Kāpēc ir Joga Nidra efektīvs veids, kā atpūsties

Home » Review » Fitness » Kāpēc ir Joga Nidra efektīvs veids, kā atpūsties

Kāpēc ir Joga Nidra efektīvs veids, kā atpūsties

Joga Nidra ir viens no dziļākajiem valstu relaksācijas jūsu ķermenis var būt, saglabājot pilnu apziņu. Jūs paliekat stāvoklī gaišs dreaming ir informētāki par savu sapņu vidi, bet ir maz vai nav izpratni par jūsu faktisko vidē.

Šis process saglabā un nostiprina savu enerģiju jogas praksi. Tas arī atslābina sistēmu un sagatavo to meditācijas un Pranayama. Tas ir svarīgi, jūs veicat laiku jogas Nidra amidst citām jūsu treniņu praksi.

Getting Ready For jogas Nidra

Kad esat šajā dziļi valsts atjaunošanu un relaksāciju, jūs tieši jūsu uzmanību uz dažādām ķermeņa daļās, un tas aktivizē nervus šajās jomās. Tas arī palīdz organismam uzņemt un integrēt priekšrocības Jogas asanas, ka jūs vienkārši praktizē. Tas ilgst jebkur starp 15 līdz 30 minūtēm.

Jūs parasti do Joga Nidra ievietot savu jogas treniņu, un tas ir labākais, lai segtu sevi vai saglabāt savu ķermeņa siltumu, bet to izdarīt. Ķermeņa temperatūra pazeminās šajā procesā, un jūs, iespējams, galu galā sajūta auksts. Tātad saglabāt segu rokai.

To var nodarboties pati pārāk, bet tas nav ieteicams to darīt pēc pusdienām, jo ​​jūs, iespējams, galu galā, ņemot nap.

Pārliecinieties, ka jūs praksē relaksējošu joga mierīgā vietā, kur ir, nav nekādu vai traucējumi.

Kā to darīt Joga Nidra

 1. Apgulties dzīvoklis uz muguras, un uzņemties Corpse rada vai savasana.
 2. Aizver savas acis. Vieta jūsu kājas tā, ka tie ir ērti intervālu. Pārliecinieties, ka jūsu kājas atpūsties pilnībā, un jūsu pirkstiem sejas sāniem. Jūsu rokas jānovieto gar savu ķermeni, bet nedaudz intervālu, atstājot savu plaukstas atvērtas un uz augšu.
 3. Pārliecinieties, ka jūs elpot lēni, tomēr dziļi. Tas piešķirtu pilnīgu relaksāciju. Kā jūs elpot, jūsu ķermenis tiks barošanās, un kā jūs izelpojiet, jūsu ķermenis nomierināsies. Koncentrējieties uz sevi un savu ķermeni, aizmirst visus savus citus uzdevumus. Ļaujiet aiziet un atteikties!
 4. Gadījumā, ja jūs jūtaties neērti vai atrast sāpes vai diskomfortu jūsu zemāks atpakaļ, tikai izmantot spilvens pacelt kājas. Tas sniegs jums lielāku komfortu.
 5. Kad jums ir pilnīgi apmierināti, sākt no apakšas. Drive jūsu uzmanību uz savu labo kāju. Relax jūsu kāju pilnībā un ļaujiet jūsu uzmanību grozās ap savu kāju uz dažām sekundēm. Tad pāriet uz labās ceļa, savu labo augšstilbu, un visa labo kāju. Vai to pašu ar kreiso kāju.
 6. Ļaujiet jūsu uzmanību jāpievērš visu savu ķermeni, savu dzimumorgānu, kuņģa, nabas, krūtīm, pleciem, rokām, kakla, sejas, un vainagu.
 7. Elpojiet dziļi un lēni, un ievērot visus sajūtas ķermenī. Relax pilnībā. Palieciet šajā stāvoklī relaksācijas uz dažām minūtēm.
 8. Kad jūsu ķermenis ir pilnīgi atvieglinātas, apzināties savu apkārtni. Tad lēnām pagrieziet pa labi ar savu aizvērtām acīm. Apgulties uz tiesībām uz pāris minūtēm.
 9. Kad esat apmierināti, sēdēt uz augšu lēni un uzmanīgi atveriet acis.

Kādēļ Joga Nidra

Joga Nidra ir daudzas priekšrocības. Bet tie ir tās galvenās priekšrocības.

 • Tā atdziest ķermeni pēc intensīvas jogas treniņa un atjauno normālu ķermeņa temperatūru.
 • Tas nodrošina aktivizēt nervu sistēmu un palīdz organismam absorbēt priekšrocības asanas.
 • Tā viļņi toksīnus no organisma.
 • Tas palīdz atpūsties un relaksēties grūtniecības laikā.

Joga Nidra Vs. pārdomas

Joga Nidra nav īsti tas pats, kā meditācijai. Kamēr jūs darīt Nidra, jūs apgulties un iet uz daļēji miega stāvoklī, stāvoklī starp būt nomodā un miegā.

Tomēr, ja jums ir meditēt, jūs sēdēt ar savu mugurkaula uzcelt un ir vairāk brīdinājumu un apzinās, nekā tad, kad jūs atrodaties jogu Relax Nidra.

Tas ir gandrīz kā sagatavoties meditācijai. Tā ir prakse nozīmē atsaukšanu, kas faktiski izgatavo jūs iedziļināties valsts meditācijas. Jūsu uzmanība tiek vērsta uz iekšu, un jūsu prāts un ķermenis ir nomierinājās, tik daudz tā, ka jums sasniegt garīgo stāvokli meditācijas.

Lielākajai daļai cilvēku šodien, tas ir ļoti grūti meditēt, vienkārši tāpēc, ka mēs esam tik aizņemti un nemierīgs, ka tas ir grūti sēdēt vēl un kluss ilgstoši. Kad apgūt jogas Nidra, tas automātiski palīdzēs jums uzņemties izaicinājumiem meditējot, un drīz jums būs iespēja meditēt ar vieglumu.

Vispārēji padomi, lai veiktu jogas Nidra

 • Tas ir tikai dabiski, ir izlases domas un apjucis ar tiem, kamēr jūs atrodaties Nidra. Vai nav ierobežot to. Tāpat, nejūtos vainīgs, ja jūs aizmigt prakses laikā.
 • Spēlēt kādu maigu mūziku – vai nu mīkstās dziedājumi vai instrumentālā mūzika – pirms sākat Joga Relax Nidra. Tas palīdzēs jums atpūsties. Bet tas nav jābūt, jo jūs galu galā atpūsties uz savu iekšējo ritmu.
 • Nepalaidiet garām solis pagrieziena pār savu labo un sēdētu pēc pāris minūtēm. Kad esat labajā pusē, tas palīdz jūsu elpu plūsmu caur kreiso nāsi, un tādēļ jūsu ķermenis atdziest.

Tagad, ka jūs zināt, kā to izdarīt jogas Nidra, ko jūs gaida? Joga Nidra ir tikpat atsvaidzinoša kā labu nap. Tā atsvaidzina un atjauno jums patīk nav kofeīna daudzums var. Palutini un baudīt!