Kas yra tinkamas laikas praktikuoti jogą?

Home » Review » Health » Kas yra tinkamas laikas praktikuoti jogą?

Kas yra tinkamas laikas praktikuoti jogą?

Mes kalbame tiek apie jogą, bet dažnai neturi aptarti geriausią laiką jį praktikoje. Aš nesu įsitikinęs, jei žinote, bet yra visa mokslas, kalba apie tai, kada ir kur praktikuoti jogą.

Intriguojantis, ar ne? Ir visa tai, o mes jau praktikuojančių jogą nežinant, bet apie tai.

Be to, ar jūs kada nors susimąstėte, kodėl jogos programos paprastai matomas ryte angas televizoriaus? Yra įsitikinęs, turi būti priežastis, dėl jos ir yra. Leiskite rasti žemiau.

Kada praktikuoti jogą?

Diena padalyta į keturias dalis į jogos mokslą. Jie yra Brahma Muhurta, Saulėtekis, vidurdienis, ir saulėlydis.

Jei norite praktikuoti jogą kaip priemonė pakelti savo dvasinę savijautą, Brahma Muhurta yra puikus laikas praktikuoti. Tačiau, jei jūs tik žiūri fizinę gerovę, saulėtekis laikas arba saulėlydžio laikas darys.

Vidurdienis nerekomenduojama, nes tai yra valgio laiko ir jūsų kūnas turi būti ne mažiau kaip 4 iki 6 valandų spragą po valgio praktikuoti jogą, kad maisto gauna suardomas tada ir expends energiją. Be to, jūs prakaituojama į pietus, nes šilumos, o tai dehidratuoja kūną.

Taigi, idealiu atveju, Brahma Muhurta būtų geriausias laikas užsiimti joga, bet tai yra geriau pasirinkti patogiu laiku už jus o ne griežta. Kas yra dar svarbiau yra įsigyti geriausias iš kiekvienos jogos sesijos ir išbandyti įvairius metodus, siekiant pagerinti jūsų patirtį.

Asanos gali būti praktikuojamas arba ryte arba vakare ant tuščio skrandžio, tačiau įsitikinkite, kad jums nereikia praktiškai sudėtingas asanas, kad bus Viela jus tik prieš miegą. Tačiau ryte, galite praktikuoti juos visus unstiffen ir pagyvinti savo kūną.

Pranajama taip pat, kaip asanas, gali būti praktikuojamas ryte arba vakare, bet įsitikinkite, kad jis yra ne per dviejų iki keturių valandų po valgio. Tai idealus būdas išlaikyti įtampą ir nuovargį baimėje.

Kadangi, galite praktikuoti meditaciją bet kuriuo paros metu, kaip ilgai, kaip jūs nesate mieguistas, apsvaigęs, ar hiper. Miega ir atsipalaidavęs būsena yra puiki galimybė medituoti. Be to, laukti dvi valandas po to, kai valgio medituoti išvengti jausmas nuobodu ir mieguistas.

Joga Nidra gali būti praktikuojamas bet kuriuo paros metu, net iš karto po valgio, kadangi tol, kol jums nereikia užmigti, o jūs į jį.

Dabar, kad mes žinome, kada ir kada ne praktikuoti jogą, tegul sužinoti geriausias laikas jį praktikoje.

Kas yra geriausias laikas praktikuoti jogą?

Aušros yra geriausias laikas praktikuoti jogą. Brahma Muhurta, kuris yra 03:40, tai nėra praktiška galimybė mus daug. Todėl, anot ekspertų, saulėtekis laikas yra idealus ir praktiškas.

Panašiai kaip jums pradėti savo dieną su kavos ar arbatos, tai padaryti su joga. Tyras oras ryte yra idealus ir padeda jums pasirengti dienai iššūkius. Ir kas dar geriau yra energijos padidinti gausite iš jogos sesijos, kuri pabūti ne kavos ar arbatos.

Nors pozos aktyvuoti jus ir jums lanksti dieną, jogos kvėpavimo stimuliuoja, valo ir suteikia energijos savo mintis. Ji taip pat saugo jus švieži ir atjaunėjusi. Joga praktika ryte jus subalansuota, o ne leiskite klausimai kaip spūstyse, užimtas darbo grafikus, ar namų ruošos darbus nerimauti jums.

Kai jums pabusti, ištuštinti savo vidų, išvalyti ir gauti nedelsiant praktikoje. Tokiu būdu, jūs mažiau tikėtina, kad praleisti praktiką arba gauti pernelyg pavargę, kad tai padaryti.

