiavimo teisę šioje pozoje. Už tai, jūs turite kvėpuoti taip, kad jūsų šlaunų kaulus vadovai tvirtai prispaudžiama prie sienos. Tai padės išlaisvinti savo stuburo, pilvą ir kirkšnį. Jūs turite įsivaizduoti įkvėpti nusileidžia per liemenį, ir stumia šlaunies kaulai arti sienos galvas. Kaip jums iškvėpti kiekvieną kartą, tegul jūsų šlaunų kaulai paspausti sunkiau ant sienos ir jūsų liemens atsiplėšti nuo sienos.

Pose variaciją

Jei turite pakankamai vietos, galite skleisti savo kojos plačiai “V”, kai jie yra prie sienos. Tai leis padidinti kirkšnis ir šlaunų tempimą. Arba padidinti ruožas, sulenkite kelius ir paliesti padus kartu. Tada pastumkite išorinių kraštų kojų žemyn ir pareikšti savo kulniukai arčiau jūsų dubens. Stumti savo rankas prieš vidinių šlaunų viršaus padidinti kirkšnis ruožas.

Privalumai apversto ežero Pose

Tai yra keletas nuostabų naudą Viparita Karani.

 1. Jis padeda atsipalaiduoti pavargęs, ankšta pėdų ir kojų.
 2. Ji suteikia liemens priekyje, gale kojų, o kaklo geras ruožas atgal.
 3. Jis mažina švelnų nugaros.
 4. Tai asanos, kuri padeda nuraminti ir nuraminti protą.
 5. Ši asana turi terapinę naudą taip:
  a. Nerimas
  g. Artritas
  c. Virškinimo problemos
  dienas. Galvos skausmai
  El. Didelis ir mažas kraujospūdis
  f. Nemiga
  g. Migrena
  val. Švelnus depresija
  man. Kvėpavimo takų ligų
  j. Šlapimo takų sutrikimai
  k. Venų varikozė
  l. Menstruacijų spazmai
  m. Priešmenstruacinio sindromo
  n. menopauzė

Mokslas Už Viparita Karani

Tai asanos yra sužadinta inversija, kad mažina stuburo, pėdų ir kojų, ir nervų sistemos. Jis švelniai atneša kūną į visiško atsipalaidavimo būseną. Nesvarbu, patirties lygis, bet joga studentas gali tai padaryti asan. Jis sakė, kad, kai jūs imtis šiek tiek laiko savo dieną pakeisti pirmyn judesius vaidybos, daro, ir parengus, savo kūną ir smegenis eiti į gryno būklei. Tai leidžia protas eiti į giliai meditacijos būseną. Jis taip pat ramina smegenis ir daro jį labiau savarankiškai žinoti.

Būtent dėl ​​šių ramina naudą, kad tai asanos yra paprastai daroma ne iš jogos režimas pabaigoje, prieš jūsų kūnas eina į Shavasana. Bet tai asanos taip pat gali būti praktikuojamas savarankiškai, o ne kaip įprasta, dalis.

Jei pridėti šį asan savo reguliarių fizinių pratimų rutiną, jūsų protas, kūnas ir dvasia tikrai būti sušvelninta ir atstatytas. Ši asana akimirksniu pakelia nuotaiką po ilgos, varginančios dienos, ypač jei jau ant kojų visą dieną. Viskas ko jums reikia yra penkios minutės – būsite maloniai nustebinti tuo, kaip šis paprastas asanos bus pagyvinti jus!