Ko gaidīt savu pirmo Bikrama jogas klasē laikā

Home » Review » Yoga Basic » Ko gaidīt savu pirmo Bikrama jogas klasē laikā

 Ko gaidīt savu pirmo Bikrama jogas klasē laikā
Bikrama Joga ir ļoti specifisks karstā joga metodoloģija. Ir svarīgi saprast, ka Bikrama joga ir vienmēr karsts joga, bet karstā joga ir ne vienmēr ir Bikram. Citiem vārdiem sakot, Bikram Yoga ir “name zīmolu” versija jogas veikta karstā studijā.

Ikvienam jaunu jēdzienu karstā joga, tas var būt lietderīgi veikt savu pirmo klasi pie Bikram studijā, vienkārši tāpēc, ka Bikrama standarti ir neticami detalizēti, un visi Bikrama studijas ievērot pašiem standartiem. Tas samazina daži no nenoteiktības mēģina jaunu klasi, jo malā no instruktora, diezgan daudz visa treniņa veida informācija ir iepriekš noteikts. Jauna studente var sagatavoties klasei un precīzi zināt, ko gaidīt. Piemēram, Bikrama studijas un klases ir:

  • Sakarsē līdz 105 grādiem F, ar 40% mitruma
  • Vai paklāja grīdas segums
  • Vai spoguļiem uz priekšējās sienas
  • Māca Bikram sertificēti instruktori
  • Pēdējās 90 minūtes
  • Sastāv no specifiskām sākas jogas secību, tostarp divi elpošanas vingrinājumi un 26 pozās (nav atļauts atkāpes no šīs sērijas)
  • Ir spilgti apgaismojums
  • Nav mūzikas atskaņošanu laikā klasē

Kā jauns students, jūs varat justies pārliecināti, ka jebkura klase jūs apmeklēt tiek pienācīgi uzraudzīta un ka jums nebūs spiesti virzīt pagātnes jūsu personīgo ierobežojumiem. Tas ir svarīgi, jo darba, karstā, mitrā telpā, ja tas nav pienācīgi pārvaldīta, var novest pie karstuma izraisītas slimības.

Paņēmu savu pirmo Bikrama klasi, kas ir daļa no abonementa ClassPass, un rūpīgi patika to. Tas bija grūts, tas bija smirdošs, un es svīda kā suns, bet pēc tam, es jutos pārsteidzošs. Ja jūs apsverot dodas uz tuvējo studijā, tas ir tas, ko jums vajadzētu zināt, pirms jūs iet:

1. Tas varētu smarža

Put 30 cilvēkus karstā, mitrā telpa 90 minūtes, ar mērķi pamudināt intensīvu sviedri, un jūs gatavojas galu galā ar stinky telpā. Klases Paņēmu sāku apmēram 30 minūtes pēc iepriekšējā klasē, un staigājot pirmo reizi es jutos kā man bija iešana intensīvu versiju vidusskolas zēnu ģērbtuvē. Jūs varētu saņemt acclimated smaržu, kad jūs esat bijis telpā uz brīdi, bet tā nekad nav pilnīgi iet prom. Tikai jāsaprot, ka jūsu pašu nosvīdis organisms sāks smirdošs augšu vietu, pārāk, lai jūs nevarat patiešām ienīst par citu cilvēku smaka.

2. Tas būs karstā kleitu pienācīgi

Es kļūdaini valkāja garas jogas bikses un kokvilnas tvertne top uz manu pirmo klasi. Ticiet man, kad es saku es biju overdressed. Daudz sieviešu valkā jogas aprīkojumu līdzinās laupījumu šorti un sporta krūšturis, bet puiši parasti shirtless un sporta šorti.

Jūtieties brīvi valkāt neatkarīgi jūtaties visērtāk, bet cieši pieguļoši, sviedru wicking rīkiem, īpaši bikses un tvertne top vai sporta krūšturis sievietēm, un šorti ar vai bez sviedriem wicking t-krekls vīriešiem ir jūsu labākais likmes.

Ja jums nepatīk siltumu vai svīšana, jūs, iespējams, nepatīk Bikrama. Tas nav visiem.

3. Bring ūdens un pārtikas

Mitrinoša pirms klase ir ārkārtīgi svarīgi, jo jūs vēlaties, lai pārliecinātos, ka jūs neesat dehidrētas pirms tērēt 90 minūtes 105 grādu karstumā. Ir arī svarīgi, lai ūdens ar tevi studijā. Instruktors iesaka vienu ūdens pārtraukumu agri klasē, bet jūs varat veikt brīvprātīgus pārtraukumus visā. Ar summu, jums tiks svīšana, jums vajadzētu veikt pasākumus, lai dzert vairākas unces vismaz reizi 10-15 minūtēm.

