Kasutage neid Jooga Poosid keskenduda oma Abs

Home » Review » Fitness » Kasutage neid Jooga Poosid keskenduda oma Abs

Kasutage neid Jooga Poosid keskenduda oma Abs
Jooga on suurepärane võimalus tugevdada oma sügavat tuum ja kõhulihaseid. Jooga Asana on kogu keha tava, mis ehitab integreeritud tuum. Kõik jooga tasakaalustav poose, kas seistes, inversioon või arm saldod, nõuab stabiilset midsection. Paljud poosid võivad muutuda dünaamilisemaks, kui te eriti soovite töötada oma abs. Teisisõnu, crunches ees!

Algajad “Poosid

Kass – Cow Stretch
Kuigi kass lehma tavaliselt mõelnud kui tagasi venitada, abs on oluline osa mängida nii tugisüsteemi selg. Hoidke oma naba tõmmatud nagu te liikuda, isegi kui kõht langeb lehm positsiooni.

Neljakäpakil Balance
tõstev erinevatesse jäsemetesse, nagu teete seda tasakaalu, on imeline core integratsiooni. Kui soovite suuremat väljakutset, proovige joonistus oma tõstatatud põlve ja küünarnuki all kokku oma kõhtu ja siis uuesti, laiendades neid. Mine läbi selle liikumise viis korda mõlemal küljel.

Vaagnapõhja Kallutusseadmed
Liikumise vaagna tent on sisuliselt sama nagu kass – lehma (ülalkirjeldatud). Hoia naba joonistus poole selg nagu te liikuda nende kaudu.

Plank Pose
Plank on kõige elementaarsem arm tasakaalu. See on hea koht ehitada tugevust rohkem arenenud asendeid. Proovige hoida plank kümme kiirustamata hingetõmmet.

kesktaseme

Boat Pose – Navasana
Lihtsalt hoides paadi poos on päris hea kõhu treening omal, kuid sa ei võta seda veelgi sisaldavad madalseisu. Selleks, alandada oma keha ja jalad poole põrandale üheaegselt. Hover paar tolli üle põranda ja seejärel istuda üles võetud poosi. Korda viis korda.

Crow Pose – Bakasana
tasakaalustamine keha oma käte võtab palju core tugevus, nii te töötate lihtsalt sattumist seda poosi. Kui sul on probleeme, pigista sa põlved tugevalt ja hoida oma pilku põrandal ees, mitte jalad.

Half Moon Pose – Ardha Chandrasana
Half Moon on tasakaalustav kujutavad mille harud tulistades välja kõikides suundades, nii olete tuginedes oma põhilisi hoida teid püsti. Veenduge, et hoida tuuma tegeleb juhtides oma naba sisse.

Päällään – Salamba Sirsasana
päällään pakub palju võimalusi parandada tugevust. Kui see teile sobib poosi keset tuba (suur saavutus omal), võite alustada tööd tõstes mõlemad jalad üles üheaegselt. Võite isegi oma ümberpööratud moment, alandades oma jalad peaaegu põrandale ja siis tõstes neid tagasi kuni vertikaalne.

Scale Pose – Tolasana
Kui sa ei tea, kuidas saada jõudu tõstke mõlemad jalad maha põrandale, vastus on oma tuum. Et saada aimu, mida see tunne, proovige teed poosi ploki iga käsi.

Side Plank Pose – Vasisthasana
See on üks relvastatud versioon plank. Kui soovite suuremat väljakutset, tõstke oma top jala ja hoidke seda umbes viis tolli põhjast kõrgemal jala.

kaugelearenenud

Firefly Pose – Tittibhasana
Jah, paindlikkus ja käe tugevust on oluline see poosi, kuid te ei kavatse saada lift-off ilma mõned võimu oma tuum.

Küünarvarre Stand – Pincha Mayurasana
Inversions on kõike tuum. See on eksponentsiaalselt tõsi kui sa eemaldada suur, stabiilne pea kohalt. Mõnikord nimetatakse peata päällään, küünarvarre seista on hea võimalus töötada inversions kui teil on kaela probleeme.

Kätelseis – Adho Mukha Vrksasana
kätelseis seinast eemale on üks jooga kõige keerulisem füüsilise asendeid.

Side Crow Pose – Parsva Bakasana
On kaks võimalust seda teha pool vares: tasakaalustamine mõlemad või üks käsi. Ütlematagi selge, et üks käsi on raskem. Kuna väänata on kaasatud, seda poosi nõuab ka tugevat kõhulihased.

Warrior III – Virabhadrasana III
Lihtne alaline tasakaal, eks? Vale. Väljakutseks on säilitada torso ja tõstis jala risti põrandal hoides oma kaks puusad täiesti sile. Kõik seistes üks jalg.