Kodėl Alignment dalykai joga

Home » Review » Yoga Basic » Kodėl Alignment dalykai joga

 Kodėl Alignment dalykai joga
“Klausyti savo kūno” yra kažkas, ką girdi, vėl ir vėl į jogos užsiėmimai. Daugeliui moksleivių, tai sunku direktyva laikytis, ypač kai tie patys jogos mokytojai, kurie sakau, kad įsiklausyti į savo kūną, taip pat koučingo jus į nemalonią pozicijas ir skatinti jus ten pasilikti ilgiau nei norėtumėte. Taigi, kuris tai? Jums turėtų tai padaryti savo kelią arba savo kelią?

Kas yra darna?

Sureguliavimas yra žodis mes naudojame joga, kai mes kalbame apie idealus būdas, kad poza turėtų būti padaryta. Prieš freak out apie žodžius “idealus” ir “turėtų”, žino, kad geras jogos mokytojas pripažįsta, kad yra daug variantų daug žmogaus organų ir apsvarstyti teisės aktų derinimą būtų procesas daugiau nei galutinis rezultatas.

Sureguliavimas yra žodis, kuris reiškia, kad taip, kad jūsų sąnariai pozicijonuoti patys vienas kito atžvilgiu. Geras suderinimas vietose minimalų krūvį sąnarių efektyvaus judėjimo.

Norėdami dar labiau komplikuoti klausimą, kiekvienas jogos stilius turi savo mintimis apie optimalaus suderinimo, jos metodus, o kartais (į Anusara, pavyzdžiui), savo aprašomąjį kalbą.

Iš pradžių, imtis “When in Rome” požiūrį į šių stilistinių skirtumų. Galų gale, jūs rasite Stilius ir lygiavimo filosofiją, kuri geriausiai tiktų jums. Verta paminėti, kad dauguma, jei ne visi, mūsų idėjų apie derinimą, išeiti iš XIX-ojo amžiaus įtakos fizinės kultūros judėjimo šiuolaikinės jogos vystymosi, o ne iš bet senovės visuotinę šaltinio medžiagoje.

Lygiavimo paradoksas

Viena vertus, mes žinome, kad nėra dviejų organai yra panašūs ir kaip kelti jaučiasi svarbesnis nei kaip jis atrodo. Mums buvo pasakyta, ne lyginti save su kitais ar siekti tobulos kelti. Kita vertus, idealiai derinti visada parodė, iliustruotas, siekė ir ištaisyta. Kaip mes galime suderinti šiuos du priešingus nurodymus? Turėtų Sureguliavimas eiti pro langą į priėmimo vardu?

Kaip padaryti poza daro reikalas. Sureguliavimas yra ne tik apie darant poza atrodo gana.

Daugeliu atvejų teisingas suderinimas siūlo Saugiausias būdas padaryti taisyklingą laikyseną. Dažnai tai reiškia krovimas kaulus optimaliam stabilumui ir sumažinti susidėvėjimą dėl sąnarių.

Jums gali būti suteikta sau raumens į sudėtingą kelia (ar net paprastą vieno) faksu, tačiau be tinkamo suderinimo, jūs esate labiau gresia traumos. Dalis priėmimo yra noras imtis pagalbos, kai jums reikia. Šiuolaikinėje joga, tai reiškia, naudojant rekvizitai liberaliai, kaip pradininkas Iyengar. Su rekvizitai, galite manyti, daugiau laikyseną taip, kad būtų galima saugiai derinimą.

Sprendžiant lygiavimo paradoksą reikalauja paliaubų tarp savo intelekto ir savo emocijas. Intelektualiai, matote mokytojas padaryti pozą, matote save tai padaryti, jūs bandote modeliuoti save mokytoju. Emociškai, jūs ok su kur esate, susijusius su mokytoju. Jūs ugdyti sąmoningumą pajusti savo kūno pozą, jausti, kai galite naudoti šiek tiek padėti ir leisti sau pripažinti, kad pagalbos.