Ko tikėtis pirmaisiais savo Bikram joga klasės

Home » Review » Yoga Basic » Ko tikėtis pirmaisiais savo Bikram joga klasės

 Ko tikėtis pirmaisiais savo Bikram joga klasės
Bikram joga yra labai specifinė karšta joga metodika. Svarbu suprasti, kad Bikram joga yra visada karšta joga, bet karšta joga yra ne visada Bikram. Kitaip tariant, Bikram joga yra “prekės ženklo pavadinimas” versija joga atliekama karšto studijoje.

Tiems, naujos su karšto joga koncepcija, ji gali būti naudinga imtis savo pirmąją klasę ne Bikram studijoje tiesiog todėl, Bikram standartai yra nepaprastai išsami ir visi Bikram studijos laikytis tų pačių standartų. Tai sumažina kai bando naują klasę, nes nuošalyje nuo instruktoriaus netikrumo, gana daug visi treniruotę rekvizitus yra iš anksto nustatyti. Naujas studentas gali pasiruošti klasės ir tiksliai žinoti, ko tikėtis. Pavyzdžiui, Bikram studijos ir klasių:

  • Būti šildomas iki 105 laipsnių F su 40% drėgmės
  • Ar kiliminė danga
  • Turi veidrodžiai ant priekinės sienelės
  • Būti mokomi Bikram sertifikuotų instruktorių
  • Paskutinis 90 minučių
  • Susideda iš specifinių pradedant jogos seką, įskaitant du kvėpavimo pratimų ir 26 kelia (nukrypimų nuo šios serijos yra neleidžiama)
  • Turi ryškų apšvietimą
  • Neturi muzika groja per klasę

Kaip naujas studentas, jums gali jaustis tikri, kad bet kurios klasės lankėte yra tinkamai kontroliuojama, ir kad jums nebus spaudžiami stumti praeityje jūsų asmeninių apribojimų. Tai svarbu, nes darbo, per karšta, drėgna kambaryje, jei nėra tinkamai valdoma, gali sukelti šilumos susijusios ligos.

Aš paėmė mano pirmasis Bikram klasę kaip dalis prenumeratos ClassPass ir kruopščiai patiko. Tai buvo sunku, tai buvo smirdantis, ir aš sweated kaip šuo, bet vėliau pajutau nuostabu. Jei esate svarsto pozicijoje netoliese studijoje, tai yra tai, ką jums reikia žinoti prieš jums eiti:

1. Tai gali Kvapas

Įdėk 30 žmonių į karšta, drėgna patalpa 90 minučių, siekiant paskatinti intensyvesnę prakaitą tikslo, ir jūs ketinate baigti su stinky kambaryje. I klasės buvo pradėtas apie 30 minučių po ankstesnio klasės ir vaikščioti pirmą kartą pajutau, kaip man buvo vaikščioti į intensyvios versija Vidurinis berniukų persirengimo kambaryje. Galite gauti aklimatizuotis prie kvapo, kai jūs buvote tam tikrą laiką kambarį, bet ji niekada visiškai nueina. Tiesiog suprasti, kad savo prakaituotas kūnas pradės dvokiantis iki vietą, taip pat, todėl jūs negalite iš tikrųjų nekenčiu ant kitų žmonių tvaikas.

2. Tai bus Karšto suknelė Tinkamai

Aš klaidingai nešiojo ilgus jogos kelnes ir medvilnės bako viršaus į mano pirmos klasės. Patikėkit manim, kai sakau buvau overdressed. Daug moterų dėvi jogos pavara panašus į grobis šortai ir sporto liemenėlė, o vaikinai paprastai shirtless ir sporto šortai.

Jauskitės laisvai dėvėti ką manote patogiausia į artimą, bet montavimo, prakaito wicking pavara, ypač šortai ir bako viršuje arba sporto liemenėlė moterims ir šortai su ar be prakaito wicking marškinėliai vyrams yra jūsų geriausias statymai.

Jei jums nepatinka šilumą ar prakaitavimas, tikriausiai nepatinka Bikram. Tai ne visiems.

3. Suderinti vandens ir maisto

Drėkinantis prieš klasę yra neįtikėtinai svarbus, kaip jūs norite įsitikinti, kad jūs nesate dehidratuoti prieš išlaidų 90 minučių 105 laipsnių karščio. Taip pat svarbu, kad vanduo su jumis į studiją. Instruktorius rodo vienas vandens pertraukos anksti klasės, bet jūs galite imtis savanoriškų pertraukų visoje. Su suma jums reikia prakaitavimas, turėtumėte stengtis gerti kelis uncijos bent kas 10-15 minučių.

