Kas ir īstais laiks, lai nodarbotos ar jogu?

Home » Review » Health » Kas ir īstais laiks, lai nodarbotos ar jogu?

Kas ir īstais laiks, lai nodarbotos ar jogu?

Mēs runājam tik daudz par jogu, bet bieži neapspriežam labākais laiks, lai praksē to. Es neesmu pārliecināts, vai jūs zināt, bet ir vesela zinātne, kas runā par to, kad un kur nodarboties ar jogu.

Intriģējošs, vai ne? Un tas viss, kamēr mēs esam praktizē jogu nezinot nevienu no šo.

Arī tu esi kādreiz prātoju, kāpēc jogas programmas parasti redzamas rīta spraugās TV? Ir pārliecināts, ka ir jābūt iemesls par to, kā ir. Noskaidrosim to zemāk.

Kad nodarboties ar jogu?

Diena ir sadalīta četrās daļās jogas zinātni. Tie ir Brahma Muhurta, Sunrise, pusdienlaikā, un saulrieta.

Ja jūs vēlaties nodarboties ar jogu, kā līdzekli, lai paaugstinātu savu garīgo būtni, Brahma Muhurta ir ideāls laiks, lai praksē. Bet, ja jums ir tikai meklē fizisko labsajūtu, saullēkta laiku vai saulrieta laiku darīs.

Pusdiena nav ieteicama, jo tā ir maltīte laiks, un jūsu ķermeņa vajadzībām spraugu vismaz 4 līdz 6 stundas pēc ēšanas, lai nodarbotos ar jogu, lai ēdiens tiek sagremots līdz tam un izdod enerģiju. Tāpat jūs sviedri daudz pusdienlaikam dēļ karstuma, un tas dehidratizē savu ķermeni.

Tātad, ideāli, Brahma Muhurta būtu labākais laiks, lai nodarbotos ar jogu, bet tas ir labāk izvēlēties laiku, kas ir ērti, lai jūs nevis stingrs. Kas ir vēl svarīgāk ir sagādāt labākais no katras jogas sesijas un izmēģināt dažādas metodes, lai uzlabotu savu pieredzi.

Asanas var nodarboties vai nu no rīta, vai vakarā tukšā dūšā, bet pārliecinieties, ka jums nav prakse izaicinošus asanas, kas būs vads, tieši pirms gulētiešanas. Tomēr, no rīta, jūs varat praksē tos visus unstiffen un aktivizēt savu ķermeni.

Pranayama arī, piemēram, asanas, var nodarboties no rīta vai vakarā, bet pārliecinieties, ka tas nav divu līdz četru stundu laikā pēc ēšanas. Tas ir ideāls veids, lai saglabātu spriedzi un nogurumu pie līcī.

Tā, jūs varat nodarboties ar meditāciju jebkurā diennakts laikā, ja vien jūs neesat miegains, iereibušas vai hiper. Nomodā un atviegloti valsts prāta ir lieliska iespēja meditēt. Arī jāgaida divas stundas pēc tam, kad maltīti pārdomāt, lai izvairītos no sajūta blāvi un miegains.

Joga Nidra var nodarboties jebkurā laikā no dienas, pat uzreiz pēc ēšanas, ja vien jums nav aizmigt, kamēr jūs esat pie tā.

Tagad, ka mēs zinām, kad un ja nav nodarboties ar jogu, pieņemsim uzzināt labākais laiks, lai praksē to.

Kas ir labākais laiks, lai nodarbotos ar jogu?

Dawn ir labākais laiks, lai praksē joga. Brahma Muhurta, kas ir 03:40, nav praktisks risinājums daudz mums. Tādējādi, saskaņā ar ekspertu, saullēkts laiks ir ideāls un praktisks.

Līdzīgi tam, kā jūs sākt savu dienu ar kafiju vai tēju, darīt to ar jogu. Svaigais gaiss no rīta ir ideāls, un palīdz sagatavoties izaicinājumiem dienu uz priekšu. Un kas ir vēl labāk ir enerģija palielināt jums no jogas sesiju, kas nav kafija vai tēja var pārspēt.

Kamēr pozas aktivizēt jums un jums elastīgi, lai dienā, jogas elpošanas stimulē, attīra, un enerģiju savu prātu. Tas arī uztur jūs svaigu un atdzimšanu. Joga prakse rīta saglabās jums līdzsvarotu un nevis ļaut jautājumiem, piemēram, satiksmes sastrēgumi, aizņemts darba grafikiem vai mājsaimniecības darbus apnikt jums.

Kad tu pamosties, iztukšot savu zarnu traktu, sakopt, un nokļūt praksē nekavējoties. Tādā veidā, jums ir mazāk ticams, lai izlaistu šo praksi vai pārāk noguris, lai to izdarītu.