Vakarais šie simptomai yra labiau tikėtina, nes po ilgos dienos darbe, jums mieliau chill ir žiūrėti televizorių, o ne praktikuojančių jogą. Taigi, gauti padaryti ir dulkes su juo rytais.

Ryte yra, kai jūsų raumenys ir sąnariai yra kiečiausias. Jogos ruožų ir prideda lankstumo jų, taip padedant jums bus jūsų pirštai per dieną be jokių sunkumų.

Praktikuojančių jogą anksti ryte yra puikus būdas atnaujinti savo protą ir dvasią, ir pasiruoškite imtis dėl dienos iššūkius. Tai galiausiai pažadinti jus ir jums priprasti dienos gyvumo.

Be to, prakaito gamyba yra mažos rytais, išlaikant dehidratacijos organizmui daug mažesnis. Jūsų drabužiai pernelyg negausite neplautas ir pasibjaurėtinas.

Su tiek daug privalumų prie jos, nenuostabu, tradicijų daug apsvarstyti ryto laiką kaip šventa.

Dabar galime išmokti aspektus, kurie geriausiai tinka sveikos ir holistinio jogos patirtį.

Būdas jogos praktika geriausius rezultatus

1. Laikas

Kaip aptarėme, ryte yra geriausia. Saulėtekio laikas yra specialiai rekomenduojama. Priešingu atveju, bet kuriuo metu tarp 05:00-07:00 ryte daryti. Tai yra, kai jūs manote, aktyvus, ir oras yra šviežias. Treniruotės bus pasirodyti esąs malonus.

2. Vieta praktikos

Pasirinkite vietą, kuri yra švari ir rami. Tai gali būti jūsų namuose ar lauke, kaip ir parke ar net jogos vietoje. Įsitikinkite, kad esate patenkintas erdvėje ir gali visiškai sutelkti dėmesį į savo praktiką.

Venkite praktikuojančių jogą tiesioginių saulės spindulių, šalčio, vėjo, ar vietoje su daug vabzdžių.

3. Joga priedai

Priedai padarys jūsų praktika sklandžiai ir patogesnė. Gauk sau gražią jogos kilimėlį. Motina, kuri leidžia jums praktikuoti pozas, taip pat medituoti patogiai.

Keletas kitų įrenginių, tokių kaip briketų, diržai, pagalvės, ir antklodės padės jums lengviau į pozomis geriau. Tai praverčia pradedantiesiems, pagyvenusių žmonių, o tie, su fizinių problemų.

4. apranga

Įsitikinkite, kad jums dėvėti vidutinio tinka ir patogius drabužius, kad neturi apriboti savo judėjimą ir padėti jums pasukti ir paversti lengvai.

Pašalinkite visus priedus iš savo kūno, kaip akiniai, laikrodžiai, ir sunkiųjų papuošalai ir laikyti juos į šalį.

5. eilės tvarka

Pradėkite asanas. Sekite jį su pranajama ir tada medituoti. Nutartis yra paruošti savo kūną moksliškai gerai medituoti. Asanos jums fiziškai, ir pranajama rengia savo protą meditacijai. Suvokimas, su kiekviena didėja žingsnio, padėti jums medituoti geriau.

Įspėjimai

Priklausomai nuo amžiaus ir gebėjimo gydytojo, individualus joga praktika turi būti sukurtas. Po standartinį jogos forma nerekomenduojama be konsultacijos.

Negalima praktikuoti jogą apsvaigus nuo alkoholio, narkotikų arba bet kitų svaigiųjų medžiagų poveikio.

Tie, fizinių ar psichinių problemų ar ligų, pirmiausia turi kreiptis į savo gydytoją ir dirbti su jogos instruktorius, kad būtų išvengta komplikacijų.

Leiskite dabar atsakyti į kai kuriuos bendruosius klausimus apie joga.

Ekspertų atsakymai skaitytojams klausimus

Kaip ilgai man praktikuoti jogą?

Idealiu atveju, valandą ar pusantros valandos yra gera. Priešingu atveju, praleisti bent 20 minučių praktikoje.

Kaip dažnai man praktikuoti jogą?

Praktika joga kasdien, jei įmanoma, arba bent tris kartus per savaitę.

Gebėti praktikuoti jogą kasdien be pastangų, yra geriausia, ką galite padaryti patys. Bet kaip? Keletas paprastų patarimų ir metodų padės ir tiems, minėta praverčia. Keisti savo praktiką atitinkamai ir gauti maksimalią naudą iš jo. Pirmyn!