Ko gaidīt no Hatha jogas klasē

Home » Review » Yoga Basic » Ko gaidīt no Hatha jogas klasē

Uzzināt vēsturi Hatha joga un ko klāt dienas nodarbības, piemēram,

Ko gaidīt no Hatha jogas klasē
Hatha ir ļoti plašs jēdziens, kas ietver kādu no fizisko praksi joga. To var izmantot, lai aprakstītu visu veidu jogas praksi no Iyengar līdz Ashtanga un visu, kas ir starp un ārpus tās. Faktiski, jebkuru no daudzajiem mūsdienu veidu fiziskās jogas, kas ir populārs šodien var precīzi raksturot kā Hatha joga.

Vēsture Hatha

Hatha nozīmē spēcīgu sanskritā, seno indiešu valodā, kas ir avots lielākajai daļai joga terminoloģiju. Saskaņā ar Ellen Stansell, zinātnieks jogas literatūrā termins varēja nonākt izmantot jau 12. gadsimtā. Lai gan hatha tiek uzskatīta par maigu spektra galā šajās dienās, Stansell izvirzīts, ka tai ir jābūt šķita spēcīgs salīdzinājumā ar smalkākām metodēm (meditāciju, piemēram), kas bija pieejami tajā laikā.

Pirmie Indijas guru, kas celta jogas Rietumu auditorijai vidus 19.gadsimta centusies norobežoties no Hatha joga, kurā tie, kas saistīti ar klīstot ielu nabagi sauc yogins. Savā grāmatā “Jogas Body: The Origins of Modern poza prakses,” Marks Singleton saka, ka tā nebija, līdz starptautisko popularitāti fiziskās kultūras kustība vēlāk 19.gadsimtā ka hatha joga tika integrēti mācībām eksportē uz Rietumiem.

Mūsdienu Hatha jogas nodarbības

Ņemot vērā, ka vārdam ir tik atvērta nozīmi, ko Jums vajadzētu sagaidīt, ja jūs apmeklēt Hatha jogas klasi? Šodien, hatha visbiežāk lieto, lai aprakstītu maigu, pamata jogas nodarbības, kas uzsver statisku pozu, salīdzinot ar stilu ar lielāku kustību vai plūsmas. Gaidīt lēnāk-paced stiepjas orientētas klasē ar dažiem pamata elpošanas vingrinājumi (pranajama) un, iespējams, sēdus meditācijas beigās. Hatha nodarbības ir laba vieta, lai strādātu savā saskaņošanu, apgūt relaksācijas metodes, un kļūt apmierināti ar darot joga, bet ēku izturību un elastību.

Hatha Plūsmas Nodarbības

Tikai, lai lietas, dažas studijas mest kaut ko sauc Hatha plūsmu sajauc. Nodarbības, kurā jūs pārvietot no pozā pozēt secībā bez atpūtas var pareizi raksturot kā vinyasa. Lai vēl pievienot jucekļa, jūs varētu redzēt gan Hatha plūsmu un Vinyasa uz grafika jūsu vietējā studijā. Šajā gadījumā sagaidīt vinyasa iespēja būt nedaudz vairāk enerģiska, bet tik daudz kas ir atkarīgs no stila katra atsevišķa skolotāja, ka tas ir neiespējami, lai būtu galīgs šajā punktā, neņemot konkrētas klases. Ja jums ir nepieciešams vairāk skaidrojumu, jautājiet studijā kā klasēm atšķiras vai mēģināt tos pats, lai uzzinātu.

Vai Hatha joga Jums?

Mēģiniet Hatha klasi, ja ideja maigu jogas aicina jūs vai šķiet tieši jūsu organismā. Tas var būt lielisks ievads joga, bet nevajadzētu sajaukt viegli jogu, jo tas joprojām var apstrīdēt gan fiziski, gan garīgi.

Hatha nodarbības sniedz iespēju stiept, atpūsties un atbrīvoties no spriedzes, kas nodrošina labu kontrapunkts gan aizņemts dzīvesveidu un kardio treniņiem. Ja jūs iet uz Hatha klasē, un tas šķiet pārāk lēni vai nav pietiekami aktīvi, nepadodieties par jogu pilnībā. Ir ātrāks paced, vairāk sporta veidus, kā darīt joga. Mēģiniet vinyasa vai jaudas jogas klasi, un redzēt, ja tas ir vairāk jūsu ātrumu.