Ko darīt, ja jogas Makes You pušums

Home » Review » Yoga Basic » Ko darīt, ja jogas Makes You pušums

 Ko darīt, ja jogas Makes You pušums

Joga ietver stiepjas, pozas un elpu darbu. Uz virsmas, tas zemu ietekme izmantot parādās viegls un maigs, lai jūs varētu sagaidīt justies lieliski pēc tam. Jūs, protams, var. Bet, jo īpaši, ja jūs esat jauns, lai joga, vai nav veikta, bet, jums var būt pārsteigts izjust sāpīgums stundās-un, iespējams, dienas, pēc treniņa.

Joga plešas muskuļus, kas nav piekļuvis katru dienu. Mēs parasti iet par mūsu dienām atkārtojot to pašu kopu kustības vairāk un vairāk, neņemot vērā daudzus muskuļus un cīpslas. Joga pozas izstieptu ķermeni nepazīstamos veidos. Tātad, pat ja jūs izmantot regulāri un apsvērt sevi fit, joga var atstāt jūs sajūta pušums.

Kāpēc Joga var atstāt jums pušums

Tāpat kā jebkuru izmantošanu, turot jogas pozas izraisa muskuļu kontrakcijas, kas izraisa mikroskopiskās asarām uz audiem. Tas liek organisma iekaisuma reakciju, paplašinot asinsvadus, kas ļauj daudz sadzīšana asins plūsmu uz cietušās audiem. Tā kā ķermeņa remonts pati, jūsu muskuļu, cīpslu un fasciju kļūs stiprāka, un, ja jūs saglabāt savu jogas praksi, jūs sākat justies priekšrocības.

Visizplatītākais veids sāpīgums pēc jogas treniņa ir pazīstams kā aizkavēta-sākušos muskuļu sāpīgums. Tas parasti notiek pēc 12 stundām līdz 48 stundām pēc treniņa. Tas sāpīgums parasti dodas prom uz savu, bet ir dažas stratēģijas, jūs varat izmantot, lai paātrinātu sadzīšanu un mazināt sāpes.

Atvieglošana muskuļu sāpīgums No Joga

Labā ziņa ir tā, post-joga sāpīgums iet galā, un, jo vairāk jūs prakse joga, jo labāk jūsu ķermenis jutīsies. Šeit ir dažas lietas, varat darīt, lai samazinātu ķermeņa sāpes un ātruma remonts.

atpūta

Kad jūs gulēt, jūsu ķermeņa remonts bojāti audi, tāpēc atpūtas pēc Jūsu jogas prakse palīdzēs jums justies labāk ātrāk. Centieties, lai saņemtu pilnu astoņas stundas miega nakts un apsvērt veikt nap pēc Jūsu praksē, lai nodrošinātu, ka iestāde ir laiks, lai sadziedē.

Sākt Lēna

Ja jūs plānots darot joga katru dienu vai vairākas reizes nedēļā, tas var būt gudrs turēt off divas vai trīs dienas pirms nākamā treniņa vai mēģināt maigāka formu jogas pirms vēl spraiga klasi. Centieties, lai izvairītos no stumšanas caur sāpēm treniņiem, un tā vietā dot savu audu laiks, lai atgūtu.

Dzert ūdeni

Saglabājot ķermeņa hidratēts laikā, pirms un pēc jogas treniņiem var palīdzēt novērst un mazināt sāpes. Lai gan lielākā daļa pieaugušajiem vajadzētu dzert astoņas, 8-unce porcijas šķidrumu (ideālā gadījumā ūdens) dienā, daudzi nesasniegs to.

Jogi konsultē dzeramā 8 līdz 16 unces ūdens apmēram stundu pirms treniņa. Tas palīdzēs palielināt savu asins skaļumu, padarot to vieglāk asinis, lai ar uzturu un ārstnieciskās šūnu audos, un flush vielmaiņas atkritumus, kas var izraisīt sāpes.

Dzert vēl vairāk ūdens stundās pēc treniņa, lai nodrošinātu, ka jūsu ķermenis turpina flush jebkuru toksīniem izlaistas jūsu sesijas laikā.

Ieiet vannā

Daudzi jogi zvēru ar Epsom sāls vannas, lai mazinātu sāpes, taču tās ietekme uz muskuļu sāpes, nav zinātniski zināms. Epsom sāls satur magniju, kas palīdz atpūsties muskuļus, skalojot pienskābi.

Neatkarīgi no tā, vai Epsom sāls sniedz papildu ieguvumus, baudot siltu vai karstu vannu atvieglos muskuļu saspringumu un sāpes, un palīdzēt jums justies labāk.

