Kodėl Joga Nidra veiksmingas būdas atsipalaiduoti

Home » Review » Fitness » Kodėl Joga Nidra veiksmingas būdas atsipalaiduoti

Kodėl Joga Nidra veiksmingas būdas atsipalaiduoti

Joga Nidra yra vienas iš giliausių narių poilsiui jūsų kūnas gali būti išlaikant pilną sąmonę. Jūs lieka iš šviesaus sapnai valstybės, yra informuota apie savo svajonių aplinką, bet turi mažai arba jokio informuotumą apie savo tikrojo aplinkoje.

Šis procesas taupo ir įtvirtina savo energiją jogos praktikos. Jis taip pat atpalaiduoja sistemą ir ruošia jį meditacija ir pranajama. Labai svarbu jums padaryti laiko joga nidra apsuptyje kitų treniruotę praktiką.

Ruošiasi joga nidra

Jei esate šio gilaus valstybės atkūrimo ir atsipalaidavimo, jums nukreipti savo dėmesį į skirtingų kūno dalių, o tai aktyvina tose srityse nervus. Ji taip pat padeda Jūsų organizmui priimti ir integruoti į jogos asanas, kad jūs tiesiog praktikuojamas naudą. Tai trunka kur nuo 15 iki 30 minučių.

Jūs paprastai padaryti jogos Nidra rašyti savo jogos treniruotės, ir tai yra geriausia padengti patys arba palikti savo kūno šilumą, o tai daryti. Kūno temperatūra nukrinta į procesą, ir jums gali baigtis šalčio pojūtis. Todėl nuolat antklodė patogu.

Jis gali būti praktikuojamas ant savo taip pat, bet tai nėra patartina tai padaryti po pietų, nes jums gali baigtis atsižvelgiant prigulti.

Įsitikinkite, kad jūs praktiškai atpalaiduojantį joga ramioje vietoje, kur nėra netvarkos arba sutrikimas.

Kaip tai padaryti jogos nidra

 1. Atsigulkite ant nugaros, ir prisiimti lavono poza ar Savasana.
 2. Užsimerk. Vieta jūsų kojas taip, kad jie patogiai atskirai. Įsitikinkite, kad jūsų kojos visiškai atsipalaiduoti, ir jūsų pirštai susiduria šoną. Jūsų ginklų turi būti dedamas palei savo kūno, bet šiek tiek kito, paliekant savo delnus atvira ir viršuje.
 3. Įsitikinkite, kad jums kvėpuoti lėtai, tačiau giliai. Tai bus suteikti visišką atsipalaidavimą. Kaip jums kvėpuoti, jūsų kūnas bus įtampos ir kaip jums iškvėpti, jūsų kūnas bus nuraminti. Dėmesys sau ir savo kūną, nepamirštant visus kitus uždavinius. Leiskite eiti ir atiduoti!
 4. Jei jūs jaučiatės nepatogiai arba rasti skausmą ar diskomfortą savo apatinę nugaros, tiesiog naudokite pagalvę pakelti savo kojas. Tai suteiks jums daugiau komforto.
 5. Kai esate visiškai patogiai, pradėkite nuo apačios. Vairuoti savo dėmesį į savo dešinės kojos. Atpalaiduokite koją ir tegul jūsų dėmesio suktis aplink savo pėdos po kelių sekundžių. Tada perkelti į savo dešiniojo kelio, savo dešinės šlaunies ir visai dešinės kojos. Ar tą patį kairės kojos.
 6. Tegul jūsų dėmesys turi būti atkreiptas į visą savo kūną, savo genitalijas, skrandžio, savo bambos, krūtinės, pečių, rankų, gerklės, veido, ir karūną.
 7. Kvėpuokite giliai ir lėtai ir stebėti visus kūno pojūčius. Visiškai atsipalaiduoti. Palaikykite šį atsipalaidavimo būseną kelioms minutėms.
 8. Kai jūsų kūnas yra visiškai atsipalaidavęs, suvokti savo aplinką. Tada, lėtai pasukite į dešinę su savo akimis uždarytas. Atsigulkite ant jūsų teise porą minučių.
 9. Kai esate patenkintas, atsisėsti lėtai ir švelniai atidaryti savo akis.

Privalumai joga nidra

Joga Nidra turi daug privalumų. Bet tai yra jos pagrindiniai privalumai.

 • Jis atvės kūną po intensyvių jogos treniruotę ir atstato normalią temperatūrą kūno.
 • Ji užtikrina aktyvavimo nervų sistemą ir padeda organizmui įsisavinti asanas naudą.
 • Tai pylimas iš toksinus iš organizmo.
 • Jis padeda pailsėti ir atsipalaiduoti nėštumo metu.

Joga Nidra vs. meditacija

Joga Nidra yra tikrai ne tas pats, kaip meditacija. Nors galite padaryti nidra, jums atsigulti ir eiti į pusiau hipnotizuojantis valstybė, valstybė tarp būdamas budrus ir miega.

Tačiau, kai jūs medituojate, tu sėdi su savo stuburo stačias ir yra budresni ir žinoti, nei tada, kai esate Yoga Relax nidra.

Tai beveik kaip pasirengti meditacijai. Tai atsisakymo ta prasme, kad iš tikrųjų ruošia jums eiti į meditacijos būseną praktika. Jūsų dėmesys atkreipiamas į vidų, ir jūsų protas ir kūnas yra nurimo, tiek daug, kad jums pasiekti psichikos būklę meditacija.

Daugeliui žmonių šiandien, tai yra labai sunku medituoti, tiesiog, nes esame labai užsiėmę ir neramus, kad sunku sėdėti ir tylėti ilgą laiką. Kai meistras Joga nidra, jis bus automatiškai padės jums imtis dėl medituoti iššūkių, ir netrukus, galėsite medituoti su lengvumu.

Bendrieji patarimai daryti jogos nidra

 • Tai tik natūralu turėti atsitiktinių minčių ir būti išsiblaškęs juos, o esate nidra. Negalima pažaboti juos. Be to, nesijaučiu kaltas, jei užmiega praktikos metu.
 • Groti keletas švelniai muzika – arba minkštas giesmes ar instrumentinę muziką – prieš pradėdami Joga Relax nidra. Tai padės jums atsipalaiduoti. Bet tai nėra būtina, nes jūs galų gale pailsėti į savo vidaus ritmą.
 • Nepraleiskite iš neapvirstų savo dešinę ir sėdi iki po kelių minučių žingsnį. Kai esate dešinėje pusėje, jis padeda savo kvapą srautą per kairę šnervę, todėl jūsų kūnas atvės.

Dabar, kad žinote, kaip tai padaryti jogos nidra, ką jūs laukiate? Joga Nidra yra kaip gaivus kaip gera plauko. Jis atgaivina ir atjaunina norėtumėte jokių kofeinas gali kiekį. Palepinkite ir mėgaukitės!