Po klasę, jums reikia papildyti savo skysčių, todėl papildyti savo vandens butelį ar turite dar vieną ant rankų, todėl jūs galite gerti iki. Aš taip pat atsidūriau vilkas alkanas po klasę. Norėčiau pasiūlyti pakavimo lengvų užkandžių galite valgyti kelyje namų galbūt obuolių ir styginių sūrio, arba vieno tarnauti dalį hummus ir riestainiu. Iš baltymų ir angliavandenių mišinys gali padėti išlaikyti jus, kol jūs susėsti už savo kito valgio.

4. Suderinti drabužius pakeisti

Bikram studijos privalo suteikti dušai, todėl, jei norite duše iškart po klasę, tai visada yra galimybė. Tačiau, jei norite dušas namuose, jūs vis dar norėsite persirengti prieš išvykdami į studiją. Aš neperdedu, kai aš sakau per savo Bikram I klasės sweated daugiau nei aš žaisti 6 valandų krepšinio į JT oro kondicionieriai sporto Teksase vasaros viduryje. Jūs nenorite vairuoti namo, o dėvi drabužius, šlapias jis jaučiasi tiesiog iššliaužė iš baseino.

5. Jūs galite (ir turėtų būti) daryti pertraukas, kiek reikia

Kai ėjau į studiją ir pasakė instruktorius, tai buvo mano pirmas kartas, išbandyti Bikram, ji man pasakė: “Jūsų vienintelis tikslas šiandien yra likti kambaryje. Man nerūpi, jei jūs tiesiog gulite ant kilimėlio, kuri visa klasės ir nebandykite vieną pozą, aš tik noriu jums likti kambaryje. ” Kitaip tariant, aš galėjau padaryti viską, ką reikia daryti norint gauti per klasę. Aš atsidūriau atsižvelgiant reguliarius vandens pertraukas, ir nors aš bandžiau kiekvieną kelti, aš pasirinko iš kupranugario kelti, nes aš atsidūriau gauti svaigimas. Vietoj to, aš atsisėdau, gėrė vandenį, ir prisijungė atgal, kai galvos svaigimas praėjo.

Net patyręs Bikram jogai dažnai daryti pertraukas, todėl imtis kiek reikia, ir įsitikinkite, kad geriate pakankamai vandens. Tikslas, ypač jei esate pradedantysis, tai likti kambaryje ir priprasti prie karščio.

6. Būsite skatinami likti kambaryje

See virš taško. Būdami patalpoje ir Acclimating į šilumos yra svarbi dalis Bikram joga, nes pati šilumos padeda atlaisvinti jus padidinti savo raumenų lankstumą.

7. Poses Ar Pradedantysis palanki

Prieš mano pirmos klasės, pasakiau savo vyrui: “Aš tikiuosi, kad jie neklausia mums daryti jokių beprotiškas headstands ar balansas kelia”. Jie nebuvo. 26-poza serijos paimtas iš hatha jogos ir nurodymas yra labai pradedantysis draugiškas. Nors labiau pažengusios versijos kiekvienas kelia supažindinami visi yra įmanoma tiesa pradedantiesiems imtis, net ir tie, kurie nėra labai lanksti.

8. Jūs negalite kaip ji iš karto

Nebuvau didelis gerbėjas Bikram o klasės vyko. Aš ne tai kelia, ir tai buvo ne tai, kad aš nekenčiau šilumą. Tai buvo bendro diskomforto-Extreme šilumos, veiklos patirtis ir nuolat didėjantis dehidratacijos dirbti kartu siekiant padidinti savo širdies ritmą, iššūkis mano kvėpavimas, ir stumti mane pro mano normalus judesių. Prireikė psichikos koncentracija daug dėmesio tinkamos formos, o bando ne galvoti apie bendrą diskomfortą man buvo jausmas. Buvau pasiruošęs klasė būti per maždaug įpusėjus.

Tai sakė, Ieaving studijoje, jaučiau tiek pavargę ir gyvas, atgavę jėgas. Išnaudotos, bet taip pat džiaugiamės dėl savo likusią dienos dalį. Jausmas truko visas 24 valandas. Bet treniruotės, kad suteikia, kad psichikos naudos ir teigiamo švyti natūra yra treniruotės verta daryti dar kartą.