Kas ir Anusara Joga un kādi ir tās priekšrocības?

Home » Review » Yoga Basic » Kas ir Anusara Joga un kādi ir tās priekšrocības?

Kas ir Anusara Joga un kādi ir tās priekšrocības?

Joga ir praktizē mūsu valstī kopš vecumu. Izcelsmes Indijā, joga būtībā nozīmē “garīga disciplīna”. Katrs jogas veids ir savs noteikts priekšrocības, un ir dažādi veidi, kā praktizē tos. Cilvēki praktizēt dažādus jogas atbilstoši savām vajadzībām un prasībām. Praktizē jogu regulāri, tur jums fit un naudas sodu visā savā dzīvē. Tas palīdz jums sasniegt garīgo stabilitāti un fizisko spēku.

Vai vēlaties uzzināt, jogas un pieredzes mūžīgo mieru? Lūk, kā to izdarīt ar Anusara joga.

Anusara stils joga tika uzsākta amerikāņu dzimušais jogas skolotāja, Jānis draugs 1997. gadā Starp citu veidu jogas, Anusara joga ir ideāls maisījums jogas asanas , elpošanas vingrinājumus un filozofiju. Šī forma joga ir vislabāk aprakstīta kā mūsdienu formu joga. Ir aptuveni 260 asanas, kas ir daļa no Anusara joga. Tas ne vienmēr ir iespējams, lai mēs praksē visas šīs asanas. Tādēļ šīs asanas ir sadalīta pamata siltās ups, izlocīšanos uz aizmuguri, stāvus pozās, inversija, uz priekšu līkumu uc

Ja jūs vēlaties uzzināt Anusara joga, izpildiet tālāk minētās vienkāršu un viegli asanas un sāktu:

1. Ardha Chandrasana:

Stāvēt taisnā stāvoklī. Izplatiet kājas plati. Tagad pagrieziet savu labo kāju ārā 90 grādu stāvoklī. Mēģiniet pieskarties rokas (palmas), lai zemes taisnā līnijā ar savām kājām. Tagad paceliet kreiso kāju, un mēģināt stiept to gaisā, cik vien iespējams. Nelietojiet sniedzas pāri jūsu spējas. Tagad paceliet savu labo roku un stiept to gaisā. Paliek stabila 30 sekundes un atlaidiet.

2. Bhujangasana:

Kā to darīt Bhujangasana un kādas ir tās priekšrocības

Lai to izdarītu, jums ir pozicionēt sevi par izliektu pozā, kas atgādina čūsku. Apgulieties uz zemes tādā veidā, ka jūsu piere pieskaras zemei. Tagad izvietot savu plaukstām zem pleciem tādā veidā, ka viņi saņem pievilkts tuvu ķermenim. Izstiept kājas tā, ka augšējā jūsu kājām spiež uz leju, uz paklāja. Tagad ieelpojiet un lēnām nospiediet rokas izstiept savas rokas, pārvietojot krūtīs augšu. Šī poza izskatās kā čūska, un līdz ar to, tā tiek saukta COBRA rada vai čūska radīt.

3. Ardha Mukha Shvanasana:

Kā to darīt Adho Mukha Svanasana un kādas ir tās priekšrocības

Tas ir 8 th  solis no Suryanamaskara. Šeit Jums ir, lai izplatītu jūsu rokas un kājas nedaudz plati. Tagad saliekt un novietojiet rokas uz zemes tādā veidā, ka jūsu plaukstas un pēdas pieskarties grīdai. Mēģiniet stiept savu ķermeni, cik vien iespējams. Pozīcija šeit ir, piemēram, ka suns. Paceliet savu zemāks atpakaļ, un stiept to ar “V” pozīcijā.

4. Vakrasana:

Apsēdieties uz grīdas, kājas taisnas. Reizes savu labo kāju un novietojiet savu labo kāju labajā pusē kreisā ceļgala. Jūsu rokās ir jābūt no abām pusēm ar jūsu plaukstām saskaras ar zemi. Tagad vērpjot savu ķermeņa augšdaļas atpakaļ, skatoties pār labo plecu, kamēr jūsu kreisā roka paliek likts labajā pusē jūsu labo kāju. Palieciet 15 sekundes un atgriežas sākotnējā stāvoklī.

Izmēģiniet darot citā virzienā too.

5. Virabhadrasana:

Kā to darīt Virabhadrasana 1 un kādas ir tās priekšrocības

Šī poza ir pazīstams arī kā karavīrs radīt. Stāvēt taisni un tad pāriet kājas intervālu, apmēram 4 collas viena no otras. Paceliet rokas gaisā un stiept tos. Tagad pārvērst savu labo kāju līdz 90 grādiem uz labo pusi, un tādējādi pārvērst savu kreiso kāju tajā pašā virzienā un stiept to. Turiet taisnu muguru. Paskaties uz augšu uz jūsu rokas saskaras debesis.

6. Uttitha Hasta Padangustana:

Stāvēt taisni Tadasana stāvoklī. Tagad mēģiniet pacelt savu kreiso kāju uz augšu virzienā. Mēģiniet pieskarties potīti savu kreiso kāju ar savu kreiso roku. Izmēģiniet to citā veidā too. Nelietojiet sniedzas pāri jūsu spējas. Šī asana dod labu masāžu jūsu mugurkaula, muguras, gūžas, kājas un rokas.

7. Garudasana:

Kā to darīt Garudasana un kādas ir tās priekšrocības

Stāvēt taisni Tadasana stāvoklī. Saliekt jūsu ceļgaliem nedaudz. Tagad mēģiniet pacelt savu kreiso kāju, un wrap tā ap jūsu labās kājas. Vai pats ar savām rokām. Tagad, mēģiniet līdzsvarojot šajā pozīcijā. Paliek stabila 10-15 sekundes un atlaidiet.

8. Vasisthasana:

Stāvēt Ardha Mukha Shvanasana stāvoklī. Tagad mēģiniet pacelt savu labo kāju gaisā. Mēģiniet pieskarties savu labo kāju, ar savu labo roku. Kreisās puses un kreisās kājas jāpaliek vēl. Atlieciet galvu augšupejošā virzienā, saskaras debesis.

Tie ir daži vienkārši Anusara joga rada varat izmēģināt praktizē mājās. Joga noteikti palīdz jums dzīvo spriedzes brīva, relaksējošu un veselīgu dzīvi!