Piesakies Ledus vai Heat

Ja sāpīgums ir apgrūtinoša vai ietekmē jūsu spēju veikt savus ikdienas darbus, jūs varat justies labāk pēc tam, kad, ņemot 20 minūšu pārtraukumu, lai ledus vai apsildītu telpu.

Siltuma parasti go-to labotu par kakla muskuļus, un daudzi cilvēki atrast izmantojot apkures spilventiņu vai karstā ūdens pudele ir efektīva, lai atvieglotu sāpes. Mitrs karstums, jo īpaši, tiek uzskatīts, ka, lai atbrīvotu saspringtos muskuļus.

Ledus parasti ieteicams jaunajiem traumām, tomēr daži cilvēki uzskata, ledus noderīgs pēc treniņa sāpīgums, kā arī. Pieteikšanās ledu uz platību uz dažām minūtēm liks to, kas ir pazīstams kā medību reakcija, kas palielina asins plūsmu uz platību un palīdz audu dziedēt.

Daži cilvēki atrast ledus terapija var palielināt sāpīgums, tomēr. Ja jūs turpināt sajust sāpes vai sāpju pieaugumu pēc pāris minūtēm apledojuma, pārejiet uz siltumu.

Drošība pirmajā vietā

  • Vienmēr izmantot vāku vai dvieli starp jūsu ādu un apkures ierīci, lai izvairītos no apdegumiem, un ja terapija jūtas pārāk karsts, pievienot citu slāni starp to un jūsu ādai.
  • Esi uzmanīgs nepiemērot ledus tieši uz ādas. Izmantojiet dvieli kā barjera, lai aizsargātu jūsu ādu no ledus apdegums.

Izmēģiniet Masāža

Getting masāžu var arī palīdzēt mazināt kakla muskuļi pēc jogu, jo berzes platība palīdzēs panākt asinis uz audiem. Aktuālā pretsāpju, piemēram, homeopātiskā arnikas, dažas ēteriskās eļļas, un aptieka sāpes krēmi (piemēram, Biofreeze, Bengay un Icy Hot), var arī palīdzēt jums justies labāk.

Veikt sāpes atslodzes

Ja sāpīgums ir ļoti apgrūtinoša, ņemot pār-ārpusbiržas (OTC) nesteroīdie pretiekaisuma pretsāpju, piemēram, Motrin (ibuprofēnu) vai Aleve (naproksēnu), var palīdzēt mazināt iekaisumu un sāpes.

Izmēģiniet šo piemaksu

Daudzi fitnesa speciālisti iesaka BCAA (BCAA), lai samazinātu pēc treniņa sāpes. Aminoskābes ir celtniecības bloki proteīnu, un BCAA attiecas uz ķīmisko struktūru trīs neaizvietojamo aminoskābju: leicīns, izoleicīns, un valīna.

Ēšana pārtikas produktus, kas bagāts ar BCAA, piemēram, olu, gaļas un piena, vai, papildinot ar pulveri no veselības pārtikas veikalā, tiek uzskatīts, ka, lai paātrinātu remontu bojāto muskuļu un palīdzēt jums justies labāk ātrāk.

Stretch It Out

Ja sāpes nav pārāk liela, viegli stiepjas iekaisis jomas var palīdzēt mazināt stīvumu un uzlabot kustību. Noteikti ņemt to viegli, un iesildīties muskuļus ar cita veida maigu izmantot, piemēram, pastaigas, pirms jūs stiept.

Kad Apstāties un redzēt savu ārstu

Ja Jums rodas pēkšņas un akūtas sāpes treniņa laikā, nekavējoties jāpārtrauc. Ja sāpes nav izzuduši ar pāris minūšu atpūtas, jums var būt velk muskuļu un jākonsultējas ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēja vai chiropractor.

Tāpat, ja jūsu pēc treniņa sāpīgums ir ļoti sāpīgi, novērš jūs no darot ikdienas aktivitātes vai progresē muskuļu spazmas, redzēt savu ārstu.

Gala doma

Ja jūs turpināt darīt joga konsekventi, jums būs iespējams atrast jums rodas mazāk sāpīgums katru reizi. Lai saglabātu savu progresu, praktizējot jogu trīs vai vairāk reizes nedēļā ir ideāls. Vienlaikus darot joga reizi nedēļā vai mazāk ir vēl liels atbrīvojot stresu un ieskaita jūsu prātā, jūs varat sajust zināmu sāpīgums pēc tam.