Kdy začít prenatální jóga v prvním trimestru

Home » Review » Health » Kdy začít prenatální jóga v prvním trimestru

 Kdy začít prenatální jóga v prvním trimestru
První tři měsíce těhotenství jsou obdobím velkých změn ve vašem těle. Dlouho předtím, než kterýkoliv vnější projev začíná v cestě dělat pózy, co cítím jinak na vnitřní straně. To je výzva v prvním trimestru jógy. Ale je to také výzva, která je jádrem jakéhokoli cvičení jógy: poslouchat své tělo. Můžete si myslet, víte sami sebe a to, co vaše tělo může dělat, ale v daný den musíte opravdu naladit a respektovat narážky vaše tělo vám dává. Vezmeme-li postoj, že vaše tělo ví, možná i vás Guide je také nejlepší způsob, jak se připravit na porod.

Ujistěte se, že diskutovat o své plány dělat jógu s prenatální poskytovatele zdravotní péče, než začnete, a učit se prenatální jógy DOS a nedělat pro obecnou radu.

Počínaje jógu během svého prvního trimestru

  • Ranní nevolnost : Dochází-li nevolnost v prvním trimestru, je to vaše tělo říká, že to brát s nadhledem. Pokud jste se účastní jógy pravidelně, dát si povolení na miss třídy nebo přijímat méně intenzivní třídy, pokud se necítíte dobře.
  • Going Public : Nesmíte cítit pohodlně diskutovat o své těhotenství s mnoha lidmi v prvním trimestru těhotenství. Je však důležité říci jakýkoli učitel jógy, že jste těhotná, a tak se vám může pomoci s úpravami. Zeptat učitele být diskrétní, pokud ještě nejste připraveni jít veřejnost.
  • Nové jogíni : Mnoho těhotných žen hledají nízké formy dopadu cvičení a může trvat až jógu poprvé. To nejlepší, co dělat v této situaci je najít prenatální jógy v místní jóga studio. Můžete začít navštěvovat předporodní kurzy už v těhotenství, jak se vám líbí. Nicméně, pokud se necítíte dobře, to může být lepší počkat na spuštění režimu jógy, dokud ranní nevolnost prošel, což je obvykle ve druhém trimestru.
  • Zkušení jogíni : I v případě, že nejste zažívá ranní nevolnost, může se stát, že vaše pravidelné kurzy cítit trochu příliš intenzivní. Ve stejné době, předporodní kurzy se zdají příliš jemný. Jedním z řešení je rozhodnout, která třída vzít v daný den v závislosti na tom, jak se cítíte, že den. Můžete také začít začlenit některé prenatální úpravy do běžnou praxí. Ujistěte se, informujte svého učitele, co děláte, a myslíte, že vaše těhotenství vašeho svolení skluzu dělat praxi, která je pro vás to pravé pro daný den. Jak vaše těhotenství postupuje, můžete začít zjistíte, že prenatální třídy navštěvujete stále více hodí k vašemu měnícímu se tělu.
  • Domácí Praktici : Pokud používáte jógy videa dostat prenatální jeden. Pokud máte v plánu své vlastní sekvence, začne začlenit úpravy. Také se začínají dělat prenatální Pozdrav slunci.
  • První trimestr Adaptace : Mnoho prenatální úpravy jsou navrženy tak, aby velké břicho a zabránit stlačení dělohy. Během prvního trimestru, děloha zůstává poměrně malý a je chráněn pánve, takže komprese není opravdu problém. Nicméně, pokud máte pocit, nepříjemné pocity, a to i v prvním trimestru, vždy byste měli chybovat na straně opatrnosti. Nejvíc ze všeho, si uvědomit, že to není čas, aby se pokusili postoupit své praxi, ale spíše čas, aby se stal více v souladu se svým tělem a opravdu poslouchat, co chce dělat.