Kasutage Sama Vritti Pranayama vähendada stressi

Home » Review » Meditation » Kasutage Sama Vritti Pranayama vähendada stressi

 Kasutage Sama Vritti Pranayama vähendada stressi
Vastavalt California College of Ayurveda, “Pranayama, jooga kunst hingamine, pärineb sanskriti root sõna prana ja ayama. Prana tähendab” elu jõud “ja ayama tähendab” laienemine, ilming, või pikenemist. “Tava Pranayama, seega on tava laiendamise oma prana nii, et see ühtlustab universaalse prana. “

Seal on palju vorme Pranayama, sealhulgas ühe ninasõõrme hingamine, lõvi hingeõhk, ja hingus tulekahju. Mõned neist tehnikat on üsna arenenud. Sama vritti on aga lihtne tava, et igaüks saab õppida. See keskendub idee “võrdne” hingetõmmet, mis tähendab, et sissehingamisel kestab sama palju aega kui väljahingamisel.

Miks Sama Vritti Kas Rahustav

Jooga on uuritud meditsiinilisest seisukohast aastaid. Uuringud leiavad, et hinge seotud jooga tavasid saab rahulikult oma autonoomse närvisüsteemi loomulikult vähendada stressi hormoonid kehas. Samuti aitab keskenduda oma meelt ja saab kasutada meditatsiooni praktikat.

Mõned uuringud näitavad, et jooga hingamise harjutused mõjutavad hüpotaalamuse-hüpofüüsi-neerupealise telje (HPA telje või HTPA telg). HPA-ühendus on termin, mis kirjeldab komplekti interaktsioone, mis esinevad kolme erinevust endokriinnäärmed: hüpotaalamuse neerupealise ja ajuripatsis. Koos näärmete moodustavad HPA juurdepääsu reguleerimiseks seedimist, immuunsüsteemi, seksuaalsus, emotsioone ja meeleolu.

Vastavalt avaldatud ülevaade meditsiini kirjandust:

“Vähendades tajutav stress ja ärevus, jooga tundub, et moduleerida stress reageerimise süsteeme. See omakorda vähendab füsioloogilise erutuse nt vähendades südame löögisagedust, vererõhku alandav, ning vähendaks hingamist. Lisaks sellele on tõendeid, et jooga tavasid aitab suurendada südame löögisagedust varieeruvus, näitaja keha võimet reageerida rõhutada paindlikumalt. “

Kuidas Alusta

Sama vritti on üks põhilisi vorme Pranayama. Isegi lapsed saavad õppida, kuidas teha praktika nagu Same vritti, mida saab teha peaaegu kõikjal ja vähendab stressi ja ärevust üsna kiiresti. Õpi seda Pranayama ja seejärel lisage see oma arsenal rahustav tehnikat.

Juhendid

  1. Tule istuda mugav, ristatud positsiooni nagu lihtne kujutada, pannes polster all juhiistme kohandamine. Kui istub põrandal ei ole võimalik, lamada selili või istuda toolil.
  2. Sule silmad ja hakkad märkama oma loomuliku hinge, ei muutu midagi alguses. Kinkige hea viis hingetõmmet või nii.
  3. Alustada aeglaselt loe neljani nagu te hingata. Võtke hetk ülaosas oma sissehingamisel kopse õhku täis. Siis ka loota, et nelja nagu te hingata. Jällegi võtta hetk tunne tühi. Siis hingata taas teisele arv neli. Jätka selle mustri. Harjutus on sobitada pikkused oma mahvi ja exhales.
  4. Sa võid proovida arvu muutmise loete liiga; lihtsalt veendumaks, et teie sissehingamisel ja väljahingamisel on sama pikkusega.
  5. Jätka hingamine nii mitu minutit.