Kasu Savasana Jooga ja kuidas seda teha See

Home » Review » Fitness » Kasu Savasana Jooga ja kuidas seda teha See

Kasu Savasana Jooga ja kuidas seda teha See

Savasana või Corpse Pose, on viimane poosi jooga voolu. See on mõeldud taastada keha ja vaimu pärast füüsiliselt raske praktikas. Et alustada, panna matt või rätik kõvale pinnale. Lie selili. Hoidke oma jalad ja käed lõdvestunud, lastes oma peopesad ülespoole. Pärast joonistus teadlikkust iga kehaosa, kontrollida oma hingamist viiakse aeglase ja ühtlase kiirusega. Hoidke vähemalt viis minutit.

Kui te kipuvad vahele savasana lõpus treeningu voolu, mõtlesin, et see poos on peaaegu jahtumine, siin on uudis teile. Eeliseid savasana võib ulatuvad kaugele väljapoole oma jooga praktika.

Savasana või laip kujutada, on ühine lõplik poosi jooga praktika. See on rahulik ja ei nõua füüsilist pingutust. Selle asemel, see on kõik umbes taastamine. Keha, meele ja vaimu saab kõik taastada sel riik.

Autsaider, see võib tunduda uinaku ajal. Aga see on kaugel sellest! Pikali sel laip jooga kujutada anname teile tagastada praeguses hetkes.

Kasu Savasana Jooga

Üldiselt jooga on tõeline maiuspala oma keha. Kõik teie mälu tasakaalu parandada. Regulaarne tava ka vabastada pingeid lihastes. Aga kui tegemist on savasana, kasu on veelgi täpsem. Doing kolme kuu laip poosi võib leevendada peavalu, unetus ja ärevus.

Uurimus üliõpilaste näitas, et jooga koolitusprogrammi – programm hõlmab savasana – positiivne mõju füsioloogilistele muutujad nagu kopsumaht, vitaalkapatsiteet, vererõhku ja pulsisagedust.

Vastavalt artikli kohta  International Journal of Exclusive Management Research , savasana on järgmised eelised:

  • Aitab vähendada vererõhku, unetus, ärevus, rõhu ja lihaspinge
  • Tõstab energiataset, mälu, fookus, kontsentratsioon ja enesekindlust
  • Aitab stimuleerida vereringet ja kasutab siseorganid ja lõdvestab keha
  • Vähendab peavalu, väsimus, pinge ja kerge depressioon
  • Aitab rahustada meelt, värskendab ja noorendab keha ja vaimu
  • See on kasulik inimestele, kes põevad närvinärkus – üldine kulunud tunne, närvilisus, diabeet, astma, ja seedehäired, kõhukinnisus, lendva, koos sügavama ja kindlam magada.
  • Savasana annab sügav, meditatiivse seisundi puhkamiseks mis aitab remont rakkude ja kudede ja suurepärane leevendavat stressi.

Meditatiivset laadi savasana on peamine kasu. Kuna see on tehtud lõpus istungil, see aitab meeles omaks kõik sa just tegid. Samuti rahustab närvisüsteemi ja saate mõelda oma praktikas. Teie lihased jagunevad riigi puhata, nii et see on armas viis jahtuda pärast venitades selle välja.

1. Vali õige Surface

Savasana tuleks teha kõvale pinnale. Lehtpuu, plaatide ja betooni põrandad on kõik ideaalne võimalusi. Kuid matt või rätik tuleks kasutada ka. See teeb pinna mugavam pikali.

2. Tee Space

Kuna sa pead täielikult pikali, puhastades ruumi ümber on võti. Eemaldage väljaulatuvate objektide nagu vee pudelid ja tossud. Isegi Joogaklotsid tuleks tühistada.

Kui olete klassi, veenduge te ei ole liiga lähedal kellelegi. Paigutage oma matt, kui vaja. Pea meeles, et see on oluline järgida isikliku ruumi oma mehe klassikaaslastega.

3. Lie Down

Lie selili, hoolitsedes oma õlgadele on puudutamata korrusel. Saate muuta poosi ja panna toetada all oma põlvi. Muidu selg peaks olema põrandal üldse korda.

Lase oma kogu keha valamu maasse. Pöörake tähelepanu kogu oma keha, lastes minna pinge, kui vaja. Sa peaksid ka lõõgastuda oma nägu ja silmi.

4. lõdvestada jalgade ja käte

Jalad ja jalad peaks “drop” avatud. Tunnustada ja vabastab vajadusest hoida neid täiesti sirge. Mis teie käsi? Tee neid oma pool, umbes 6 tolli oma keha. Paigutage oma peopesad ülespoole, lastes sõrmed Curl loomulikult. Sa ei tohiks panna mis tahes energiat oma lihaseid.

5. Kontrollige oma teadlikkust

Savasana on kõike tunnistades hetkeseisust keha. Pärast pikali, kajastama jada sa just tegid. Märka, kuidas oma keha füüsiliselt tunneb. Suuna oma tähelepanu oma õigust varbad, siis parema jala ja põlve. Korda sama vasaku jala ja seejärel aeglaselt oma reied, tuharad ja kõht. Jätka, kuni jõuate oma peaga.

6. Hingake aeglaselt

Võtke sügav, aeglane “kõht” hingetõmmet. See tähendab, et sa peaksid hingata oma diafragma, mis muudab madalam kõht liikuda üles ja alla. See rahustab keha ja aitab teil lõõgastuda.

See tegu kontrollitud hingamine suureneb ka kopsu maht ja parandab vereringet. 4 Korrake, kuni te langeda õnnis lõõgastumiseks, kuid veenduge, et te ei magama.

7. Hoidke

Jääge selles asendis 5 kuni 10 minutit või nii kaua, kui teie õpetaja ütleb teile. Võite isegi hoidke savasana 20 minutit, kui aeg võimaldab. Üldiselt on 5-minutilise savasana on soovitatav iga 30 minuti jooga.

Õppimine, kuidas teha täiuslik savasana nõuab aega ja harjutamist. Meditatsioon ju ei tule lihtne. Kui te üritate seda kodus, ärge unustage, et eemaldada kõik distractions.