Vakaros, šie simptomi ir vairāk iespējams, jo pēc garas dienas darbā, tu labprātāk chill un skatīties TV, nevis praktizē jogu. Tātad, paveikt un dusted ar to no rītiem.

Rītos ir, kad jūsu muskuļi un locītavas ir Stingrākā. Joga plešas un palielina elastību tām, tādējādi palīdzot jums jūsu pirkstiem visu dienu bez jebkādām grūtībām.

Praktizē jogas agri no rīta ir lielisks veids, kā atsvaidzināt savu prātu un garu, un saņemt gatava uzņemties izaicinājumiem dienas. Tas galu galā pamodināt jūs un padarīt jūs apskāviens dinamiku dienu.

Arī sviedri produkcija ir zems no rītiem, saglabājot atūdeņošanos ķermeņa daudz zemāks. Jūsu drēbes arī nesaņems taukains un gļotains.

Ar tik daudz priekšrocības, kas tai pievienoti, nav brīnums daudz tradīciju uzskata, ka no rīta laiku kā svēto.

Tagad, pieņemsim uzzināt, aspektus, kas darbojas vislabāk par veselīgas un holistisku jogas pieredzi.

Veidu jogas prakses labākos rezultātus

1. Laiks

Kā mēs apspriedām, rītos ir labākais. Sunrise laiks ir īpaši ieteicama. Pretējā gadījumā, jebkurā laikā no 05:00-7:00 no rīta darītu. Tas ir tad, kad jums liekas, aktīvs, un gaiss ir svaigs. Treniņš būs izrādīties patīkamāku.

2. prakses vieta

Izvēlieties vietu, kas ir tīra un mierīga. Tas varētu būt jūsu mājās vai ārā, piemēram, parkā vai pat jogas vietā. Pārliecinieties, ka jūs esat apmierināti ar telpā un var pilnībā koncentrēties uz savu praksi.

Izvairieties praktizē jogu tiešos saules staros, auksts vējš, vai vietā ar daudziem insektiem.

3. Joga piederumi

Aksesuāri padarīs jūsu praksē gludu un ērtāku. Iegūt sev jauku jogas mat. Mat, kas ļauj praktizēt pozas, kā arī meditācijai ērti.

Daži citas iekārtas, piemēram, bloki, jostas, spilveni un segas palīdzēs jums atvieglot vērā pozās labāk. Tie noderēs iesācējiem, vecāka gadagājuma cilvēkiem un cilvēkiem ar fiziskiem traucējumiem.

4. Apģērbs

Pārliecinieties, ka jūs valkā vidēja fit un ērts apģērbs, kas neierobežo jūsu kustību un palīdzēt un griežoties viegli.

Noņemiet visus piederumus no ķermeņa, piemēram, brilles, pulksteņi, un smago rotaslietas un saglabāt tos malā.

5. secība rīkojums

Sākt ar asanas. Sekot to ar Pranayama un tad meditācijai. Pasūtījums ir sagatavot savu ķermeni zinātniski meditēt labi. Asanas padarīt jūs fiziski vesels, un Pranajama sagatavo savu prātu meditācijai. Izpratnes ar katru soli palielinās, lai palīdzētu jums meditēt labāk.

Brīdinājumi

Atkarībā no vecuma un spējām praktiķa, individuālā jogas prakse jāprojektē. Pēc standarta jogas formāts nav ieteicams bez konsultēšanās.

Nelietojiet praktizēt jogu reibumā alkohola, narkotiku vai jebkuru citu apreibinošo materiāliem.

Tie, ar fiziskiem vai garīgiem jautājumiem vai slimībām vispirms konsultēties ar savu ārstu un strādāt ar jogas instruktors, lai izvairītos no sarežģījumiem.

Tālāk ir jāatbild uz dažiem bieži vaicājumus jogu.

Ekspertu atbildes par lasītāju jautājumiem

Cik ilgi es varu nodarboties ar jogu?

Ideālā stundu vai pusotru stundu ir labi. Pretējā gadījumā, pavadīt vismaz 20 minūtes praksē.

Cik bieži es varu nodarboties ar jogu?

Prakse joga katru dienu, ja iespējams, vai vismaz trīs reizes nedēļā.

Spēja praktizēt jogu katru dienu, bez piepūles, ir labākais, ko jūs varat darīt pats. Bet kā? Daži vienkārši padomi un paņēmieni palīdzēs, un tos, kas minēti iepriekš noderēs. Veikt izmaiņas savā praksē atbilstoši un iegūt vislabāko no tā. Dari tā!