Pēc klases, jums ir nepieciešams papildināt savas šķidrumi, tāpēc atkārtoti jūsu ūdens pudeli, vai ir vēl viens uz rokas, lai jūs varētu dzert augšu. Es arī atklāju sevi kāri izsalcis pēc klases. Es gribētu ieteikt iepakojuma vieglas uzkodas, jūs varat ēst pa ceļam uz mājām, iespējams, ābolu un stīgu sieru, vai arī vienu kalpot daļu hummus un kliņģeri. Mix olbaltumvielu un ogļhidrātu, var palīdzēt uzturēt jūs, kamēr jūs varat sēdēt uz leju, lai jūsu nākamajā ēdienreizē.

4. Bring maiņa apģērbi

Bikrama studijas ir nepieciešami, lai nodrošinātu dušas, tādēļ, ja jūs vēlaties, dušas uzreiz pēc klases, tas vienmēr ir risinājums. Tomēr, ja jūs vēlaties, lai dušas mājās, jūs joprojām vēlaties mainīt drēbes, pirms jūs atstāt studija. Es nepārspīlēju, kad es saku es svīda vairāk manu Bikram laikā klasē, nekā man spēlējot 6-stundu basketbola kādā ANO gaisa kondicionieri sporta Teksasas vidū vasarā. Jūs nevēlaties braukt mājās uzvilktu drēbes tik slapjš, ka jūtas kā jūs vienkārši izlīda baseinu.

5. Jūs varat (un vajadzētu) ņemt pārtraukumu, jo nepieciešams

Kad es iegāju studijā un stāstīja instruktors tā bija mana pirmā reize izmēģināt Bikrama, viņa man teica: “Jūsu vienīgais mērķis šodien ir palikt istabā. Man vienalga, ja jūs vienkārši gulēt uz paklāja, kas visa klases un nemēģiniet vienu pozā, es tikai vēlos, lai jūs palikt telpā. ” Citiem vārdiem sakot, es varētu darīt visu, man vajadzēja darīt, lai saņemtu caur klasi. Es atklāju sevi veicot regulāras ūdens pārtraukumiem, un, lai gan es centos katru pozā, es atteikusies no kamieļa rada, jo es atklāju sevi kļūst noreibšana. Tā vietā, es apsēdos, dzēra ūdeni, un pievienojās atpakaļ, kad reibonis pagājis.

Pat pieredzējis Bikrama jogu bieži ņemt pārtraukumu, lai ņemtu tik daudz, cik nepieciešams, un pārliecinieties, ka jūs dzert pietiekami daudz ūdens. Mērķis, it īpaši, ja esat iesācējs, ir palikt telpā un pierast pie karstuma.

6. Jūs mudināt palikt istabā

Skat iepriekš punktu. Uzturoties telpā, un acclimating siltumu ir svarīga daļa no Bikrama joga jo siltums pati palīdz elastīgākas jums augšu, lai palielinātu elastību jūsu muskuļus.

7. pozas ir Iesācējs-Friendly

Pirms manas pirmās klases, es teicu mans vīrs, “es ceru, ka tie nav jautājiet mums izdarīt nekādus trakus headstands vai līdzsvars rada.” Viņi nav. 26-poza sērija ir ņemts no Hatha joga, un instrukcija ir ļoti iesācējs draudzīgi. Kaut vairāk uzlabotas versijas katrs rada tiek ieviestas, viss ir iespējams patiesi iesācējiem uzņemties, pat tiem, kuri nav ļoti elastīga.

8. Jūs var nepatikt to nekavējoties

Es nebiju milzīgs ventilators no Bikram kamēr klase tika notiek. Man nav prātā pozas, un tā nebija, ka es ienīst siltumu. Tā bija pieredze vispārēja diskomforta ārkārtējas siltuma, aktivitāti, un nemitīgi pieaugošais dehidratāciju strādā kopā, lai uzlabotu savu sirds ritmu, izaicināt savu elpošanu, un push mani garām manu parasto klāstu kustībā. Pagāja daudz garīgās koncentrācijas koncentrēties uz pareizu formu mēģinot nedomāt par vispārēja diskomforta man bija sajūta. Es biju gatavs klase būtu virs aptuveni pusceļā.

Tas nozīmē, ka Ieaving studija, es jutos gan noguris un dzīvs pastiprinātas. Izsmelti, bet arī satraukti par pārējo manu dienu. Sajūta ilga veselus 24 stundām. Jebkuru treniņu, kas piešķir šāda veida garīgo labumu un pozitīvo mirdzumu ir treniņu vērts darīt vēlreiz.