Kas Bikram Yoga ohutu? Research ohutusest Bikram Jooga

Home » Review » Yoga Basic » Kas Bikram Yoga ohutu? Research ohutusest Bikram Jooga

Kas Bikram Yoga ohutu?  Research ohutusest Bikram Jooga
Kakskümmend kuus asendeid ja kaks hingamise harjutused. See valem taga Bikram meetod, mis Bikram Choudhury autoriõigustega 2002 (kuigi staatuse autoriõiguse on küsimus pärast 2012 arvustus). Õpetajad järgima standard skripti, kui juhendades 90-minutilise jada. Ja muidugi, sa seda kuuma ruumi. Kuidas kuum? Hästi, ametlikest required temperatuur on 105 kraadi F koos niiskusega 40 protsenti. Juba aastaid, nii insaiderid, kes vannub tervendamisvõimet käesoleva higine tavade ja autsaiderid, kes otsivad askance see on mõelnud selle mõju kasutamise tehtud soojuse ja niiskuse mõju organismi sisemist sisetemperatuur. Nüüd on teadlased hakanud uurima just selles küsimuses.

Uurimus

Kaks hiljutised uuringud on kasutatud sarnast metoodikat. Uuringusubjekte neelata väike termomeetreid nende sisetemperatuurid ja kandis -pulsomeetrid. Mõlemad uuringud olid väikesed, ainult umbes 20 osalejal ja nii kasutatakse inimesi, kes olid kogenud Bikram Yoga.

Tulemused esimese uuringu tuli välja 2013. aastal Lead Brian L. Tracy, professor Colorado State University, kes läbi kahe eelmise Uuringuid toime Bikram Jooga jõudu ja paindlikkust, see uus uuring keskendus kui palju kaloreid on põles ajal Bikram joogat. 19 osalejat harjutanud oma jooga individuaalselt lab kuulamise ajal salvestus õpetaja juhendamine. Nad jälgiti, et määrata nende metaboolsete, südame löögisagedus ja sisetemperatuur. Nende temperatuuride tõusis kogu klassi ning jõudsid keskmiselt 100,3 F, mis määrati ei oleks ohtlik. Meeste uuringu põlenud keskmiselt 460 kalorit seansi ajal naiste põles 333, mõnevõrra vähem kui touted Bikram harrastajatele.

Teises uuringus oli samasugune metoodika, kuigi jooga aga tehtud Bikram jooga stuudio sertifitseeritud õpetaja asemel lab. Kakskümmend teemad olid kaasatud selle uurimisprojekti, mis toetasid Ameerika nõukogu Sport ja läbi ülikooli Wisconsin Emily Quandt. Jällegi, temperatuur tõusis kogu klassi. Lõpus istungil keskmine kõrgeim sisetemperatuurid olid 103,2 F meeste ja 102 F naistele. Üks osaleja ei naastrehvid kuni 104,1 F ja seitse teemadel läks eespool 103 F.

järeldused

Kuigi nii uuringuid järeldusele, et keha temperatuur tõusis ajal klassi tasemele üle 100, see on natuke raske võrrelda tulemusi, sest kõik me peame esimesest uuring on keskmiselt. Võib juhtuda, et mõned inimesed ei sattuda ohtlikum temperatuurivahemik, nagu me näeme teises uuringus. Kuna mõlemad uuringud on väikesed, on raske teha põhjalikke järeldusi, kuid see ei tundu ohutu öelda, et tõus sisetemperatuur sõltub üksikute, pannes mõned inimesed ohus soojuse seotud haigusi. Samuti on oluline märkida, et kõik Uuringus osalejad kogenud Bikram jooga ja seetõttu mõnevõrra kohanenud kuuma ja niiskesse ruumi. Seega, uued õpilased peaksid olema eriti ettevaatlik ja võtta vaheaegu, kui vaja.

Bikram kipub olema üks suurus sobib kõigile lähenemine, mis võib olla ohtlik, kui jõustatakse nii jäigalt, et see ei luba erinevusi iga inimese füüsilise vastuseks keskkonda. Ameerika nõukogu Exercise, sponsorid Ülikooli Wisconsin uuring näitavad veenvalt, et õpilased on lubatud hüdratiseeruda vajadusel ajal Bikram Yoga. Konventsioonid ümber, kui juua vett Bikram Jooga erinevad, kuid kõik kuuma jooga õpilased peaksid teadma, et joogivee asendada vedelikud kaotatud higi on oluline keha võimet toimida terve tee.