Kaip tai padaryti Virasana ir kas yra Jo privalumai

Home » Review » Yoga Basic » Kaip tai padaryti Virasana ir kas yra Jo privalumai

Kaip tai padaryti Virasana ir kas yra Jo privalumai

Sanskrito: वीरासन; Vira – herojus, Asanos – Pose; Tariama kaip – Veer-AAL-anna

Virasana yra sanskrito kalbos žodis, kuris verčia į herojus Pose. Paprastųjų herojus yra natūra, kurie kovoja už pasaulį. Jis apsaugo ir saugo jo paties. Jis sėdi dar tik vieną kartą, jis atėmė savo priešą. Jogos herojus yra skirtas įveikti jo / jos pačių vidinę sumaištį. Ši asana daro tik tai.

Ką reikia žinoti prieš atlikite Asanos

Tai asanos yra meditacinė poza, todėl geriausia, jei praktika šį pozą ryte. Bet jūs galite tai padaryti vakare taip pat.

Tai nėra privaloma, kad tai asanos turi būti padaryta ant tuščio skrandžio. Bet jei jūs prieš ar po jį su jogos asanas, tai yra geriausia, ką turime savo maistą bent keturių iki šešių valandų, prieš jums padaryti asan. Be to, įsitikinkite, kad jūsų žarnynas yra švarus.

Lygis: Pagrindinis
stilius: Hatha joga
Trukmė: nuo 30 iki 60 sekundžių
Kartojimas: Nėra
tęsiasi: kelių, šlaunų, kulkšnių
Stiprina: arkos papėdėje

Kaip tai padaryti Virasana

 1. Atsiklaupti ant grindų. Įsitikinkite, kad jūsų keliai dedami tiesiai po savo klubus. Tegul Jūsų rankos pailsėti ant kelių.
 2. Pareikšti savo kelius arčiau vienas kito, kad tarp jūsų kojų tarpas automatiškai išplečia. Ji turėtų būti platesnė nei jūsų klubų plotį.
 3. Tada, tvirtai paspauskite kojų viršūnes ant grindų.
 4. Atsargiai nuleiskite savo klubus, pavyzdžiui, kad jūsų rasti sau sėdi ant tatamio. Roll veršelių toli. Užtikrinkite, kad jūsų klubai yra teisinga tarp jūsų kulniukai.
 5. Jūs turite įsitikinti, kad nors jūs gaunate į kelia, jūs nesijaučiate jokių aštrių, sukimo pojūtis jūsų kelio.
 6. Tegul jūsų pirštai atkreipti į išorę ir atgal. Savo vidinį kulkšnių turi būti sudarytas, siekiant apsaugoti savo kelius.
 7. Patraukite į savo bambos. Išplėskite tailbone iš savo galvos karūną su grindimis.
 8. Palaikykite maždaug 30 sekundžių poziciją. Spaudai. Kai jums patogu šiame kelti, jūs taip pat galėtų naudoti jį kaip meditacinė laikysena.

Atsargumo priemonės ir Kontraindikacijos

Tai yra keletas punktų atsargiai turite nepamiršti prieš tai padaryti asan.

 1. Išvengti šios asan jei turite širdies problemų.
 2. Jei skauda galvą, gulėti ant sustiprinti kai praktikuoti šį asan.
 3. Išvengti šios asan jei turite kelio traumos, nebent esate praktikuojančių jį pagal patvirtintą jogos instruktorius priežiūra.

Pradedančiųjų Patarimas

Kaip naujokai, jums gali būti sunku subalansuoti jūsų kojų viršuje ant grindų spaudimą. Jūs pamatysite, kad vidinė dalis iš kojų viršūnių paspausti sunkiau, nei išorinių dalių. Norėdami to išvengti, stumti delnų palei išorinių kraštų kojų bazę, kaip jums švelniai stumti mažai pirštai kiekvienos pėdos ant grindų.

Išplėstinė Pose pakeitimo

Gilinti pozą, praryti savo kelio su delnų, ir padaryti savo rankas tiesiai. Dabar, traukite ant kelių. Įsitikinkite, kad jūsų menčių yra įmonė prieš jūsų nugaros. Pakelkite viršutinę dalį savo krūtinkaulio, ir tegul jūsų smakras kris ant krūtinės. Įsitikinkite, kad jūsų sprando Netiksli įtempti. Palaikykite apie 20 sekundžių kelti. Tada, išleisti savo kelius ir pakelkite galvą į savo neutralią padėtį, bet ir toliau laikydami keltuvas krūtinkaulio.

Privalumai herojaus Pose

Tai yra keletas nuostabų nauda Virasana.

 1. Ji suteikia kulkšnių, šlaunų ir kelių gerą ruožas.
 2. Iš kojų arkos tampa stiprus.
 3. Tai asanos veikia kaip virškinimo kad ne tik pagerina procesą, bet taip pat mažina dujų.
 4. Tai padeda palengvinti menopauzės simptomus.
 5. Tai padeda sumažinti ir sumažinti kojų tinimą per antrąjį nėštumo trimestrą.
 6. Tai pagerina kraujotaką kojose ir mažina pavargusias kojas.
 7. Jis padeda pagerinti laikyseną.
 8. Jis padeda išgydyti aukštą kraujospūdį, astmą, ir plokšti pėdų.

Mokslas Behind The Virasana

Jūs galite rasti tai Stebėtina, kad dauguma jogai prarasti savo jausmą expansiveness kai jie praktikuojančių Virasana. Nors tai asanos atrodo neįtikėtinai paprasta, ji reikalauja savo šlaunų, kulkšnių, ir hip lenkiamieji būti lanksti. Ji taip pat reikalauja savo kelio turėti gilią raukšlę. Kadangi mes nenaudojamas sėdi ant grindų, yra didžiulė spaudimas kojų viršūnes. Jūs taip pat jaučiasi savo apatinę liemens kompresą ir šlaunų įtampą. Jūs rasite labai mažai žmonių sėdi linksmai į Virasana, nebent, žinoma, jie yra veteranai.

Bet, pakabinti ten! Į Virasana nauda yra nuostabi. Tai suteikia jūsų kojos gerą ruožas, ir padeda jums paprastais kasdienėje veikloje, pavyzdžiui, bėgimas, ėjimas, ir dviračiu. Jis suteikia stiprybės kojų arkos. Jūsų keturgalvis yra pailgos, ir jūsų kryžkaulio yra išplėsta. Tai gerai, nes kai tu sėdi ant kėdės visą dieną, kryžkaulio dažnai perpildyta. Tai asanos taip pat AIDS tinkamą virškinimą.

Kai jūs prisiimate Virasana, jo pozicija instills erdvės ir ramybės jausmą, todėl tai kelia idealiai tinka meditacijai. Taip pat sužino apie savo psichinės būklės be getting pernelyg pridėtas. Politikos pozicija primena tvirtą darbingi ir stabilią bendraminčių kariai.

Parengiamieji Poses

Baddha Koṇāsana
Bālāsana

Tolesni kelia

Padmasana
Bakasana

Dabar, kad žinote, kaip Virasana kelti, ką jūs laukiate? Tai gražus asanos, kuri padeda jums pasinerti giliai viduje, kad jūs suprantate savo savijautą ir tampa stipresnis ir labiau suvokia save ir pasaulį aplink jus.